• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בניו יורק

דף הבית » מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בניו יורק

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

טרמינל השייט של מנהטן, הוא אחד משלושת נמלי הים של קווי השייט של האוקיינוס שבאיזור המטרופולין ניו יורק. האניות עוגנות בטרמינל הנוסעים של ניו יורק, המכונה גם “קווי היוקרה” – Luxury Liner Row, או במסופי השייט של מנהטן. האוניות עוגנות במזחים: 88, 90 ו-92. ניתן למצוא את מסופי האניות בצד המערבי של מנהטן בין רחובות 48 מערב, ו-52 מערב. כיכר הטיימס וברודווי נמצאים במרחק של כמה רחובות משם.


האניות של קבוצת קרנבל (Carnival group sail from the Brooklyn Cruise Terminal) מפליגות מטרמינל השייט של ברוקלין, והרויאל קריביאן, Royal Caribbean ואזאמארה Azamara  ואוניות השייט סלבריטי  Celebrity cruise  העוגנות בנמל השייט קייפ ליברטי  ניו ג’רזי – Cape Liberty Cruise Port in Bayonne New Jersey.

פרטי הקשר של טרמינל נמל השייט של מנהטן:

phone: (212) 246-5450

Fax: (212) 641-4490

Baggage Information: (212) 641-4477

Ports America Parking: (212) 641-4454

 www.nycruise.com

כתבות תוכן על ניו יורק העיר

תחנות הרכבת התחתית והעילית הקרובות ביותר

תחנות הרכבת התחתית הקרובות ביותר לטרמינל השייט של מנהטן הם: A, C, B, D, או רכבת 1 בכיכר קולומבוס. כדי להגיע למזח מכיכר קולומבוס, צריך לצעוד לכיוון דרום על שדרה 8 ואז לפנות ימינה לרחוב 52, לאחר מכן להמשיך ללכת ברחוב 52 עד לשדרה 12.

תחנות הרכבת הקרובות ביותר הן תחנת פן (Penn Station) ותחנת הגראנד סנטרל (Grand Central), ומשתי התחנות אפשר לתפוס מוניות, כדי להגיע למזח השייט של מנהטן. אפשר גם לנסוע ברכבת התחתית או באוטובוס מאותן תחנות.

לפני ההמלצות ללינות, חשוב להבין תהליך מסוים כדי להשיג גם מלונות טובים במחיר סביר.

קרוזים מומלץ להזמין בין שנה לשנה וחצי מראש, על-מנת לקבל חדרים טובים באונייה. סוכנויות הוגנות(שמוציאות חשבוניות של חברת ההפלגה) מעדכנות את מחיר הקרוז שלהם רק שהמחיר יורד. לאחר מכן להזמין טיסה לפחות 11 חודשים לפני ההפלגה (כדי למצוא מקום ומחיר טוב).

לקרוזים לא מומלץ לבחור טיסות לאו קוסט אלא בחברות סדירות עם אפשרות לקחת מזוודה. וגם להזמין מסוכן שנותן תמיכה 24 שעות ביממה כל השנה.

יש לקחת בחשבון איחורים וביטולי טיסות ולכן מומלץ לבוא כמה ימים למלון הקרוב לנמל העגינה שממנו מתחיל הקרוז. במידה והקרוז הוא חלק מטיול מומלץ להיות יום לפני ההפלגה. יש גם נוסעים שנשארים לכמה ימים בגמר הקרוז.

זיכרו, שאתם לא היחידים הבאים לקרוז, אלא באים לא מעט נוסעים בכל יום. מומלץ לבצע הזמנת חדר במלון מיד עם הזמנת הטיסה עם אפשרות לבטל. 45 יום עד שלושה חודשים (היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה) לפני הקרוז לעשות ביטוח נסיעות ( רק מסיבה בריאותית). ואז עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול  שהוא יותר זול (למה לשלם פעמיים?)

מלונות מומלצים ליד טרמינלים של אוניות הקרוזים בעולם

שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזו חברת קרוז, המחירים שהם מציעים לכם חברות הקרוזים לסיורי החופים הם בגבול השערורייה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת ל> אתר מומלץ לסיורי חופים, עם וותק וניסיון של עשרות שנים. זוהי החברה הטובה בעולם עם מחירים הכי הוגנים. בחברה זו נוסעים כ-12 איש. כמו כו, לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל (יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם.

בתי מלון בקרבה למזח השייט של מנהטן – ניו יורק

מסוף נוסעי השייט של מנהטן נמצא במרחק הליכה ממידטאון (בין 15-20 דקות הליכה), מברודווי וכיכר הטיימס. נוסעי קרוזים רבים בוחרים לשהות במידטאון מערב, או באיזור כיכר הטיימס – Midtown West  Times Square area.  – מאחר ואזור זה מספק גישה קלה לנמל ולאטרקציות השונות.

היות שאתם לא היחידים הבאים, לקרוז אלא באים אלפי משפחות כל יום מומלץ לבצע הזמנה לפחות שנה מראש אם אפשרות לבטל. ורק 45 יום עד שלושה חודשים (היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה), עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול (למה לשלם פעמיים? )

הקרבה לטרמינלי השייט (מזחים) הוא ללא ספק אחת מהסיבות העיקריות הבולטות, לכך שנוסעים עשויים לחפש דילים כדי לעבור את הלילה במקום.

כשמחפשים דילים זולים בבתי מלון, חשוב לדבוק בתקציב שיבטיח חופשה ללא תקלות.

מלון רוי NYC בכיכר הטיימס  – Roy NYC Times Square אני שהייתי כאן

המלון נמצא במחוז התיאטראות של ברודווי, וקל להגעה מטרמינל השייט של מנהטן.

מלון כיכר הטיימס  המערבי – Element Times Square West מחירים סבירים

מלון ההאדסון ניו יורק, סנטרל פארק – Hudson NY – Central Park סמוך לסנטרל פארק ניו יורק

סיורים באתרים, כרטיסים (אמפייר סטייט וכו ‘), טיולי יום (ניאגרה, וושינגטון הבירה וכו’)
העברות שייט, בתי מלון ושדה תעופה


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם