מסיכת שינה ואוזניות באמזון

השילוב בין מסיכת שינה ואוזניות, הופכות את הנסיעות לקלות יותר

בין אם אתם נמצאים בטיסה ארוכה, או שוהים בבית מלון סואן במיוחד, די קשה לישון היטב תוך כדי נסיעה. קיימים אביזרים בלי סוף בשוק, שנועדו לגרום לכם לישון בצורה נוחה יותר בנסיבות לא קונבנציונאליות, כמו גם לחסום אורות וצלילים, אך לא הרבה מוצרים משלבים בתוכם את השניים האוזניות ומסיכות העיניים .

רשימה של מסכות שינה + אוזניות באיכות גבוה באמזון. חלק נשלחות לישראל

יש לציין לשבח את Joseche Sleep Headphones and Eye Mask, ייחודיים מבחינת היותם אביזר נלווה לנסיעות, ושנועד לעזור לכם לישון טוב יותר, תוך כדי נסיעה. מסיכת העיניים חוסמת את האור, אך היא מגיעה גם עם אוזניות בלוט’וס מובנות, שניתן להשתמש בהם כדי להפעיל “רעש לבן”, ספרי שמע, מוזיקה או כל צליל אחר שיכול להרגיע אתכם ולגרום לכם לישון.

לרכישה: amazon.com, $23

מוצר זה לא מגיע ישירות לארץ אבל הוא מצויין. לכן כידאי להעביר לגורם שלישי או שישלחו למלון שתהיו בו.

המסיכה בפני עצמה, עשוייה מ-95% כותנה, מה שמעניק לה את הנוחות ואת יכולת האוורור. רצועת סקוטש מוסתרת, מאפשרת את כיוונון המסיכה, ומבלי שהיא תיתקע, או תמשוך בשערכם. ריפוד נוסף שקיים במסיכה, הופך אותה לנוחה להפליא, והיא עבה מספיק כדי לחסום את האור.

כדי להפעיל את השמע דרך האוזניות, צריך פשוט להתחבר דרך בלוטוס. הצד החיצוני של המסיכה מכיל כפתור של הפסק/הפעל וכפתור בקרה על עוצמת הקול, כך שאתם יכולים בקלות להתאים את הצלילים בצורה מושלמת למה שאתם רוצים.

טעינה אחת, מספקת יותר מתשע שעות של זמן הפעלה, והמסיכה מגיעה עם USB, לטעינה חוזרת. בנוסף על האזנת השמע הפשוטה, קיים גם מיקרופון שדרכו אפשר לבצע שיחות.

רוכשי אמזון, גילו התלהבות לגבי השילוב הזה של מסיכת שינה + אוזניות. וכפי שאומרת חוות דעת של רוכש אחד: “זה לא יהיה מוגזם לומר שהאוזניות הללו שינו את חיי… החומר ממנו הן עשויות הוא מאד קטיפתי ונעים. זהו בד נושם, ולמרות שחם, זה אינו גורם לי להזיע. המסיכה חוסמת לחלוטין את האור,  ובכלל, האביזר קל לשימוש כזוג, ועם בקרות מתאימות. אני טוען רק פעם בשבועיים או בערך, ולמרות שאני מכבה לאחר חצי שעה, זה שומר על הסוללה. האביזר הזה פשוט נהדר”.

חוות דעת של רוכש נוסף, מספרת על עד כמה האביזר הזה שינה את כללי המשחק. “יש לי בעיות בשינה ובמשך שנים השתמשתי באייפון שלי כדי לנגן צלילי שינה בלילות. בשילוב השימוש עם המסיכה, גיליתי שהיא חוסמת את האור, וצלילי הסטריאו עוזרים לי להירדם עמוק יותר. המסיכה נוחה לחלוטין, רכה מאד וקלה להתאמה עם רצועת הסקוטש.”

 

 

מסחר וקניות מומלצות בעולם , ,


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים