מסלולי טיולים בגני לונדון

פארק

לונדון היא עיר מלאה בגנים, מגנים מלכותיים ועד גנים קטנים המטופלים בידי מתנדבים. הקדישו יום להתרשם מאלפי הצמחים והפרחים בגני קיו או ליהנות מטיול רגוע בהולנד פארק.
בנוסף, תוכלו למצוא באתרים עצמם חנויות המציעות זרעים וציוד גננות כך שתוכלו ליצור לכם גינה לונדונית אצלכם בבית!

 

גנים גדולים בלונדון: יעדים לטיול יום

רבים מהגנים המפורסמים ביותר בלונדון הם בממדים רחבי ידיים ולמעשה הם רכוש פרטי לשעבר שנועד להלך רושם על כל מבקריו. להלן כמה מהגנים הגדולים של לונדון:

הגנים הבוטנים המלכותיים קיו (Kew): לגני קיו יש היסטוריה של 250 שנה והם אתר מורשת עולמי. הם משתרעים על פני 121 הקטרים (300 אקרים) בהם גדלים מעל ל-30,000 זנים של צמחים.

גני ארמון קנסינגטון: מגוון של נופים ירוקים כולל גינות איטלקיות מהמאה ה-19.

גני ארמון האמפטון קורט (Hampton Court Palace) עוצבו בידי הנרי השמיני כתצוגה מרהיבה של שפע עם יותר מ-24 הקטרים (60 אקרים) של גינות יפהיפיות.

ארמון אלת'הם (Eltham Palace): שבעה הקטרים (19 אקרים) של גנים ימי ביניימים מקוריים עם אלמנטים בסגנון ארט דקו.

בית סיון והגנים (Syon House and Gardens): 16 הקטרים (40 אקרים) של נופי גנים אשר עוצבו בידי מעצב הגנים הנודע לנסלוט בראון (Capability Brown), עם ה- “Great Conservatory” המרשים.

 

גנים קטנים יותר בלונדון: מושלמים לטיול

בלונדון יש גם הרבה גנים קטנים, המציעים מפלט מהעיר השוקקת. להלן כמה מהפסטורליים ביותר:

הגן הרפואי של צ'לסי (Chelsea Physic Garden): נוסד ב-1673 למטרת גידול צמחים רפואיים. כיום מכיל הגן  מבחר צמחי רפואה עולמיים.

גינת קיוטו היפנית בהולנד פארק: האתר נוצר ב-1991 על מנת להוות גינת טיולים, ולמטרה זו נבחרו צמחים ייחודיים  וטכניקות גיזום מיוחדות.

גינת השלום של בית צ'ארלטון (Charlton House Peace Garden): גינה מוקפת חומה מקורית זו נפתחה לציבור ב-2006. היא הוקדשה כגינת שלום בסימן תמיכה בקמפיין העולמי של ארגון אמנסטי לעצירת אלימות נגד נשים.

ארמון פולהאוס (Fulham Palace): הגנים המקסימים של הארמון כוללים גינה מוקפת חומה מהמאה ה-18 ומבחר שיחים נדירים. חפשו את פסל העץ המגולף "עץ הבישוף".

גני בית צ'יזוויק (Chiswick House Gardens): גנים לונדוניים אלה מהמאה ה-18 עוצבו על ידי וויליאם קנט. תפיסתו הרומנטית של קנט את נופיה הכפריים של איטליה הותירה חותם על עיצוב הגנים בלונדון.הגנים  נמצאים תחת עבודות שיפוץ אך עדיין שווים ביקור.

מוזאון הגנים: השלימו את יום הגנים בלונדון בביקור במוזאון המוקדש להיסטוריית הגינון של בריטניה, אשר לו גינה ייחודית משלו. שיחזור מוצלח זה של גינת קשר מהמאה ה-17 מכיל צמחים ועיטורים היסטוריים אותנטיים.

אטרקציות מומלצות בטבע בעולם אטרקציות מומלצות לגיל הזהב אטרקציות מומלצות לילדים אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות למשפחה אטרקציות מומלצות לנוער אטרקציות מומלצות לצעירים אטרקציות מומלצות לתינוקות ופעוטות גנים ופארקים בעולם מסלולי טיול בדרגת קושי קלה מסלולי טיול ביום מסלולי טיול ברגל מסלולי טיול לגיל הזהב מסלולי טיול לילדים מסלולי טיול למבוגרים מסלולי טיול למשפחות מסלולי טיול לנוער מסלולי טיול לצעירים מסלולי טיול מומלצים באביב מסלולי טיול מומלצים בסתיו מסלולי טיול מומלצים בקיץ מסלולי טיול עם תינוקות בעגלה מסלולי טיולי פריחה גנים, טיול, לונדון

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות