מסע רגלי בעקבות אומנות הרחוב הלונדונית

צאו לסיור קסום בעקבותיהם של אמני הרחוב המפורסמים בטיול ייחודי ובלתי נשכח אחד. עם מדריך מקצועי ומיומן, חקרו את אזוריה השוקקים ואופנתיים ביותר של הבירה, שאפו עמוק אל קרבכם את רישומי האמנות של כשלושים אמנים לרבות Banksy, Ben Eine, Shepard Fairey, Stik ואחרים והתענגו על קוקטייל ייחודי ומרגש של אמנות, היסטוריה, תרבות וארכיטקטורה המגלה את יופייה של אמנות הרחוב הלונדונית על כל צורותיה.

במטרה להפוך את הטיול לעוצמתי, קסום וייחודי בעבור כל מטייל ומטייל, קבוצות המטיילים מוגבלות לשניים עשר משתתפים בלבד והמדריך המקומי המקצועי המלווה אתכם ישמח להעניק לכם יחס אישי לכל אורך הדרך.

נפגשים בבוקר בבית קפה ב- Old Street שבמרכז לונדון. המדריך המקצועי, חובב אומנות ובעל ידע מרשים, יוביל אתכם לטיול סוחף בן שלוש שעות וחצי באזוריה היותר שוקקים של לונדון המזרחית, שם תוכלו לעמוד על קנקנה של זירת אמנות הרחוב המשגשגת של העיר. אז פתחו את הסיור במרכז היצירתי של Silicon Roundabout בלונדונ'ס איסט אנד ותבינו היכן אמנים מפורסמים רבים כמו Banksy, Ben Eine, Shepard Fairey, Stik, ROA, Christiaan Nageland ואחרים רכשו את ההילה האופפת אותם. מפחיות צבע לניירות העתקה, תפגשו כאן כמעט כל ז'אנר של אמנות רחוב ותבינו כיצד הפכו האמנים פיסת קרקע עירונית כמו זו לאחת מהגלריות העירוניות הגדולות והססגוניות ביותר. צפו להנאתכם ביצירות רחוב ידועות, חקרו מבואות אמנות נסתרים, קסומים וייחודיים והניחו לעצמכם להיסחף אחר היופי, אחר הסגנון ואחר ההשראה הברוכה העולה מכל יצירת אומנות בפני עצמה.

במחצית הדרך של הטיול, יינתן לכם זמן חופשי להפוגה קלה באחד מבתי הקפה שבאזור (בעלות עצמית). לאחר המנוחה הקצרה, המשיכו בטיול כשאתם פוגשים בדרככם גלריות אופנה, חנויות בוטיק, ברים ועוד, פגשו בבתיהם של אמנים כדוגמת   Tracey Eminו – Gilbert & George הממוקמים באזור Brick Lane ועצרו לארוחת צהריים בשוק Spitalfields היוקרתי. באזור תמצאו שלל פאבים, בתי קפה ומסעדות, ביניהן אחת ממסעדות הפיש אנד צ'יפס הטובות בלונדון . שבו לארוחה מפנקת (עבלות עצמית) וחתמו טיול בלתי נשכח זה שיותיר את חותמו האומנותי ביומן הטיולים האישי שלכם לעד.

לחץ כאן > להזמנת סיור רגלי בעקבות אומנות הרחוב הלונדונית

השוואת מחירי לינות בלונדון:

בריטניה הגדולה לונדון סוכנויות וחברות תיירות דוברי עברית אמנות רחוב, לונדון

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות