• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים הקרובים לטרמינל הקרוזים בניו יורק

דף הבית » מלונות מומלצים הקרובים לטרמינל הקרוזים בניו יורק

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 5 דקות

ניתן למצוא אפשרויות לינה מוזלות בעיר ניו יורק, שיש בה גם בתי מלון מצויינים וגם מוטלים במחירים סבירים, והנמצאים בקרבה למזח מסוף השייט של מנהטן. מקומות לשהיית לילה נמצאים בקרבה לאיזור כיכר הטיימס, (Times Square) מידטאון,  Midtown וגם בקרבה לנמלי התעופה ולניו ג'רסי.

האניות עוגנות בטרמינל הנוסעים של ניו יורק, המכונה גם  "קווי היוקרה" – Luxury Liner Row, או במסופי השייט של מנהטן. האניות עוגנות במזחים: 88, 90 ו-92. ניתן למצוא את מסופי האניות בצד המערבי של מנהטן בין רחובות 48 מערב, ו-52 מערב. כיכר הטיימס וברודווי נמצאים במרחק של כמה רחובות משם.

חסוך 10%, 20%, 30%, 50% ועוד
סיורים באתרים, כרטיסים (אמפייר סטייט וכו '), טיולי יום (ניאגרה, וושינגטון הבירה וכו')
העברות שייט, בתי מלון ושדה תעופה

בתי מלון בקרבה למזח השייט של מנהטן – ניו יורק

האניות עוגנות במסופי אניות הנוסעים של ניו יורק,  Luxury Liner Row, Manhattan Cruise Terminal or New York Cruise Terminal, מזחים 88, 90 ו-92. הטרמינל מופעל על ידי 'נמלי אמריקה', ונמצא בנהר ההאדסון בצידה המערבי של מנהטן, בין רחובות 48 ו-52 מערב, ובמרחק כמה רחובות בלבד מערבה לכיכר הטיימס וברודוווי.

מסוף נוסעי השייט של מנהטן נמצא במרחק הליכה ממידטאון (בין 15-20 דקות הליכה), מברודווי וכיכר הטיימס. נוסעי קרוזים רבים בוחרים לשהות במידטאון מערב, או באיזור כיכר הטיימס – Midtown West Times Square area.  – מאחר ואיזור זה מספק גישה קלה לנמל ולאטרקציות השונות.

כששוהים בסביבות מחוז כיכר הטיימס ותיאטראות הברודווי, חנויות השדרה החמישית נמצאות במרחק של כמה דקות משם. ניתן להגיע גם לאולפני NBC, לאולם המוזיקה של רדיו סיטי, (Radio City Music Hall ) לבניין האמפייר סטייט (Empire State Building) וכן להגיע בקלות לרציף צ'לסי ומרכז רוקפלר. כשמגיעים בנהיגה לניו יורק לפני ההפלגה, מומלץ לקחת בחשבון ולשהות בניו ג'רסי – New Jersey , מעבר לנהר, ובסמוך לשדה התעופה ניוארק. המלונות בניו ג'רזי זולים יותר מבתי המלון במנהטן, ורבים מהם מציעים מקומות חניה חינם לכלי רכב.

להלן כמה בתי מלון מוצעים

מלון רוי NYC בכיכר הטיימס  – Roy NYC Times Square אני שהייתי כאן

המלון נמצא במחוז התיאטראות של ברודווי, וקל להגעה מטרמינל השייט של מנהטן.

מלון כיכר הטיימס  המערבי – Element Times Square West

המחירים בבית המלון סבירים, והוא נמצא בסמוך לאטרקציות ואתרי תיירות רבים.

מלון ההאדסון ניו יורק, סנטרל פארק – Hudson NY – Central Park

נמצא בסמוך לסנטרל פארק ניו יורק, ובמרחק הליכה של 20 דקות מכיכר הטיימס.

נמל השייט של ניו יורק, מנהטן

מזח טרמינל הנוסעים של ניו יורק נמצא במנהטן, ואניות הקרוזים עוגנות בטרמינל הנוסעים של ניו יורק, המכונה גם – Luxury Liner Row, או טרמינל השייט, מנהטן – Manhattan Cruise Terminal  – ברציפים 88, 90 ו-92. את הטרמינל ניתן למצוא בין רחובות 48 ו-52 מערב, כשכיכר הטיימס וברודווי נמצאים במרחק של כמה רחובות משם.

