• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מנעולי TSA למזוודות

דף הבית » מנעולי TSA למזוודות

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

האם אנו אמורים לנעול את המזוודות בזמן טיסה?

כל פעם כשמשאירים את המזוודה לחסדי ידיהם הלא כל כך עדינות של המטפלים במטענים בשדה התעופה, אתם בוודאי תוהים, “האם אני אמור לנעול את המזוודה שלי?” על פי מחקר שנערך, התגלה שנוסעים בשדות התעופה מגישים כמעט 8,000 תביעות מדי שנה נגד TSA, בגלל אובדן פריטים כגון בגדים, תכשיטים ומכשירים אלקטרוניים: “למעשה, שדות התעופה הבינלאומיים מתוארים כ: שוק הפשפשים של עובדי נמל התעופה. מסתבר בשדה תעופה גדול יותר -200 פריטים נגנבים בזמן בידוק המזוודות של הנוסעים מדי יום.

לכן, ברור שאי אפשר לסמוך על TSA לכך שתחזיר לכם את האובדנים הללו. הסוכנות הכחישה יותר ממחצית התביעות. אז האם מנעולי המזוודות הם התשובה?

היתרון במנעולי מזוודות

מזוודות נעולות לא רק מקשות יותר על העובדים המטפלים במזוודות שלכם, או על קציני הביטחון כדי לחטט בחפציכם בשדה התעופה, אלא המנעול יכול גם לעזור ולשמור על רוכסני התיקים סגורים בזמן שהם מוסעים, וכדי שלא יפלו מהם חפצים בזמן המעבר במסועים.

יתכן גם שתרצו לנעול את התיקים שלכם אם אתם שוהים במוטלים עם אנשים זרים, או תוך כדי נסיעה באוטובוס הומה אדם, או רכבת. חלק מהנוסעים נועלים אפילו את מזוודותיהם במהלך היום בבתי המלון, כדי להרתיע את העובדים מפני גניבה.

המגבלות הקיימות לגבי מנעולי המזוודות

עם זאת, בכך שנועלים את המזוודות, אין כל ערבות לכך שחפציכם בטוחים. אם תערכו חיפוש מהיר ביו-טיוב, תמצאו כמה קטעי וידיאו המסבירים איך אפשר לפתוח מנעול קומבינציה ללא הקוד, או איך לפרוץ למזוודות נעולות, באמצעות עט כדורי בלבד.  כמו כן, תראו גם איך לא קשה לפרוץ דרך פתח בתיק רך. מנעולים מרתיעים רק גנבים מזדמנים, והם פשוט עוברים למטרות קלות יותר, אך הם מהווים הגנה זניחה נגד מי שנחושים באמת להכניס יד לתיקים שלכם.

זוהי הסיבה לכך שמומלץ תמיד לשמור על חפצי ערך בתיק היד שאתם נושאים אתכם, ולא במזוודות שעוברות בידוק. כפי שצויין דלעיל, בלתי סביר שה-TSA ישלמו על התיקים אם מישהו גנב מהם, וחברות התעופה בדרך כלל לא מקבלות על עצמן אחריות על אובדן של פריטים יקרים, כגון תכשיטים, ציוד אלקטרוני, או מזכרות שבירות.

מנעולים המאושרים על ידי TSA

אם אתם מחליטים לאבטח את המזוודות שלכם, בחרו מבין המנעולים הרבים והזמינים שאושרו על ידי ה-TSA, כגון מנעולי הקומבינציה מתוצרת Master Lock , או TravelMore.

אתם יכולים גם לרכוש מנעולי מזוודות כגון אלו של חברת Lewis N. Clark, אם כי כדאי לקחת בחשבון שאתם עלולים לאבד את המפתח הזעיר בזמן נסיעתכם. תוכלו לרכוש אפילו מזוודות עם מנעולים מובנים, והמאושרים על ידי ה-TSA.

ל-TSA יש מפתחות מאסטר המאפשרים לסוכנים לפתוח את כל המנעולים המאושרים על ידם, אם הם קובעים שהתיק שלכם צריך סריקה מיוחדת. אם אתם משתמשים במנעול ללא אישור של TSA, הם יפשוט יכולים לחתוך את התיק שלכם. יש לציין שלא לכל פקידי הביטחון מחוץ לארה”ב, יש את אותם מפתחות מאסטר, כך שאפילו את המנעולים המאושרים על ידי TSA, אפשר לנתק, אם נוסעים בנסיעות בינלאומיות.

לרשימה המלאה של המנעולים למזוודות TSA הכי טובים באמזון

מנעולי מזוודות TSA הנמכרים ב KSP

חלופות למנעולי מזוודות

דרך נוספת לנעול את המזוודות, היא באמצעות השימוש באזיקונים, שהם יותר זולים, ושלא יהיה איכפת לכם שה-TSA יחתוך אותם. פשוט זכרו לארוז איתכם מספריים בכיס החיצוני של מזוודותיהם.

יש נוסעים שמעדיפים לעטוף את המזוודות שלהם בפלסטיק, מה שמקשה על הפריצה, ומגן עליהם חיצונית, כדי שלא יצפצפו וזה שומר עליהם גם מפני רוכסנים שנקרעו. שירות תיקים כזה מוצע בשדות תעופה נבחרים.

למרות שסוכני הביטחון יחתכו את הניילון אם הם צריכים לבדוק את המזוודות שלכם יותר מקרוב, אך קיימים גם שירותי עטיפה המציעים עיטוף משלים לאחר הבידוק הבטחוני. החיסרון של השיטה הזאת הוא השימוש הרב שנעשה בפלסטיק, שזוהי דרך פחות ידידותית לסביבה, כדי להגן על התיקים.

מחפשים מזוודות עם מנעול?

“נמכר בנפרד” אינו אמירה כשמדובר, במזוודות הטובות ביותר באמזון עם מנעולי TSA