מסלולי טיול אמנות רחוב בלונדון

גלו את אמנות הרחוב של לונדון – פסלים היסטוריים, פיסול מודרני, ציורי קיר, מתקנים אמנותיים ועוד, והכל כמובן בחינם!  הפכו את לונדון לגלריית האמנות שלכם עם המדריך שלנו לאמנות באוויר הפתוח בלונדון.

הבסיס הרביעי בכיכר טרפלגר

אוהבים אמנות מודרנית מעוררת מחלוקת? לכו לראות את הבסיס הרביעי (The 4th Plinth).
ישנם ארבעה בסיסים ליד בסיס העמוד של נלסון בכיכר טרפלגר. השלושה הראשונים הם הבסיס לפיסלם של ג'ורג' הרביעי ושני גנרלים. הרביעי אמור היה להיות בסיס לפסל של סוס, אך הכסף בשנת העבודות 1840 אזל והבסיס נותר ריק למשך כיותר מ-150 שנה.
מאז 1999, הפך הבסיס הרביעי לחלל תצוגה לאמנות מתחלפת, כולל עבודתו של אנטוני גורמלי One & Other, בו הוזמנו אנשים מקהל הציבור לעמוד על הבסיס למשך כשעה אחת.
בימים אלה מוצגת על הבסיס הרביעי ספינתו של נלסון בבקבוק מאת אינקה שוניבר. ב-2012 יחליף אותו פסל זהב של ילד על סוס נדנדה, העבודה Powerless Structures, Fig. 101 של אלמגרין ודראגסט.

בנקסי בלונדון

אמן הגרילה בנקסי כבש את לונדון באמנות הרחוב שלו.
באופן לא צפוי צצות שבלונות של דמויותיו- אנשים וחיות- העסוקים בפעילויות לא שגרתיות. תזדקקו ליותר ממבט אחד כדי לקבוע בוודאות שמה שראיתם כרגע הוא אכן חתול בונה מלכודת ציפורים משוכללת.
חלק מהעבודות נושאות מסר פוליטי מושחז, אחרות מלוות בהומור חד, ולעתים קרובות שניהם גם יחד. בנקסי יוצר גם פסלים ציבוריים באותה הרוח.
אמני רחוב אחרים שמעניין להתחקות אחר עבודותיהם כוללים את מאלארקי (Malarky), איין (Eine) וסטיק (Stik).

אמנות בקנרי וורף (Canary Wharf)

החנויות והמשרדים שבמתחם הקנרי וורף מוקפים בהרבה חללים המלאים בפסלים ובירק. זהו אזור מודרני בעל צ'ארם תרבותי. חפשו אחר תצוגות עדכניות ואירועים שונים.

מתקנים אמנותיים בספיטלפילד (Spitalfields)

ספיטלפילד הוא עוד אזור בלונדון עם תשוקה לאמנות ציבורית. התכנית האמנותית שלו תומכת בתצוגות מתחלפות, המשקפות את ההיסטוריה של האזור.
בכיכר בישופ מוצגים כרגע הארנבים הלבנים הענקיים של פול קוקס, הנקראים "הרוח של ספיטלפילד" (  Spitalfields Spirit ). הארנבים מייצגים את קהילות האיסט אנד הגדולות והקשורות זו לזו.

האמן ג'וליאן וויילד יצר כדור של צינורות מתכת בעבודה הנקראת System No. 18 ואשר מייצגת את תנופת הבניה בספיטפילד בשנים האחרונות.

אמנות ציבורית בלווישם (Lewisham)

בשטח של לווישם, הגובל בנהר התמזה מצפון ובבקנהאם מדרום, יש יותר מ-60 עבודות אמנות.
בלווישם יש אוסף אמנותי מגוון, מציורי קיר מסורתיים או שנונים במיוחד ועד יצירות פופולריות כ-The Catford Cat. יצירות שונות ותערוכות מתחלפות באופן שוטף. תוכלו לראות את הארכיון באתר האינטרנט www.lewisham.gov.uk/publicart בנוסף למידע על האמנים, על שנת תצוגתם, על הגופים שהזמינו אותם וכיוצא בזאת.

אמנות חוץ למכירה

תוכלו אפילו לרכוש אמנות באוויר הפתוח בכל יום ראשון בגלריית האמנים ב-Bayswater Road. היצירות מוצגות על גדירות הפארק.


השוואת מחירי לינות בלונדון:

אטרקציות מומלצות בחינם בעולם אטרקציות מומלצות בעולם אטרקציות מומלצות בעלי ענין בעולם אטרקציות מומלצות לגיל הזהב אטרקציות מומלצות לילדים אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות למשפחה אטרקציות מומלצות לנוער אטרקציות מומלצות לצעירים בריטניה הגדולה לונדון מסלול טיול ליום שלם מסלולי אתנוגרפיה ואומנות מסלולי טיול בדרגת קושי קלה מסלולי טיול ביום מסלולי טיול ברגל מסלולי טיול לגיל הזהב מסלולי טיול לילדים מסלולי טיול למבוגרים מסלולי טיול למשפחות מסלולי טיול לנוער מסלולי טיול לצעירים מסלולי טיול מומלצים באביב מסלולי טיול מומלצים בחורף מסלולי טיול מומלצים בסתיו מסלולי טיול מומלצים בקיץ מסלולי טיול עירוני מסלולי טיול רומנטי מסלולים ויומני טיול מומלצים, מהעולם מקומות ואזורי טיול מומלצים בחו''ל אמנות רחוב, גרפיטי, לונדון

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות