• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בנמל שטוקהולם, שוודיה

דף הבית » מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בנמל שטוקהולם, שוודיה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

קרדיט לתמונה ראשית: Stockholms Hamna

בנמל שטוקהולם ישנם כמה מזחים מרכזיים. שני מסופי הנוסעים העיקריים ליציאה לשיט, הם מסוף השייט בפריאהנן  – Stockholm Freeport Cruise Terminal at Frih והוא נמצא באיזור התעשייה.  מסוף הנוסעים השני הוא מרכז השייט שטוקהולם – Stockholm Cruise Center, והוא נמצא בסטאדסגארדן – Stadsgarden, שקרוב לגמלא סטן – Gamla Stan (העיר העתיקה).

חברות שייט גדולות, פועלות מהנמל, כולל את הרויאל קריביאן Royal Caribbean, אניות הקרוז של אושיאניה  -Oceania Cruises, Seabourn  ו- Crystal Cruises

רוב קווי השיט הבינלאומיים עוגנים בסטדסגארדן –  Stadsgården, סקפסברון – Skeppsbron, או בפריהאמנן –  Frihamnen.

מזח Frihamnen : הוא מסוף נוסעים גדול, מודרני, שנמצא בפאתי צפון העיר, ובמרחק נסיעה במונית של 10 דקות, או בנסיעה של 20 דקות באוטובוס למרכז העיר.

אוטובוס מספר 76 או 1 מסיע לגמלא סטאן ולמרכז העיר.

כתובת:

Stockholm Freeport Cruise Terminal

Frihamnen Berth 638

Stockholm, Sweden

מזח Stadsgården : נמצא ממש בלב העיר בחוף הצפון-מזרחי של האי סודרמאלם, שנמצא במרחק הליכה של בין 10-20 דקות מאיזור העיר העתיקה. אפשר גם לתפוס מונית.

מזחים Skeppsbron, או Strömmen : נמצאים ליד הרויאל פאלאס בעיר העתיקה, שזה במרחק הליכה קלה לרוב החנויות והאטרקציות. אניות קטנות יותר של הסילברסי  – Silversea , וסיבורן- Seabourn, יכולות גם לעגון במקום.

לפני ההמלצות ללינות, חשוב להבין תהליך מסוים כדי להשיג גם מלונות טובים במחיר סביר.

קרוזים מומלץ להזמין בין שנה לשנה וחצי מראש, על-מנת לקבל חדרים טובים באונייה. סוכנויות הוגנות(שמוציאות חשבוניות של חברת ההפלגה) מעדכנות את מחיר הקרוז שלהם רק שהמחיר יורד. לאחר מכן להזמין טיסה לפחות 11 חודשים לפני ההפלגה (כדי למצוא מקום ומחיר טוב).

לקרוזים לא מומלץ לבחור טיסות לאו קוסט אלא בחברות סדירות עם אפשרות לקחת מזוודה. וגם להזמין מסוכן שנותן תמיכה 24 שעות ביממה כל השנה.

יש לקחת בחשבון איחורים וביטולי טיסות ולכן מומלץ לבוא כמה ימים למלון הקרוב לנמל העגינה שממנו מתחיל הקרוז. במידה והקרוז הוא חלק מטיול מומלץ להיות יום לפני ההפלגה. יש גם נוסעים שנשארים לכמה ימים בגמר הקרוז.

זיכרו, שאתם לא היחידים הבאים לקרוז, אלא באים לא מעט נוסעים בכל יום. מומלץ לבצע הזמנת חדר במלון מיד עם הזמנת הטיסה עם אפשרות לבטל. 45 יום עד שלושה חודשים (היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה) לפני הקרוז לעשות ביטוח נסיעות ( רק מסיבה בריאותית). ואז עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול  שהוא יותר זול (למה לשלם פעמיים?)

מלונות מומלצים ליד טרמינלים של אוניות הקרוזים בעולם

שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזו חברת קרוז, המחירים שהם מציעים לכם חברות הקרוזים לסיורי החופים הם בגבול השערורייה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת ל> אתר מומלץ לסיורי חופים, עם וותק וניסיון של עשרות שנים. זוהי החברה הטובה בעולם עם מחירים הכי הוגנים. בחברה זו נוסעים כ-12 איש. כמו כו, לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל (יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם.

רוב נוסעי הקרוזים שוהים באיזור עיר העתיקה, גמלא סטאן –  Gamla Stan, או ה- Old Town , או בסמוך לסודרמאלם  – Södermalm, או אוסטרמאלם – Östermalm.


המלונות הטובים ביותר בשטוקהולם

מלון מורנינגטון, שטוקהולם – Mornington Hotel Stockholm מלון מאד פופולארי–

 מלון רדיסון בלו וואטרפרונט – Radisson Blu Waterfront Hotel מאד מומלץ.–

 מלון בסט ווסטרן קוהם – Best Western Kom Hotel  מלון בתקציב ידידותי.

העברות שייט, בתי מלון ושדה תעופה

סיורי הופ-און-הופ-אוף, הארמון המלכותי, גמלא סטן וכו ‘, טיולי יום


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם