• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקנייה של מנעולי TSA למזוודות

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של מנעולי TSA למזוודות

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

מינהל אבטחת התחבורה ( TSA ) היא סוכנות של המחלקה לביטחון המולדת של ארצות הברית (DHS) שיש לה סמכות על אבטחת מערכות התחבורה בתוך ארצות הברית. הוא נוצר כתגובה לפיגועי 11 בספטמבר כדי לשפר את נהלי האבטחה של נמל התעופה ולגבש את אבטחת הנסיעות האוויריות תחת סוכנות אכיפת חוק מנהלית פדרלית ייעודית.

קרדיט לתמונה ראשית TravelMore AMAZON

קרדיט לכל המידע: תרגום מאנגלית מאתר וויקיפדיה

מנעול מזוודות הוא מנעול המשמש למניעת פתיחה של מזוודות בטעות, לרוב מתוך מחשבה על אבטחה מועטה או ללא מחשבה, אם כי המנעול עשוי לשמש גורם מרתיע לגנבים פוטנציאליים. מנעולי מטען עשויים להיות מובנים בתוך המטען או עשויים להיות מנעולים חיצוניים כגון מנעולים או רצועות ניתנות לנעילה.
בארצות הברית מנהל אבטחת התחבורה (TSA) דורש גישה למטען מבלי שהנוסע יהיה נוכח; כדי לאפשר לנוסעים לנעול את המטען שלהם הם קיבלו מנעולים מסוימים שהם יכולים לפתוח ולנעול מחדש. ה-TSA ממליץ להשתמש במנעולים המקובלים ב-TSA, שכן מטען שננעל בשיטות אחרות חייב להיפתח בכוח על מנת להיבדק.

מנעולי מזוודות המקובלים על ידי ה-TSA יכולים להיפתח על ידי הרשויות באמצעות מפתחות “מאסטר” אוניברסליים הידועים בציבור. מנעולים המשתמשים במערכת זו מיוצרים כדי לעמוד בסטנדרטים שנקבעו על ידי Travel Sentry . בהסכמה עם ה-TSA, Travel Sentry הוא זה שקובע את הסטנדרטים עבור מנעולים אלה ומאשר כל עיצוב. כל מנעול עם סימן זיהוי Travel Sentry (יהלום אדום) מתקבל על ידי ה-TSA.

חלק מהמנעולים המקובלים ב-TSA כוללים מחוון שיופיע אדום אם ייפתח באמצעות מפתח ראשי, כך שהבעלים יידע שניגשה לתיק שלו.

תמונות של מפתחות המאסטר נותרו לא מאובטחות באתר האינטרנט של Travel Sentry מה שמאפשר לשכפל בקלות את שבעת מפתחות המאסטר.

אבטחה

מנעולי מזוודות הם בדרך כלל מנעולים בעלי אבטחה נמוכה. האזיקים בעלי קוטר קטן וקלים לקליטה באמצעות חותכי ברגים או ציוד דומה. מנעולי מזוודות המבוססים על עיצוב מנעול סיכות משתמשים בדרך כלל רק בשלוש או ארבעה פינים, מה שהופך אותם רגישים לפריצת מנעולים, אפילו עם כלים פשוטים כמו מהדק כפוף.

מנעולים המאושרים על ידי TSA

אם תחליטו לאבטח את המזוודות שלכם, בחרו מבין המנעולים הרבים שאושרו על ידי TSA, כגון מנעול מאסטר או מנעול קומבינציה מתוצרת תוצרת Master Lock , או TravelMore.

ניתן לרכוש גם מנעולי מזוודות Lewis N. Clark, אך כדאי לקחת בחשבון כי אתם עלולים לאבד את המפתחות הקטנים שלכם במהלך הנסיעה.

אתם יכולים אפילו לקנות מזוודות עם מנעולים מובנים ואישור TSA.

לרשימה המלאה של המנעולים למזוודות TSA הכי טובים באמזון

מנעולי מזוודות TSA הנמכרים ב KSP

חלופות למנעולי מזוודות

אפשר לנעול את המזוודות באמצעות באזיקונים, שהם יותר זולים, ושלא יהיה איכפת לכם שקצין הביטחון יחתוך אותם.

יש נוסעים שעוטפים את המזוודות שלהם בניילון נצמד, מה שמקשה ומגן מפני פריצה, וזה שומר מרוכסנים שנקרעו. שירות כזה קיים במספר שדות תעופה שנותן את השירות לאחר הבידוק הביטחוני.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם