• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בסידני, אוסטרליה

דף הבית » מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בסידני, אוסטרליה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

אוניות השייט מגיעות לנמל סידני, ועוגנות בלב העיר בסמוך למקומות המרכזיים.

אוניות גדולות עוגנות ב: Overseas Passenger Cruise Terminal -OPT , שב- Circular Quay, שברציף השייט שנמצא בקרבה ל-: The Rocks. אוניות קטנות יותר שיכולות להפליג מתחת לגשר נמל סידני, עוגנות בטרמינל השייט White Bay.

קווי השייט המפליגים כעת מנמל סידני הן אוניות של PO Cruises Australia, Princess Cruises, Royal Caribbean , Celebrity, Holland America Line (HAL), Crystal, Costa, Cunard Line, Oceania, Regent Seven Seas, Seabourn ו-Silversea.

טרמינל השייט Circular Quay

מיועד לאוניות גדולות, העוגנות במקום.

כתובת

Overseas Passenger Terminal, West Circular Quay, The Rocks, Sydney Australia

אתר האינטרנט: sydneyports.com.au

מספרי טלפון: phone: +61 2 9296 4999 Call: +61 2 9296 4999

fax: +61 2 9296 4742

email: enquiries@sydneyports.com.au

טרמינל השייט White Bay 

נמצא ברציף 5, בנמל Darling  שב- Bangaroo  – מיועד לאוניות בגודל קטן יותר או בינוני, העוגנות במקום.

כתובת

White Bay Cruise Terminal, access via James Craig Road, Rozelle

כתבות תוכן על סידני

לפני ההמלצות ללינות, חשוב להבין תהליך מסוים כדי להשיג גם מלונות טובים במחיר סביר.

קרוזים מומלץ להזמין בין שנה לשנה וחצי מראש, על-מנת לקבל חדרים טובים באונייה. סוכנויות הוגנות(שמוציאות חשבוניות של חברת ההפלגה) מעדכנות את מחיר הקרוז שלהם רק שהמחיר יורד. לאחר מכן להזמין טיסה לפחות 11 חודשים לפני ההפלגה (כדי למצוא מקום ומחיר טוב).

לקרוזים לא מומלץ לבחור טיסות לאו קוסט אלא בחברות סדירות עם אפשרות לקחת מזוודה. וגם להזמין מסוכן שנותן תמיכה 24 שעות ביממה כל השנה.

יש לקחת בחשבון איחורים וביטולי טיסות ולכן מומלץ לבוא כמה ימים למלון הקרוב לנמל העגינה שממנו מתחיל הקרוז. במידה והקרוז הוא חלק מטיול מומלץ להיות יום לפני ההפלגה. יש גם נוסעים שנשארים לכמה ימים בגמר הקרוז.

זיכרו, שאתם לא היחידים הבאים לקרוז, אלא באים לא מעט נוסעים בכל יום. מומלץ לבצע הזמנת חדר במלון מיד עם הזמנת הטיסה עם אפשרות לבטל. 45 יום עד שלושה חודשים (היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה) לפני הקרוז לעשות ביטוח נסיעות ( רק מסיבה בריאותית). ואז עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול  שהוא יותר זול (למה לשלם פעמיים?)

מלונות מומלצים ליד טרמינלים של אוניות הקרוזים בעולם

שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזו חברת קרוז, המחירים שהם מציעים לכם חברות הקרוזים לסיורי החופים הם בגבול השערורייה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת ל> אתר מומלץ לסיורי חופים, עם וותק וניסיון של עשרות שנים. זוהי החברה הטובה בעולם עם מחירים הכי הוגנים. בחברה זו נוסעים כ-12 איש. כמו כו, לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל (יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם.

היכן ללון בסידני

28 מלונות סביב נמל סידני – עם פרוט מלא לכל מלון עם היתרונות שלו

העברות שייט, בתי מלון ושדה תעופה
סיורי סיור (הופ-און-הופ-אוף, בית האופרה וכו ‘), כרטיסים (גן חיות, חיי ים וכו’), טיולי יום


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם