חיפוש רכבות ואוטובוסים זולים באירופה וצפון אמריקה

ב- Omio נוקטים בגישה ייחודית לנסיעות. הפלטפורמהמאפשרת לכם למצוא את אפשרויות הנסיעות המהירות, הזולות והטובות ביותר ברכבת, אוטובוס וטיסות לאלפי ערים, עיירות וכפרים ברחבי אירופה, ארצות הברית וקנדה. זה מתרגם לחיסכון – כסף וזמן – בשבילך!

התחל וסיים את מסעך באלפי ערים, עיירות או כפרים ביותר מ- 35 מדינות. הבחירה בידיים שלך.

חיפוש בודד מספק את כל הרכבות, האוטובוסים והטיסות הזמינים כדי להתאים לצרכי הנסיעה האישיים שלך. אז אתה בוחר את המצב והמחיר המתאים לך.

כל הקטעים המסובכים כך שלא תצטרכו לתכנן ללא טרחה, ללא מהומה.

לכל מי שחושב לבקר באירופה בארצות הברית וקנדה –  Omio תסדר לכם את הראש

Omio מקנה למשתמשיה את ההזדמנות לחקור את אפשרויות הנסיעה הטובות ביותר בכ- 30,000 יעדים בכל רחבי אירופה וגם ארצות הברית וקנדה. מנוע החיפוש אפילו מאפשר ללקוחות להשוות רכבת, אוטובוס וכרטיסי טיסה עם בחיפוש אחד, דבר שמקל הרבה בתכנון ובהתנהלות בטיול .

השירות מציע כרטיסים לרכבות, לאוטובוסים או למטוסים ב -35 מדינות. השירות נותן למטיילים את היכולת לחבר כמה אפשרויות יחד, ולשקול את השילובים השונים שיסייעו למצוא את האפשרות הטובה ביותר על בסיס מחיר, משך זמן ונוחות. בנוסף, האתר מציג הצעות נוספות עבור מטיילים שאולי ירצו לעצור בדרך ולבקר בעוד מקום נחמד וזול.

Omio התחילה בתור גו אירופה אשר בחור בשם Naren Shaam החליט לצאת לאחד מאותם טיולי תרמילאים ארוכים ברחבי אירופה, כמו הרבה סטודנטים ברחבי העולם. פחות או יותר הוא ידע היכן הוא רוצה לבקר, אך ניסיונותיו לתכנן את המסלול הטוב ביותר, למצוא אוטובוס זול, או רכבת נכונה, השאירו אותו מתוסכל מעט ועם הרבה פחות כסף ממה שרצה לבזבז. כך נולד רעיון GoEuro. מהר מאוד הוא התפטר מעבודתו בתחום הפיננסי, ארז את פקלאותיו ועבר לברלין, שם התחיל בהקמת החברה.

היום Omio פועלת במדינות רבות באירופה ובצפון אמריקה (למעט אמטרק ו VIA Rail קנדה)  ועוד היד נטויה. מדובר כבר בחבורה שחולקים את אותו חזון של יצירת כלי אחד שיקבל אותך ויעזור לך בכל מקום באירופה.

Omio מאפשרת למשתמש בה קלילות ונוחות לראש עם חיסכון בכיס. נסיעה ומעבר בין מקומות באירופה וצפון אמריקה הופכת לקלה יותר מאשר אי פעם בעבר, גם בתוך מדינה וגם בין מדינות. זה הכלי היחיד שצריך כדי להפיק את מלוא התועלת מהתחבורה האפשרית באירופה ומה שיכול להשפיע משמעותית על ההנאה מהטיול.

אז תתחילו לתכנן: goeuro Omio

חדשות טכנולוגיה בתיירות

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות