• תַפרִיט
  • תַפרִיט
פארק

מסלולי טיולים בגני לונדון

דף הבית » מסלולי טיולים בגני לונדון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

לונדון היא עיר מלאה בגנים, מגנים מלכותיים ועד גנים קטנים המטופלים בידי מתנדבים. הקדישו יום להתרשם מאלפי הצמחים והפרחים בגני קיו או ליהנות מטיול רגוע בהולנד פארק.
בנוסף, תוכלו למצוא באתרים עצמם חנויות המציעות זרעים וציוד גננות כך שתוכלו ליצור לכם גינה לונדונית אצלכם בבית!

גנים גדולים בלונדון: יעדים לטיול יום

רבים מהגנים המפורסמים ביותר בלונדון הם בממדים רחבי ידיים ולמעשה הם רכוש פרטי לשעבר שנועד להלך רושם על כל מבקריו. להלן כמה מהגנים הגדולים של לונדון:

הגנים הבוטנים המלכותיים קיו (Kew): לגני קיו יש היסטוריה של 250 שנה והם אתר מורשת עולמי. הם משתרעים על פני 121 הקטרים (300 אקרים) בהם גדלים מעל ל-30,000 זנים של צמחים.

גני ארמון קנסינגטון: מגוון של נופים ירוקים כולל גינות איטלקיות מהמאה ה-19.

גני ארמון האמפטון קורט (Hampton Court Palace) עוצבו בידי הנרי השמיני כתצוגה מרהיבה של שפע עם יותר מ-24 הקטרים (60 אקרים) של גינות יפהיפיות.

ארמון אלת’הם (Eltham Palace): שבעה הקטרים (19 אקרים) של גנים ימי ביניימים מקוריים עם אלמנטים בסגנון ארט דקו.

בית סיון והגנים (Syon House and Gardens): 16 הקטרים (40 אקרים) של נופי גנים אשר עוצבו בידי מעצב הגנים הנודע לנסלוט בראון (Capability Brown), עם ה- “Great Conservatory” המרשים.

כרטיס כניסה לקיו גרדן (הגנים הבוטנים המלכותיים)

גנים קטנים יותר בלונדון: מושלמים לטיול

בלונדון יש גם הרבה גנים קטנים, המציעים מפלט מהעיר השוקקת. להלן כמה מהפסטורליים ביותר:

הגן הרפואי של צ’לסי (Chelsea Physic Garden): נוסד ב-1673 למטרת גידול צמחים רפואיים. כיום מכיל הגן מבחר צמחי רפואה עולמיים.

גינת קיוטו היפנית בהולנד פארק: האתר נוצר ב-1991 על מנת להוות גינת טיולים, ולמטרה זו נבחרו צמחים ייחודיים וטכניקות גיזום מיוחדות.

גינת השלום של בית צ’ארלטון (Charlton House Peace Garden): גינה מוקפת חומה מקורית זו נפתחה לציבור ב-2006. היא הוקדשה כגינת שלום בסימן תמיכה בקמפיין העולמי של ארגון אמנסטי לעצירת אלימות נגד נשים.

ארמון פולהאוס (Fulham Palace): הגנים המקסימים של הארמון כוללים גינה מוקפת חומה מהמאה ה-18 ומבחר שיחים נדירים. חפשו את פסל העץ המגולף “עץ הבישוף”.

גני בית צ’יזוויק (Chiswick House Gardens): גנים לונדוניים אלה מהמאה ה-18 עוצבו על ידי וויליאם קנט. תפיסתו הרומנטית של קנט את נופיה הכפריים של איטליה הותירה חותם על עיצוב הגנים בלונדון.הגנים  נמצאים תחת עבודות שיפוץ אך עדיין שווים ביקור.

מוזאון הגנים: השלימו את יום הגנים בלונדון בביקור במוזאון המוקדש להיסטוריית הגינון של בריטניה, אשר לו גינה ייחודית משלו. שיחזור מוצלח זה של גינת קשר מהמאה ה-17 מכיל צמחים ועיטורים היסטוריים אותנטיים.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם