• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מסלול טיול בן יום אחד של האטרקציות ואתרי החובה בטוקיו

דף הבית » מסלול טיול בן יום אחד של האטרקציות ואתרי החובה בטוקיו

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

אם יש לכם יום אחד בלבד ליהנות ולנצל את בירת יפן היפייפיה, מדריך זה ייקח אתכם דרך כל המקומות והאתרים שלא תרצו לפספס. בעיר שמציעה בנשימה אחת גם היסטוריה, תרבות ומסורת יפנית קלאסית וגם מודרניות ופאר, תבקרו בשוק הדגים המפורסם של טוקיו, בפארקים וגנים, בניינים אייקונים, מקדשים, ארמונות ושכונות מרהיבות.

זמן קריאה משוער: 9 דקות

עריכה לשונית: אביטל כרמלי

 –

אם יש לכם יום אחד בלבד ליהנות ולנצל את בירת יפן היפייפיה, מדריך זה ייקח אתכם דרך כל המקומות והאתרים שלא תרצו לפספס. בעיר שמציעה בנשימה אחת גם היסטוריה, תרבות ומסורת יפנית קלאסית וגם מודרניות ופאר, תבקרו בשוק הדגים המפורסם של טוקיו, בפארקים וגנים, בניינים אייקונים, מקדשים, ארמונות ושכונות מרהיבות.

שוק הדגים צוקיג’י (Tsukiji Fish Market)

שוק זה מתקיים עוד מאז המאה ה16 והיה בעבר אחראי על מתן דגים טריים לטירת אדו (Edo Castle). זהו שוק פירות הים הסיטונאי הגדול ביותר בעולם – בכל יום, 400 סוגים של פירות ים נמכרים בכמות העולה על 700,000 טון של פירות ים בשנה. השוק מטפל בלמעלה מ2,000 טונות של דגים ופירות ים אחרים בכל יום. השוק נמצא במיקום מרכזי והמוצע למכירה שם הם דגים, פירות וירקות. למרות שבטוקיו ישנם 10 שווקים סיטונאיים – שוק זה הוא המוכר ביותר והפופולרי ביותר. השוק מספק מגוון של מוצרים, אבל הוא ידוע בעיקר בזכות מחלקת הדגים שלו.

אווירת השוק כוללת תנועה מתמדת של קטנועים, משאיות, קונים וספקים. למרות שהשוק לא נועד להיות אתר תיירותי, הוא הפך לתחנה פופולרית במסלולי תיירות, מכיוון שהוא מציע הצצה לחיי היומיום של המקומיים. רוב מסחר הדגים נעשה בשוק הפנימי – זהו מקום שבו מתקיימים מכרזים על דגי טונה. בשוק החיצוני יש חנויות קמעונאיות ומסעדות. מבקרים יכולים למצוא מרכז מידע בנושא דגים בשוק הפנימי, ליד שער קאצ’ידוקי (Kachidoki) ומרכז מידע פלאט צוקיג’י (Plat Tsukiji) באזור השוק החיצוני.

השוק פתוח ברוב הבקרים, פרט לחגים, ימי ראשון ובמספר ימי רביעי. דגי טונה במכירות פומביות נערכות לסוחרים בין השעות 5:30 בבוקר ל9:00 ולקראת השעה 13:00- השוק נסגר.

עקב ההפרעות שנגרמו על ידי תיירים שהתקהלו באזור העבודה בין סוחרים רבים וכלי הרכב הנעים, כיום למבקרים אסור להכנס לשוק הפנימי והם יכולים לבקר רק בשוק החיצוני ורק אחרי השעה 9:00. השוק צפוי לעבור לאזור טויוסו (Toyosu) בשנת 2016.

מידע נוסף:

משך ביקור: 50 דקות.

כתובת: 5 Chome-2-1 Tsukiji, Chuo, Tokyo 104-0045

טלפון: 1111 3542 3 81+

פקס: 0743 3541 3 81+

מחיר: הכניסה חופשית.

שעות פתיחה: ימי שני עד שבת, בשעות 5:00 בבוקר עד 11:00 בבוקר (כאשר השעות המומלצות לביקור הן בין 5:00 בבוקר ל9:00 בבוקר).

דרכי הגעה: תחנת Tsukijishijo (יציאה A2, שתי דקות הליכה לשוק) או Tsukiji (יציאה Honganji Temple, 10 דקות הליכה לשוק).

 –

גן האמאריקיו (Hamarikyu Garden)

גנים יפים אלה היו בעבר חלק מטירת אדו (Edo Castle) בתקופת שלטונו של טוקוגאווה שוגונט (Tokugawa Shogunate) ושימשו כשטחי ציד. האמונה הרווחת היא כי הגנים נשתמרו בדיוק כפי שהיו בתקופת טוקוגאווה איאנארי (Tokugawa Ienari Era), לאחר שרשרת האירועים ” Meiji Restoration” (מהפכה שלטונית בה הוחזר הכח לכס הקיסרות) הגנים הפכו לחלק ממשק הבית הקיסרי והשם שונה להאמא-ריקיו (Hama-Rikyu, ארמון מבודד על החוף). הגנים נפתחו לציבור הרחב בשנת 1946.

בגנים, ישנה בריכה מרכזית של גאות ושפל עם מים מלוחים. מפלס המים משתנה על פי הגאות והשפל במפרץ טוקיו. מבקרים יכולים ליהנות מתה בבית התה ההיסטורי על אי באחת מהברכות. בגן שתולים מגוון רחב של פרחים, עצים ושיחים, כך שיש פרץ של צבע בכל עונה. בגן יש מטע שזיפים, עץ אורן בן 300 שנה, גן עצי אדמונית, גן של עצים פורחים ושיחים, תלוליות, גשרים, אתרי ציד ברווזים, אזורי רכיבה על סוסים, שדות לפתית צהובים, וחלק מסירות ההפלגה בנהר עוגנות בתוך שטחי הגן.

אם תביטו מעבר לגן השליו והציורי הזה, תוכלו לראות בקו האופק את גורדי השחקים הנוצצים של מרכז המסחר והעסקים שידום (Shidom). זה יוצר ניגוד מרהיב בין הטבע ומבנים מעשה ידי אדם. התקופה של חודשי נובמבר-דצמבר היא זמן נהדר לראות את עלוות וצבעי הסתיו של עצי הגינקגו, המייפל ועוד, בחודש פברואר – פורחים עצי השזיף, וחודשי מרץ-אפריל הם עונת פריחת עצי הדובדבן.
ישנם מדריכי-שמע עצמיים בחינם בשפה האנגלית שייקחו אתכם למסלולים שונים בגנים.

מידע נוסף:
מרחק הגעה: 1.2 קילומטרים, 15 דקות הליכה ברגל.

משך ביקור: 50 דקות.

כתובת: 1-1 Hamarikyuteien, Chuo, Tokyo 104-0046

טלפון: 0200 3541 3 81+

מחיר: הכניסה חופשית.

שעות פתיחה: כל יום, בשעות 9:00 עד 17:00.

אתר אינטרנט: Teien Tokyo-Park

דרכי הגעה: תחנת Shiodome (יציאה מספר 5) או תחנת Tsukiji-shijo (7 דקות הליכה לגן).

 –

מגדל טוקיו (Tokyo Tower)

מגדל זה הוא מגדל תקשורת ואתר תצפית במחוז מינאטו (Minato) שנבנה בשנת 1958. המגדל הוא נקודת ציון בעיר וסמל של המצאה ונצחון. המגדל מתנשא לגובה של 333 מטרים מהקרקע והוא המבנה השני הגבוה ביותר ביפן. המגדל נבנה בהשראת מגדל אייפל בפריז ויש לו מבנה סורגים מעוצב. המגדל נצבע בצבעי לבן וכתום בהתאם לתקנות בטיחות אוויר לבניינים גבוהים.

מבקרים יכולים לעלות עד לגובה של 150 מטרים למצפה הראשי (Main Observatory), שבו יש שתי קומות. בנקודה הזו, ישנה תצפית של 360 מעלות על העיר, במיוחד על אזור קאנטו (Kanto). בקומה זו, יש בית קפה בשם “Café La Tour” ו”בימת קלאב333″ (Club333 Stage) – בו מתקיימים מופעים מוזיקליים קבועים. בקומה הראשונה של המצפה הראשי יש חלון שנקרא “Lookdown Window” – שהיא רצפת זכוכית שמבקרים אמיצים יכולים לעמוד עליה ולהתבונן מטה. בקומה השנייה של המצפה הראשי, ישנו לוח הדרכה לתצפית ואת מקדש שינטו הגדול של המגדל (Great Shinto Shrine of the Tower). כמקדש הגבוה ביותר בטוקיו, למקדש המגדל יש מקום של כבוד בעיר. המקדש הוא פופולרי בעיקר עבור סטודנטים שבאים להתפלל ולבקש מזל בבחינות ובתחום האהבה.

250 מטרים ממפלס הקרקע, ממוקם המצפה המיוחד (Special Observatory), בקומה העליונה של המגדל. ביום בהיר, תוכלו לראות משם את הר פוג’י (Fuji) והר צוקובה (Tsukuba) הרחוקים מאוד. המצפה נשאר פתוח גם לאחר השקיעה, כך שתוכלו ליהנות מהאורות הבוהקים של העיר השוטפים את טוקיו בערב.
מגג המגדל ישנן מדרגות ישירות למצפה הראשי.
מעל המצפה המיוחד יש מוט ברקים, אור חוסם ומד רוח וויין (Vane anemometer).

למרגלות המגדל ישנו מרכז הנקרא ” Foot Town” שבמתחמו תוכלו למצוא מוזיאון, אקווריום, מסעדות וחנויות.

https://youtu.be/BtVEYZUR4qw

מידע נוסף:
מרחק הגעה: 2 קילומטרים, 25 דקות הליכה ברגל.

משך ביקור: 50 דקות.

כתובת: 4 Chome-2-8 Shibakoen, Minato, Tokyo

טלפון: 5111 3433 3 81+

מחיר: זול. הנחה למבוגרים, סטודנטים וילדים.
מחיר הכניסה למצפה – זול. ישנה הנחה למבוגרים, סטודנטים וילדים.
ישנם תשלומים נוספים עבור הכניסה למוזיאונים השונים.

שעות פתיחה: כל יום, בשעות 9:00 עד 22:00.

אתר אינטרנט: http://www.tokyotower.co.jp/eng/

 –

הגנים המזרחיים של הארמון הקיסרי (Imperial Palace East Garden)

הגנים המזרחיים של הארמון ממוקמים באזור הארמון הפנימי, היכן שטוקוגאווה שוגון (Tokugawa Shogun) (1603-1867) ולאחר מכן הקיסר מייג’י (emperor Meiji) (1868-1888) התגוררו בעבר בטירת אדו. המבנים העיקריים אינם קיימים עוד, אבל מבקרים יכולים לראות את שרידי הקירות, שערים, חפירים, בתי השומרים ואת מגדל הטירה העצום שניצב על גבעה. גן יפני אלגנטי נוצר למרגלות הגבעה, היכן שמעגל משני של הגנה (Ninomaru, נינומארו) עמד פעם.

מבקרים יכולים להיכנס לגנים משער אוטמאצ’י (Otemachi Gate). הגנים המטופחים והשמורים נמצאים בשיאם בחודשי מרץ ואפריל, בזמן פריחת עצי הדובדבן. הגנים מתפרשים על פני 52 דונם שהיו פעם השטח של טירת אדו.
ישנם מספר אזורים בתוך הגן – לנינומארו (Ninomaru) יש עיצוב יפני מסורתי עם בריכות, גשרים קטנים ושבילים צרים, סאנומארו שוזוקאן (Sannomaru Shozokan) מציג תערוכות מאוסף האמנות של המשפחה הקיסרית, הונמארו (Honmaru) הוא מקום בו תוכלו לראות את השרידים של טירת אדו ובאזורים אחרים תוכלו לראות חורש של במבוקים, גן ורדים וגן ואירוסים. באחת ממחלקות הגן ישנו עץ מכל אזור גיאוגרפי ביפן. השתילה של הגן תוכננה כך שתמיד ישנה תצוגה יפה של צבעים לאורך כל השנה והגן השליו מציע בריחה מהעיר הסובבת.

מידע נוסף:
מרחק הגעה: 3.9 קילומטרים, 20 דקות נסיעה בתחבורה ציבורית.

משך ביקור: 50 דקות.

כתובת:  1-1 Chiyoda, Tokyo 100-0001

טלפון: 1111 3213 3 81+

מחיר: הכניסה חופשית.

שעות פתיחה: ימי שלישי עד חמישי ושבת עד ראשון, בשעות 9:00 עד 17:00,

בחודשים מרץ עד אמצע אפריל ובספטמבר עד אוקטובר – הגנים פתוחים עד שעה 16:30,

בחודשים נובמבר עד פברואר, הגנים פתוחים עד שעה 16:00.

דרכי הגעה: תחנות Otemachi, Takebashi או Nijubashi-mae.

 –

הארמון הקיסרי (The Imperial Palace)

המגורים הקיסריים הנו קומפלקס של בניינים המתפרשים על פני 3.41 קילומטרים רבועים של שטח וגנים מטופחים ושופעים. הקומפלקס כולל את הארמון עצמו, מוזיאון, ארכיון, משרדי הנהלה ואת המגורים הפרטיים של המשפחה הקיסרית הנוכחית. מתחם הארמון כולל את הגינה החיצונית, הגינה המזרחית ואת פארק קיטאנומארו (Kitanomaru). הארמון ממוקם בערך במרכז של טוקיו, והוא מוקף בבניין הלאומי לתזונה של יפן (National Diet building), משרדי ראש הממשלה, בנייני הממשלה, הרובע הפיננסי ונמצא בסמוך לתחנת הרכבת טוקיו.

הטירה של אדו (Edo Castle) לשעבר הייתה ממוקמת על אדמות הארמון הקיסרי הנוכחי. טוקוגאווה שוגון (Tokugawa Shogun) שלט על יפן מהטירה של אדו (בשנים 1603-1867) עד שהודח ונאלץ לפנות את הטירה. לאחר מכן, שונה שמה של הטירה ל”טירת טוקיי-ג’ו” (Tokei-Jo Castle) ומאוחר יותר, בשנת 1869, שינתה את שמה שוב, הפעם ל”הטירה הקיסרית” (Imperial Castle) או “קוג’ו” (Kojo). טירת אדו הפכה לארמון הקיסרי, אך נהרסה בשריפה בשנת 1873. הארמון נבנה מחדש והמבקרים של הגן המזרחי (East Garden) של הארמון יכולים לראות מה שנשאר מטירת אדו. הארמון החדש, שנבנה בשנת 1888, עמד איתן עד שנפגע במלחמת העולם השנייה ושחזור הארמון הושלם רק בשנת 1968. כיום, בניין ארמון בעל הקומה האחת, משלב אדריכלות יפנית מסורתית וארכיטקטורה אירופאית. בנייני הארמון כוללים את אולם הומיידן באנקט (Homeiden Banquet Hall), אולם האירועים סיידן (Seiden Function Hall), אולם קבלת הפנים צ’ווואדן (Chowaden Reception Hall) – המבנה הגדול ביותר בארמון, משרדו של הקיסר, חדר האוכל רנסוי (Rensui Dining Room) וחדר הציור צ’יגוסה צ’ידורי (Chigusa Chidori Drawing Room). אולם המוזיקה טוקגאקודו (Tokagakudo Music Hall) הוא אחד מגולות הכותרת, כאשר אריחי פסיפס יפים מכסים את משטחיו החיצוניים.

מבקרים נכנסים מקוקיו גאין (Kokyo Gaien, גנים חיצוניים) ולכיוון שני גשרים המובילים לשטחי הארמון הפנימיים. גשר ניג’ובשי (The Nijubashi Bridge) או ה”גשר הכפול” (Double Bridge) בכניסה לארמון הקיסרי הוא אולי אחד האזורים המצולמים ביותר בטוקיו. השטחים הפנימיים פתוחים לציבור רק בשני ימים בשנה (ב2 בינואר – “ברכות השנה החדשה” וב23 בדצמבר – יום הולדתו של הקיסר). בשני הימים האלה, מבקרים עשויים להיות ברי מזל מספיק כדי לראות את משפחת המלוכה שיוצאים מדי פעם למרפסת. במהלך שאר השנה ניתן לבקר בשטח, אך לא להיכנס לבניינים.

מידע נוסף:

מרחק הגעה: 700 מטרים, 9 דקות הליכה ברגל.

משך ביקור: 50 דקות.

כתובת: 1-1 Chiyoda, Tokyo 100-8111

מחיר: הכניסה חופשית.

שעות פתיחה: כל יום, בשעות 9:00 עד 16:30,

מאמצע אפריל עד אוגוסט, הארמון פתוח עד שעה 17:00,

מנובמבר עד פברואר, הארמון פתוח עד שעה 16:00.

הארמון סגור בימי שני, שישי ותקופת ראש השנה החדשה (ה28 בדצמבר עד ה3 בינואר).

אתר אינטרנט: http://sankan.kunaicho.go.jp/english/index.html

 –

שינג’וקו גיואן (Shinjuku Gyoen)

פארק ציבורי זה נבנה כגן לטירה של הלורד בתקופת אדו (Edo Era). בניית הפארק הושלמה בשנת 1906 והוא הפארק הגדול ביותר ואולי הפארק היפה ביותר בטוקיו. לאחר מלחמת העולם השנייה, פארק זה, המתפרש על פני 144 דונם, נפתח לקהל הרחב. בתוך הגן, ישנם שלושה אזורים –  הגן הצרפתי הרשמי, הגן בסגנון האנגלי והגן היפני המסורתי הטיפוסי. בגן היפני יש בית תה, בריכה גדולה עם איים וגשרים אלגנטיים על פני המים. הגן כולל מספר ביתנים, שיחים מטופחים וגינות פרחים ואבנים. הפארק נחשב כדוגמא חשובה לגנים טיפוסיים של תקופת המייג’י (Meiji Era).

בגן יפייפה זה, ישנם כ20,000 עצים, קומפלקס חממה עם למעלה מ2,400 מינים טרופיים וסובטרופיים של צמחים ובאביב תוכלו ליהנות ממראה פריחת עצי הדובדבן על 1,500 עצי הדובדבן של הגן. הגן נחשב לאחד מהמקומות הטובים ביותר לראות את פריחת עצי הדובדבן. חרציות הן מאפיין צבעוני אחר של הגן שנועד לפרוח בכל עונות השנה. כמו כן, באדמות הגן תוכלו למצוא שטחי יער, מדשאות פתוחות, גלריה לאמנות, מרכז מידע ומסעדה. ישנן שלוש נקודות גישה לגנים – משער שינג’וקו (Shinjuku Gate), שער אוקידו (Okido Gate) ושער סנדגאיה (Sendagaya Gate).

מידע נוסף:
מרחק הגעה: 4.8 קילומטרים, 20 דקות בנסיעה בתחבורה ציבורית.