מקום המומלץ לביקור, שנמצא בסמוך למזח 86, הוא המקום שבו עוגנת ה- USS Intrepid, נושאת המטוסים מתקופת מלחמת העולם שנייה, שהושבתה על ידי חיל הים האמריקאי, וממש חובה לערוך בה סיור, לכל מי שמחפש פעילות ייחודית ומעוררת השראה במנהטן. אפשר לבקר גם במוזיאון הים, האוויר והחלל ולראות את כל הספינות ששם, את הצוללת USS גרואלר – USS Growler,, את הקונקורד הסופר סוני ואת מעבורת החלל אנטרפרייז.

טרמינל השייט של מנהטן, הוא אחד משלושת נמלי הים של קווי השייט של האוקיינוס שבאיזור המטרופולין ניו יורק. האניות של קבוצת קרנבל (Carnival group sail from the Brooklyn Cruise Terminal) מפליגות מטרמינל השייט של ברוקלין, והרויאל קריביאן, Royal Caribbean והאזאמארה Azamara  ואניות השייט סלבריטי,  Celebrity cruise  העוגנות בנמל השייט קייפ ליברטי שבביי-אונה ניו ג'רזי – Cape Liberty Cruise Port in Bayonne New Jersey.

בצידו השני של נמל ניו יורק, Bayonne נמצאת במרחק של כ-9 קילומטרים מבתי המלון של ניו יורק סיטי – New York City hotels , וכ-15 דקות מרחק מנמל התעופה הבינלאומי ליברטי Liberty של ניוארק. אניות קטנות יותר של חברות כגון קווי השייט האמריקאים, עוגנות במזחי צ'לסי, Recreational, על נהר ההאדסון.

פרטי הקשר של טרמינל נמל השייט של מנהטן:

711 12th Avenue New York, NY 10019

phone : (212) 246-5450

Fax: (212) 641-4490

Baggage Information: (212) 641-4477

Ports America Parking: (212) 641-4454

web : www.nycruise.com

תחנות הרכבת התחתית והעילית הקרובות ביותר

תחנות הרכבת התחתית הקרובות ביותר לטרמינל השייט של מנהטן הם: A,  C, B, D, או רכבת 1 בכיכר קולומבוס. כדי להגיע למזח מכיכר קולומבוס, צריך לצעוד לכיוון דרום על שדרה 8 ואז לפנות ימינה לרחוב 52 , לאחר מכן להמשיך ללכת ברחוב 52 עד לשדרה 12.

תחנות הרכבת הקרובות ביותר הן תחנת פן (Penn Station) ותחנת הגראנד סנטרל (Grand Central), ומשתי התחנות אפשר לתפוס מוניות, כדי להגיע למזח השייט של מנהטן. אפשר גם לנסוע ברכבת התחתית או באוטובוס מאותן תחנות.

נמלי התעופה הקרובים ביותר

נמלי התעופה הקרובים ביותר הם נמל התעופה הבינלאומי קנדי (JFK), לה גוארדיה (LGA) ושדה התעופה הבינלאומי ניוארק (ERW).

שדה התעופה JFK – נמצא במרחק של  27 ק"מ מהכניסה לנמל. זמן הנסיעה למזח הוא כ-1 שעה, עד 1.15, תלוי בתנועה.

שדה התעופה לה גוארדיה (LGA) – נמצא במרחק של 16 ק"מ מהנמל. אפשר להגיע לטרמינל בנסיעה של כ-45 דקות.

שדה התעופה ניוארק (ERW) – נמצא במרחק של 16 ק"מ  מהמזח, בנסיעה של 45 דקות.

מנמלי התעופה אפשר להגיע לעיר במונית, בהסעות ובאוטובוסים .

כשטסים לאחד מנמלי התעופה של ני יורק, אפשר למצוא בתי מלון רבים במחירים סבירים ומוטלים, שנמצאים בקרבה לשדה התעופה. הסדרי לינה רבים סביב ל -JFKMany properties around JFK, מציעים 24 שעות של הסעות חינם לנמל התעופה הבינלאומי, והמרחק למרכז מנהטן הוא כ-27 ק"מ.

חניה לכלי רכב

החנייה נמצאת במקום נוח להגעה למזחים. ברכב אפשר להגיע לטרמינל דרך נסיעה בכביש האגרה המהיר של ניו ג'רזי צפון/ דרום עד למנהרת לינקולן. יש לעקוב אחר השלטים עד לרחוב 42 מערב, ואז לפנות שמאלה לשדרה 12 (הכביש המהיר של ווסט סייד – West Side Highway).

אתרי תיירות בניו יורק: בניין האמפייר סטייט – כיכר הטיימס – פסל החירות

העיר ניו יורק היא העיר המאוכלסת ביותר בארה"ב וכמעט שאין צורך להציגה. רבים מציוני הדרך של העיר והמראות האדריכליים האייקונים המפורסמים של העיר ידועים ברחבי העולם, כגון: בניין האמפייר סטייט,  (Empire State) פסל החרות (( Statue of Libertyוכיכר הטיימס הסואנת, (Times Square)  – שהם האטרקציות התיירותיות המתויירות ביתר בעולם.

בעיר אפשר למצוא החל ממלונות יקרה, מלונות מוזלים, מוטלים זולים ודירות של קייטרינג עצמי. לא קשה למצוא הסדרי לינה בעת טיולכם בעיר ניו יורק.

העיר ניו יורק שוכנת על איי מנהטן, סטייטן איילנד ולונג איילנד לאורך גדות נהר ההאדסון, נהר הארלם והאיסט ריבר. העיר קלה לניווט. אפשר לנסוע לכיוון צפון לעיר, או לדרומה. בצד המזרחי והמערבי של העיר, יש איזורים שהם מעל לרחוב 59, ומשני צידם נמצא הסנטרל פארק. השהייה בבית מלון לפני או לאחר השייט לכמה לילות, מעניקה לכם את ההזדמנות גלות את כל המראות המרכזיים והאטרקציות.

מומלץ ביותר לתפוס את המעלית לפסגת הסלע שזוהי נקודת תצפית –  Top of the Rock , והנוף הנשקף ממנה הוא פשוט לא ייאמן, מצד אחד אפשר לראות את הסנטרל פארק, ומהצד השני רואים את מרכז הסחר העולמי, את בניין האמפייר סטייט ואת פסל החירות. בסמוך אליהם יש את כיכר הטיימס המדהימה. אתם פשוט נמצאים בלב הכל ! האורות המנצנצים, ההמון הסואן והקולות, פשוט יהממו אתכם, אך החווייה נהדרת.

מומלץ לבקר בתערוכות שאף פעם לא נגמרות בספריית מורגן –  Morgan Library, במרכז מנהטן. כדי לראות את מראות השקיעה הנפלאות, מומלץ לקחת שייט ערב רומנטי סביב האי מנהטן.

דרך זולה יותר כדי להתבונן בקו הרקיע של ניו יורק, אפשר באמצעות המעבורת ממנהטן לסטאטן איילנד –  ferry from Manhattan to Staten Island . הטיול עובר בקרבה לפסל החירות ובדרך עוברים על פני אי אליס. מומלץ לצלם, מאחר ואפשר לתפוס תמונות נפלאות של פסל החירות, של קו הרקיע של ניו יורק, של גשר ווראזאנו – Verrazano ושל גשר ברוקלין מהסיפון העליון.

כדי להירגע מכל ההמולה, שימו פעמיכם לסנטרל פארק הנפלא, וטיילו לאורך האגמים וכרי הדשא, תוכלו לינות מפיקניק או לשכור אופניים לכמה שעות.

הביקור בניו יורק לא יהיה שלם, אם לא נכנסים לצפות בהופעה ברמה עולמית בברודווי. תמיד קורה שם משהו. אפשר לצפות בהצגה או במחזמר בכל מקום בעולם, אולם, אין כמו חווית הצפירה בתיאטרון ברודווי.

אפשר לערוך קניות בלי סוף באחת מחנויות היוקרה שבשדרה החמישית, בחנות הכל-בו הגדולה בעולם, בכיכר הראלד מסי  (Macy’s Herald Square ), או בחנויות בלומינגדיילס  (Bloomingdale ) היוקרתיות.

אוהבי האמנות יוכלו ליהנות ממוזיאון גוגנהיים המפורסם בעולם, (Guggenheim Museum) מה-MOMA או ממוזיאון וויטני לאמנות אמריקאית. (Whitney Museum).


שינוי גודל גופנים
ניגודיות