• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בסן פרנסיסקו – קליפורניה

דף הבית » מלונות מומלצים ליד טרמינל קרוזים בסן פרנסיסקו – קליפורניה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

קרדיט לתמונה ראשית: https://www.pier39.com/

טרמינל ג’יימס החדש, R. Herman שנמצא במזח 27, נמצא במרחק כמה רחובות מרציף הדייגים וממרכז כיכר היוניון – Union Square. מזח מסוף הנוסעים 35, נמצא במרחק הליכה ממזח 39 המפורסם.

עד ספטמבר 2014, מזח 35 היה הטרמינל העיקרי, אך הוא הוחלף בטרמינל ג’יימס R. Herman החדש.

מזחי היציאה מהנמל הם: Princess Cruises, HAL Holland America Line, Cunard, Regent Seven Seas, Silversea, Oceania, Crystal, & Celebrity Cruises.

מזח 27 – טרמינל הנוסעים ג’יימס R. הרמן – James R. Herman Terminal – שער טרמינל הנוסעים החדש גדול יותר משמעותית מטרמינל הנוסעים שבמזח 35. המקום החדש יכול להכיל את האוניות הגדולות ביותר.

הכתובת: The Embarcadero, San Francisco, CA 94105, United States

web : www.sfport.com

מזח טרמינל הנוסעים מספר 35 – נמצא בסוף המפרץ:  1454 The Embarcadero, San Francisco, CA 94133

כתבות תוכן על סן פרנסיסקו

לפני ההמלצות ללינות, חשוב להבין תהליך מסוים כדי להשיג גם מלונות טובים במחיר סביר.

קרוזים מומלץ להזמין בין שנה לשנה וחצי מראש, על-מנת לקבל חדרים טובים באונייה. סוכנויות הוגנות(שמוציאות חשבוניות של חברת ההפלגה) מעדכנות את מחיר הקרוז שלהם רק שהמחיר יורד. לאחר מכן להזמין טיסה לפחות 11 חודשים לפני ההפלגה (כדי למצוא מקום ומחיר טוב).

לקרוזים לא מומלץ לבחור טיסות לאו קוסט אלא בחברות סדירות עם אפשרות לקחת מזוודה. וגם להזמין מסוכן שנותן תמיכה 24 שעות ביממה כל השנה.

יש לקחת בחשבון איחורים וביטולי טיסות ולכן מומלץ לבוא כמה ימים למלון הקרוב לנמל העגינה שממנו מתחיל הקרוז. במידה והקרוז הוא חלק מטיול מומלץ להיות יום לפני ההפלגה. יש גם נוסעים שנשארים לכמה ימים בגמר הקרוז.

זיכרו, שאתם לא היחידים הבאים לקרוז, אלא באים לא מעט נוסעים בכל יום. מומלץ לבצע הזמנת חדר במלון מיד עם הזמנת הטיסה עם אפשרות לבטל. 45 יום עד שלושה חודשים (היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה) לפני הקרוז לעשות ביטוח נסיעות ( רק מסיבה בריאותית). ואז עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול  שהוא יותר זול (למה לשלם פעמיים?)

מלונות מומלצים ליד טרמינלים של אוניות הקרוזים בעולם

שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזו חברת קרוז, המחירים שהם מציעים לכם חברות הקרוזים לסיורי החופים הם בגבול השערורייה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת ל> אתר מומלץ לסיורי חופים, עם וותק וניסיון של עשרות שנים. זוהי החברה הטובה בעולם עם מחירים הכי הוגנים. בחברה זו נוסעים כ-12 איש. כמו כו, לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל (יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם.

לינה בסמוך לטרמינל השייט של סן פרנסיסקו, קליפורניה

אפשר למצוא בבתי המלון ולמוטלים המוצעים ובמחירים סבירים שנמצאים בסמוך למזח ההפלגות 35 ו-27 של אוניות הקרוז. אפשר לשהות במזח הדיג Fisherman’s Wharfבכיכר היוניון, במחוז המרינה, או בקרבה לשדה התעופה.

נוסעי שייט רבים בוחרים לשהות במפרץ/מזח הדייג הסמוך (Fisherman’s Wharf) או בסביבות כיכר יוניון, משם נוסעי שני הטרמינלים יכולים להגיע אליהם בקלות, ולאטרקציות המרכזיות. מחירי החדרים במפרץ הדייג, גבוהים יותר בדרך כלל, מאשר באיזורים אחרים של העיר.

כשמחפשים דילים זולים בבתי מלון, חשוב לדבוק בתקציב שיבטיח חופשה ללא תקלות.

בתי מלון זולים למדי ובמחיר סביר, ניתן למצוא במחוז המרינה בסביבות רחוב לומברד,  (Lombard Street) 

מלון קלאב קוואטרס בסן פרנסיסקו – Club quarters Hotel in San Francisco קרוב לטרמינלי נוסעי השייט של סן פרנסיסקו – מזחים 35 & 27.

מלון ניקו סאן פרנסיסקו – Hotel Nikko San Francisco מלון מאד פופולארי –

מלון פארק קנסינגטון – Kensington Park Hotel  נמצא במרחק של 1.6 ק”מ ממסוף נוסעי השייט.

סיורים  וטיולים בסן פרנסיסקו

העברות שייט, בתי מלון ושדה תעופה


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם