• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים הקרובים לטרמינל הקרוזים בליסבון, פורטוגל

דף הבית » מלונות מומלצים הקרובים לטרמינל הקרוזים בליסבון, פורטוגל

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

בשל מיקומו האסטרטגי בחוף הפורטוגלי בין אירופה, אפריקה והאוקיינוס ​​האטלנטי, הנמל הוא אחד הנגישים והמנוצלים ביותר באירופה , והוא קרוב למסופי אוניות השייט .

אוניות הקרוז שיוצאות מנמל העגינה בליסבון

MS Douro Queen
Wind Surf
ms Europa 2
Wind Star
Pullmantur Zenith
Star Pride
Silver Shadow
MSC Preziosa

לחץ כאן> למסלול טיול מומלץ של שלושה ימים בעיר ליסבון, פורטוגל

לפני ההמלצות ללינות, חשוב להבין תהליך מסוים כדי להשיג גם מלונות טובים במחיר סביר. קרוזים מומלץ להזמין בין שנה ושנה וחצי מראש, על-מנת לקבל חדרים טובים. סוכנויות הוגנות מעדכנות את המחירים שלהם רק שהמחיר יורד. ולכן לפני התחלת הקרוז מומלץ ביותר להזמין טיסה לפחות שנה מראש ( כדי למצוא מקום ומחיר טוב ) כמו כן, יש לקחת בחשבון איחורים וביטולי טיסות ולכן מומלץ לבוא כמה ימים למלון הקרוב לנמל העגינה שממנו מתחיל הקרוז. במידה והקרוז הוא חלק מטיול מומלץ להיות יום לפני ההפלגה. יש גם נוסעים שנשארים לכמה ימים בגמר הקרוז.

היות ואנחנו לא היחידים הבאים, לקרוז אלא באים אלפי משפחות כל יום מומלץ לבצע הזמנה לפחות שנה מראש אם אפשרות לבטל. ורק 45 יום עד שלושה חודשים ( היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה), עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול ( למה לשלם פעמיים? )

הערה חשובה: שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזה חברה, המחירים שהם מציעים לכם הם בגבול השערוריה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת לחץ על הקישור המודגש> אתר מומלץ ומומחה בסיורי חופים, עם וותק וניסיון של 35 שנה והטוב בעולם עם מחירים הכי הוגנים. לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל ( יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק ) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם

EPIC SANA Lisboa Hotel

מלון אפיק סאנה ליסבון (EPIC SANA Lisboa Hotel) שנבנה לאחרונה, כולל בריכת גג עם שפת אינסוף, באזור אמורייראס (Amoreiras) היוקרתי של ליסבון (Lisbon).

לחץ כאן >לפרטים נוספים והשוואת מחירים, הנכון לרגע זה. למלון אפיק סאנה

Memmo Afalma – Design Hotel

מלון המעצבים ממו אלפאמה (Memmo Alfama – Design Hotel) ממוקם בבניין משופץ מסוף המאה ה-19 ברובע אלפאמה הציורי.

לחץ כאן >לפרטים נוספים והשוואת מחירים הנכון לרגע זה למלון ממו אלפאמה

Hotel Santa Justa

אחת מהבחירות המובילות בליסבון.מלון סנטה ז’וסטה (Hotel Santa Justa) הוא מלון השוכן במיקום מרכזי בליסבון ומציע חדרים מפוארים.

לחץ כאן >לפרטים נוספים והשוואת מחירים הנכון לרגע זה למלון סנטה ז’וסטה

לחץ כאן > בתי מלון הטובים ביותר בליסבון

לחץ כאן > הסעות משדה התעופה למלון ובחזרה וגם לחופי העגינה


דברים שיש לעשות בליסבון

אטרקציות מובילות בליסבון


שינוי גודל גופנים
ניגודיות