משך ביקור: 50 דקות.

כתובת: 11 Naitomachi, Shinjuku, Tokyo

טלפון: 0151 3350 3 81+

מחיר: זול מאוד. הנחה נוספת לילדים.

שעות פתיחה: כל יום, כל היום.

אתר אינטרנט: http://www.env.go.jp/garden/shinjukugyoen/english/index.html

 –

מקדש מייג’י ג’ינגו (Meiji Jingu Shrine)

מייג’י ג’ינגו הוא מקדש השינטו, שנחשבת הדת העתיקה ביותר של יפן, ומבוססת על הרמוניה וערכים מסורתיים. באמונת השינטו, הרוח האלוהית (או “קאמי”, Kami) נמצאת בטבע ובאנשים צדיקים. מקדש המייג’י ג’ינגו מוקדש לנשמות של הקיסר שוקן והקיסרית שוקן שנפטרו בכבוד בשנים 1912 ו- 1914.

שני בני משפחת מלוכה נערצים אלה קבורים בקיוטו (Kyoto) אבל מקדש מייג’י ג’ינגו הוקם כדי שאנשים בטוקיו יוכלו לחלוק כבוד לבני הזוג. יער עם 100,000 עצים המתפרש על פני 700,00 מטרים רבועים ניטע סביב המקדש עם עצים מכל רחבי יפן ושאר העולם. האנשים של טוקיו נידבו את זמנם וכוחם בכדי ליצור את היער שהושלם בשנת 1920.

מבני המקדש המקוריים נשרפו בשנת 1945 ונבנו מחדש והושלמו בשנת 1958. המקדש מורכב מבניין המקדש הראשי (Honden), הנוריטודן (Noritoden) משמש מקום בו מדקלמים תפילות שינטו, נאייהיידן (Naihaiden) – שהוא האולם הפנימי, גאהיידן (Gehaiden) – שהוא אולם המקדש החיצוני, בית האוצרות – בו נשמרים פריטים השייכים לקיסר ולקיסרית ושינסנג’ו (Shinsenjo) – שבו מכינים את מנחות המזון. בניין דיי פשוט זה, בנוי בסגנון המסורתי נאגארה-זוקורי (nagare-zukuri) והוא מעוטר בעץ ברוש ​​ולוחות נחושת על הגג.

בתוך היער העצום, ישנם מסלולים רבים המשמשים מטיילים שבאים לכאן לרגיעה ונופש. כמו כן, תוכלו למצוא במתחם שער מקדש ענקי עשוי עץ, גני מייג’י ג’ינגו (Gyoen) גן פרחי אירוסים, בית קפה, אולם אימונים של אומנויות לחימה ואולם גדול של מוסיקה קדושה ומחול. באולם האימונים שיסייקאן (Shiseikan) מוצעים שיעורים בתחומי בודו (Budo) יפניים מסורתיים כמו חץ וקשת, ג’ודו, קנדו (Kendo) ואייקידו (Aikido). השטח החיצוני (או גאיין, Gaien) הוא ביתם של גלריית תמונות הזכרון  של מייג’י (Kaigakan) שבה תוכלו לראות ציורי קיר של אירועים מחייהם של הקיסר והקיסרית. לגאיין יש גם מספר מתקני ספורט כמו האצטדיון הלאומי, אצטדיון הבייסבול ג’ינגו, מתחם החלקה על קרח, מגרש אימוני גולף, מגרשי סופטבול ואת אולם הזכרון מייג’י (Meiji Memorial Hall).

מידע נוסף:
מרחק הגעה: 2.5 קילומטרים, 30 דקות הליכה ברגל.

משך ביקור: 50 דקות.

כתובת: 1-1 Yoyogikamizonocho, Shibuya, Tokyo

טלפון: 5511 3379 3 81+

מחיר: הכניסה חופשית.

שעות פתיחה: כל יום, מהזריחה עד השקיעה (בערך בשעה 16:30 בחורף).

אתר אינטרנט: http://www.meijijingu.or.jp

דרכי הגעה: תחנת Harajuku (2 דקות הליכה למקדש)

 –

שיבויה (Shibuya)

בשם “Shibuya” אין את המילה “buy” (לקנות) לחינם. האזור הוא אחד ה”מכות” (meccas) לקניות של טוקיו. מרכזי הקניות והמסעדות הפופולאריים של המחוז, פזורים ברחבי תחנת הרכבת שיבויה (Shibuya train station) אבל האזור הגדול כולל בתוכו אתרים כמו פארק יויוגי, טאקשיטה-דורי, מקדש מייג’י ג’ינגו, האראג’וקו, סנדגאיה (Sendagaya) ואומוטסנדו (Omotesando). צומת מעבר החצייה והתחבורה של שיבויה הוא אחד המקומות המצולמים ביותר בטוקיו המודרנית ואחד מהמעברים העמוסים ביותר בעולם.

בניין ה”שיבויה 109″ (Shibuya 109) מכיל בתוכו את אחד ממרכזי הקניות המפורסמים בעיר והלקוחות העיקריים שלו הן בעיקר נשים צעירות והוא מחזיק בחנויות אופנה רבות. מרכז גאי (Center Gai), הממוקם משמאל לתחנה, הוא מדרחוב עם חנויות אופנה אופנתיות. קואן דורי (Koen Dori) הוא רחוב עמוס בחנויות שמתפרס החל מחנות הכלבו מארוי (Marui) ועד לפארק יויוגי. בקרו בחנות ה100 יין, המתפרשת על פני 5 קומות, שבה שום פריט אינו עולה מעבר ל100 יין. האיי.בי.די מארט (ABD Mart) היא רשת חנויות נעליים ענקית, “ביג קאמרה שיבויה” (Big Camera Shibuya) מוכרים מוצרי חשמל, “בוק פירסט שיבויה” (Book 1st Shibuya) היא חנות ספרים גדולה, “דון קיחוטה” (Don Quijote) היא חנות גדולה של רשת המוכרת מגוון רחב של פריטים, “קידי לנד” (Kiddy Land) היא חנות צעצועים של 6 קומות, “לה פורט” (LaForet)הוא קומפלקס קניות של 7 קומות, “מארוי סיטי שיבויה” (Marui City Shibuya) היא חנות כלבו המתפרשת על פני 10 קומות, “אוריינטל בזאר” (Oriental Bazaar) היא חנות מזכרות מפורסמת, בניין ה”קיו פרונט” (Q Front Building) ידוע במסך הטלוויזיה הענק שלו הפונה למעבר החצייה של שיבויה ו”יוניקלו” (UNIQLO) הוא אחד ממותגי הבגדים המוכרים והפופולאריים של יפן. אלה הן רק כמה מן ההזדמנויות לקניות בשיבויה. בנוסף, יש מספר עצום של חנויות מותגים בינלאומיים כמו שאנל, זארה, בודי שופ, גוצ’י, GAP, ארמאני ובולגארי. לא רק שתוכלו לקנות שם בגדים של אופנה יפנית כאן, שיבויה היא גם מקום מצוין לראות בני נוער אופנתיים המתהדרים בבגדים ובאביזרים שלהם.

מלבד קניות, תוכלו גם לטייל בכמה נקודות עניין נוספות שיש לשיבויה להציע, כגון הפסל של האצ’יקו (Hachiko), הכלב המפורסם שנשאר נאמן לאדונו וקומפלקס בונקמורה (Bunkamura) – בו תוכלו למצוא מוזיאון, תיאטרון, אולם קונצרטים, בתי קולנוע ומסעדות.

מידע נוסף:
מרחק הגעה: 3.1 קילומטרים, 18 דקות נסיעה בתחבורה ציבורית.

משך ביקור: שעה ו20 דקות.

כתובת: Shibuya, Tokyo

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם