• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בבואנוס איירס, ארגנטינה

דף הבית » מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בבואנוס איירס, ארגנטינה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

ספינות שיט גדולות עוגנות בטרמינל הנוסעים החדש, שנקרא בניטו קווינקואלה מרטין – Benito Quinquela Martin, פוארטו נואבו. 

קיימים קרוזים רבים מבואנוס איירס, המפליגים מסביב לקייפ הורן, ומסתיימים בוולפראיסו צ’ילה,  Valparais o Chile  או, קאלאו בפרו – Callao Lima in Peru. קרוזים נוספים מגיעים לחוף קופאקבנה המפורסם בעולם שבריו דה ז’נרו, world famous Copacabana Beach in Rio de Janeiro, או לנמל האמזון במאנאוס –  Amazon port of Manaus.

Benito Quinquela Martin Passenger Terminal

email: institucionales@puertobuenosaires.gob.ar

phone: (+54) (11) 4342-1727

כתבות תוכן על בואנוס איירס

היכן ללון לפני ואחרי השיט?

היות שאתם לא היחידים הבאים לקרוז, אלא באים אלפי משפחות כל יום. מומלץ לבצע הזמנה לפחות שנה מראש אם אפשרות לבטל. ורק 45 יום עד שלושה חודשים (היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה), עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול (למה לשלם פעמיים? )

הקרבה לטרמינלי השייט (מזחים) הוא ללא ספק אחת מהסיבות העיקריות הבולטות, לכך שנוסעים עשויים לחפש דילים כדי לעבור את הלילה במקום.

כשמחפשים דילים זולים בבתי מלון, חשוב לדבוק בתקציב שיבטיח חופשה ללא תקלות.

מספר גדול של בתי מלון ממוקמים בסמוך לטרמינל, וממש במרכז העיר. מומלץ לשהות במלונות הבאים בסמוך למרכז העיר, או באיזורים פופולאריים, כגון ריקולטה, (Recoleta), או פוארטו מאדרו (Puerto Madero).

Best Hotels in Buenos Aires

מריט סאן תלמו – Merit San Telmo  בית מלון בתקציב ידידותי

מלון מאדרו, בואנוס איירס  – Hotel Madero Buenos Aires נמצא בפוארטו מאדרו על חוף הים.

Sightseeing Tours (Tango Show), Day Trips

הערה חשובה: שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזו חברה, המחירים שהם מציעים לכם הם בגבול השערוריה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת לחץ על הקישור המודגש> אתר מומלץ לסיורי חופים, עם וותק וניסיון של 35 שנה והטוב בעולם עם מחירים הכי הוגנים. לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל (יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם