• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מסלול טיול מקראקוב אל זאקופנה ופסגת הרי הטטרה

דף הבית » מסלול טיול מקראקוב אל זאקופנה ופסגת הרי הטטרה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה
בואו לחוות נסיעה ברכבל אל פסגת הר Gubalówka לטייל סביב הפסגה, לבקר בחלק העתיק של העיירת הספא זאקופנה עם הקוטג’ים הישנים שלה . לחוות את האווירה האמיתית זאקופנה בעת הליכה לאורך רחוב Krupówki.

עיקרי הדברים

  • סיור מקיף באוטובוס
  •  מדריך מקומי
  • כל דמי הכניסה כלולים
 זאקופנה היא בירת ספורט החורף של פולין הנופש שוכנ למרגלות הרי הטטרה המרהיבים. במהלך החורף,  יש שלג בשפע והוא פועלכמקום בסיס לעשות סקי מעולה, ואילו בחודשי הקיץ מציעים  למטיילים אגמי הרים,עמקים קרחוניים ומפלים ומגוון של חי וצומח.

הסיור מתחיל בנסיעה עד רכבל אל פסגת ההר Gubalówka לראות את הנוף נפלא של הרי הטטרה.

לאחר הליכה קצרה סביב הפסגה, חוזרים ברכבל לבקר בחלק העתיק של זאקופנה שם הבתים הישנים עדיין עומדים. תראו בתים וכנסיות עץ שנבנו בסגנון זאקופנה ידי האמן הפולני המדהים, Witkacy.

לחוות את אווירת זאקופנה נכון,  זה לטייל לאורך  רחוב Krupówki, בקניון המרכזי, שלאורכו מסעדות, בתי קפה, בוטיקים וחנויות מזכרות. כאן תהיה הפסקת צהריים.

לפני החזרה לקראקוב יהיה ביקור  בזאקופאנה במוזיאון הרי הטטרה, בדרך חזרה לקראקוב, ביקור בכפר העץ עתיק והיפה Chocholów.

לחץ כאן > מסלול טיול מקראקוב אל זאקופנה ופסגת הרי הטטרה למידע על מחירים ומדיניות ביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם