• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בנמל פורט דה פרנס, מרטיניק

דף הבית » מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בנמל פורט דה פרנס, מרטיניק

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

קרדיט לתמונה ראשית: Carnival

פורט דה פרנס היא עיר הבירה של האי הקריבי הצרפתי מרטיניק. שהוא יעד תיירותי פופולארי, ובמיוחד לאורחי אוניות הקרוזים. טרמינל הנמל העיקרי הוא Pointe Simon, שנמצא בלב העיר

בימים שבהם אוניות השייט עוגנות, תוכלו למצוא בנמל שוק מכירות אוכל ומזכרות, ותגלו גם עיירה מקסימה ומלאת היסטוריה עם המון מה לראות ולעשות. לא משנה באיזה מלון תבחרו לשהות בפורט דה פראנס, הוא יהיה נוח להגעה לטרמינל נמל השייט, מאחר ורבים מהמלונות נמצאים בסמוך לפארק La Savane.

רוב האוניות עוגנות במזח השייט Pointe Simon

מיקום טרמינלי הנוסעים

האוניות עוגנות באחד או שניים טרמינלי שייט. Pointe Simon הוא הגדול ביותר, והוא יכול להכיל את האוניות הגדולות ביותר כגון ה- Allure of the Seas, של הרויאל קריביאן. הטרמינל נמצא בלב מרכז העיר.

אוניות שייט קטנות יותר, יכולות גם לעגון בנמל, ב- La Tourelles, שנמצא במרחק של כ 2 ק”מ ממרכז העיירה.

קו השייט העיקרי שיוצא מהנמל הוא של MSC Cruises, המפליג לנמלים קריביים אחרים כגון: נמל סן חואן בפורטו ריקו,  the port of San Juan in Puerto Rico, Pointe a Pitre in Guadeloupe (גוואדלופ), ל – La Romana in the Dominican Republic (הרפובליקה הדומיניקאנית) וה: Philipsburg on the island of Sint Maarten (האי סיינט מרטן).

לפני ההמלצות ללינות, חשוב להבין תהליך מסוים כדי להשיג גם מלונות טובים במחיר סביר.

קרוזים מומלץ להזמין בין שנה לשנה וחצי מראש, על-מנת לקבל חדרים טובים באונייה. סוכנויות הוגנות (שמוציאות חשבוניות של חברת ההפלגה) מעדכנות את מחיר הקרוז שלהם רק שהמחיר יורד. לאחר מכן להזמין טיסה לפחות 11 חודשים לפני ההפלגה (כדי למצוא מקום ומחיר טוב).

לקרוזים לא מומלץ לבחור טיסות לאו קוסט אלא בחברות סדירות עם אפשרות לקחת מזוודה. וגם להזמין מסוכן שנותן תמיכה 24 שעות ביממה כל השנה.

יש לקחת בחשבון איחורים וביטולי טיסות ולכן מומלץ לבוא כמה ימים למלון הקרוב לנמל העגינה שממנו מתחיל הקרוז. במידה והקרוז הוא חלק מטיול מומלץ להיות יום לפני ההפלגה. יש גם נוסעים שנשארים לכמה ימים בגמר הקרוז.

זכרו, שאתם לא היחידים הבאים לקרוז, אלא באים לא מעט נוסעים בכל יום. מומלץ לבצע הזמנת חדר במלון מיד עם הזמנת הטיסה עם אפשרות לבטל. 45 יום עד שלושה חודשים (היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה) לפני הקרוז לעשות ביטוח נסיעות (רק מסיבה בריאותית). ואז עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול שהוא יותר זול (למה לשלם פעמיים?)

מלונות מומלצים ליד טרמינלים של אוניות הקרוזים בעולם

שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזו חברת קרוז, המחירים שהם מציעים לכם חברות הקרוזים לסיורי החופים הם בגבול השערורייה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת ל> אתר מומלץ לסיורי חופים, עם וותק וניסיון של עשרות שנים. זוהי החברה הטובה בעולם עם מחירים הכי הוגנים. בחברה זו נוסעים כ-12 איש. כמו כו, לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל (יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם.

השהייה בסמוך למזח פורט דה פרנס, מרטיניק

מלונות מומלצים בפורט דה פראנס

מלון Karibea La Valmeniere מלון הצופה לעיר והנמל.

מלון Centre International de Sejour קרוב למרכז העיר Fort de France, מרטיניק – Martinique.

מלון Hotel La Pagerie נמצא ב- Trois ilets

סיורים וטיולים במרטיניק


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם