• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מרכז עבודות היד של האמירויות בשארג’ה

דף הבית » מרכז עבודות היד של האמירויות בשארג’ה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

אם אתם אי פעם נמצאים ברובע המורשת הפנטסטי של שארג’ה (ממוקם בלב הרובע ההיסטורי של שרג’ה), מרכז מלאכת היד של אמירייטס הוא ביקור חובה. מדוע פנינה היסטורית זו צריכה להיות מדורגת כל כך ברשימת הדלי שלך בשרג’ה? בוא נגלה.

אם אי פעם רציתם להכיר מלאכות מסורתיות של אמירות, מרכז מלאכת היד של אמירייט הוא המקום לבקר בו. כל חדר בבניין כולל עבודות יד מסורתיות שונות. המבקרים יוכלו לראות תמונות של אומנים בתהליך הכנת סלי עלי דקל ומוצרים אחרים בעבודת יד. מלבד התערוכות, ישנם גם תצוגות מעניינות רבות עם מידע על האדריכלות המקומית. כמבקר, אתה יכול גם לקחת הביתה מזכרת בקניות למזכרות.

מרכז מלאכת היד של האמירויות היה במקור ביתו של מוחמד סלים אל מזרוע, סוחר פנינים וצאצא למשפחה תימנית וסעודית שעברה להתגורר בשארג’ה. ידוע גם בשם Bait Al Mazroo’a, ביתו לשעבר של סוחר הפנינים מהמאה ה -19 הוא כמו בתים מסורתיים רבים באיחוד האמירויות הערביות. לדוגמא, אין בו חלונות או פתחים נוספים, כמקובל בבתים היסטוריים רבים ברחבי הארץ.

המבנה כולל 17 חדרים. בין אלה, 14 ממוקמים בקומה הראשונה. רוב החדרים הללו הם מלבניים בעיצוב וכוללים דלתות שנפתחות לחצר חיצונית. הבית וחצרו הרחבה מוקפים בקירות טיח ואבן ומאופיינים ב -27 אלמנטים מבניים. אלה כוללים קישוטי עץ וטיח וכן חדר מולסה.

מרכז מלאכת היד של האמירויות ממוקם בשארג’ה העתיקה בלב מורשת שארג’ה, ליד דרך קורניצ’ה והשער המערבי. הוא ממוקם ממש ליד מרחב האמנות של קרן שארג’ה.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם