צרכנות ותיירות

מסע באוטובוס קומתיים ברחבי לונדון, הדרך הטובה ביותר להתרשמות מבירת הממלכה המאוחדת

בואו להתרשם ממטב נופיה של לונדון ממרומי אוטובוס קומתיים בעל גג פתוח המעניק לנוסעים נקודת תצפית מושלמת בת 360 מעלות אשר מאפשרת להם להתרשם מהאטרקציות המובילות בעיר ולקבל תמונה מרוכזת אך מקיפה במיוחד של העיר המלווה בהדרכה מקצועית ומרתקת.

השתמשו להנאתכם בכרטיס התקף ל 24 שעות או בכרטיס התקף ל 48 שעות בשני מסלולים שונים שהראשון שבהם מלווה במדריך מקצועי ואילו השני מביניהם מלווה בהדרכת אודיו. לרשותכם למעלה מארבעים תחנות עצירה מדהימות, שלושה סיורי הליכה, שייט בנהר התמזה וחוברת שוברים אטרקטיבית לטיול בלתי נשכח. אם זו לכם הפעם הראשונה לביקור בלונדון ואתם מעוניינים לקבל סקירה מיטבית של העיר לתכנון מושלם של השהות בה, טיול זה מומלץ במיוחד. בנוסף, לוח הזמנים הגמיש והיכולת לתכנן בכוחות עצמכם את תכניית הטיול שלכם בהתאם להעדפותיכם האישיות, הופכים טיול זה לבחירה אידאלית לכל מבקר בלונדון.

לחץ כאן > להזמנת טיול באוטובוס קומתיים ברחבי לונדון

כעיר המהווה בית לבית המלוכה הבריטי ומאכלסת בתוכה כמה וכמה נקודות עניין היסטוריות רבות משמעות, לונדון מספקת שפע של הזדמנויות תיור. כאמור, הכרטיס מציע שני מסלולים שונים: המסלול האדום שאורכו שעתיים וחצי מלאות וכולל הדרכה מקצועית או המסלול הכחול שאורכו שלוש וחצי שעות של הדרכת אודיו מרתקת. הטיול הלילי אורך שעתיים וחצי ומפגיש את המטיילים עם האייקונים הבולטים ביותר בלונדון לרבות הביג בן, מגדל לונדון, ארמון בקינגהאם, כיכר פיקדילי Coca-Cola London Eye וכיכר טרפלגר.

אם אתם מחפשים טיול קליל ונטול מאמץ מיותר, התרווחו להנאתכם במושב האוטובוס לכל אורך המסלולים והאזינו בכיף להדרכה המקצועית והמרתקת המעניקה לכם ידע מקיף המוגש באופן מעניין, קליל ומקצועי במיוחד. אם מתחשק לכם לגלות את נפלאות העיר באופן בלתי אמצעי, רדו מהאוטובוס, שוטטו להנאתכם בין פינות החמד הקסומות הפזורות ברחבי לונדון ועלו שוב לאוטובוס כאשר תמצו את השהות בתחנה שבחרתם לחקור לעומק. להנאתכם שפע פעילויות אטרקטיביות כמו שלושה טיולים רגליים מאלפים ושייט נופים בן חצי שעה בנהר התמזה.

עם כרטיס התקף ליום, ליומיים או לשלושה, אפשרויות הבילוי שלכם ברחבי לונדון הן בלתי נדלות. כיכר טרפלגר, הייד פארק, ארמון בקינגהאם, הביג בן ואטרקציות יפהפיות נוספות ממתינות לכם בכל פינה. אז הכינו את המצלמה וצאו לסיור בלתי נשכח.

תיהנו מכל רגע!

Exit mobile version