מלונות IBIS ירושלים נפתחים מחדש עם מחירים אטרקטיביים במיוחד

מאת:שרה פלד

מותג מלונות הקומפורט של רשת ACCOR, מלונות איביס, ידועים ברחבי צרפת כמלונות במחיר נמוך, הממוקמים במרכזי ערים ומשרתים תיירים ואנשי עסקים המחפשים לינה נוחה. כזה הוא גם מלון איביס מרכז העיר בירושלים המציע חדרים במחיר של כ-400 ש"ח ללילה ללא ארוחת בוקר ועם ארוחת בוקר, המחיר עולה להחל מ-490 ש"ח. במבצע הפתיחה חזרה כלולים: סיור חינם וגם שובר הנחה הניתן למימוש באחד מעשרות המוזאונים או הפעילויות שיש לעיר ירושלים להציע. המלון משתתף בקמפיין ירושלים הכי חו"ל בארץ, הטבה מיוחדת ללנים בירושלים ומציעים  לילה שני ב 25% הנחה או לילה שלישי ב 50% הנחה

מלון איביס סטיילס, השני ברשת איביס ירושלים, גם הוא ממוקם במרכז העיר. זהו מלון בוטיק של הרשת ובהתאם גם המחירים. כאן כבר משלמים 830 ש"ח ללילה כולל ארוחת בוקר גורמה המוגשת במסעדת גג המלון המשקיפה על רחבי העיר. גם מלון זה משתתף בקמפיין ירושלים ובהטבות סיור ושוברי הנחה.

הנחה נוספת ניתן לקבל דרך מועדון ההטבות (הרשמה בחינם) של  ALL ACCOR LIVE LIMITLESS  במסגרתו ניתנות הטבות בכל מלונות רשת ACCOR בעולם למזמינים ישירות במחלקת ההזמנות של המלונות עצמם. חברי מועדון ALL ACCOR LIVE LIMITLESS  מתארחים במלונות ונהנים מ 5% הנחה נוספים וצבירת נקודות. את ההטבות והנקודות ניתן לממש במסגרת חברותם במועדון העולמי של הרשת.

על המלונות:

מלון ibis  ירושלים מרכז העיר שנפתח לפני כשלוש שנים  ובו 124 חדרי אירוח מאובזרים, משתייך לקטגוריית העולמית של המותג. על כן, מעוצב בצורה זהה ליתר המלונות בקטגוריה. העיצוב הינו צעיר, קליל ואורבני, ריהוט מחומרים טבעיים ובצבעים חמים ( עץ ואדום). אטום לרעש ועל פי האיכויות והסטנדרטים של רשת אקור ומותגי ibis העולמיים.

מלון ibis Styles שהוקם לפני כשנה בירושלים, שוכן בבניין היסטורי ומכיל 104 חדרי אירוח שונים בהם חדרי אירוח סטנדרטיים וחדרי משפחה, מיני סוויטות וחדרים עם מרפסות. המלון מעוצב בצורה ייחודית המושפעת מאווירת האזור בו הוא נמצא, שוק מחנה יהודה. השטחים הציבוריים וגם חדרי המלון מעוצבים כהומאז' לשוק של ירושלים, על הפירות והירקות הצבעוניים והצבעים המרכיבים את שוק מחנה יהודה עם מגוון איורים בהשראת משרד האדריכלים אריה דבילנסקי, המכניסים את האורחים אל אווירת השוק הייחודית לעיצוב המלון. בהמשך לרעיון המרכזי של המלון, כל חדר מעוצב כמרחב מגורים בפני עצמו בו ניתן לנוח, להירגע או לעבוד. המלון מתאים באופן מושלם למשפחות עם ילדים.   בקומה ה–8 של המלון נהנים האורחים מארוחת בוקר בהתאם להנחיות התו הסגול עם נוף פנורמי מרהיב לירושלים.

חדשות בתיירות מידע תיירותי איביס, ירושלים

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות