מרכז עבודות היד של האמירויות בשארג'ה

אם אתם אי פעם נמצאים ברובע המורשת הפנטסטי של שארג'ה (ממוקם בלב הרובע ההיסטורי של שרג'ה), מרכז מלאכת היד של אמירייטס הוא ביקור חובה. מדוע פנינה היסטורית זו צריכה להיות מדורגת כל כך ברשימת הדלי שלך בשרג'ה? בוא נגלה.

אם אי פעם רציתם להכיר מלאכות מסורתיות של אמירות, מרכז מלאכת היד של אמירייט הוא המקום לבקר בו. כל חדר בבניין כולל עבודות יד מסורתיות שונות. המבקרים יוכלו לראות תמונות של אומנים בתהליך הכנת סלי עלי דקל ומוצרים אחרים בעבודת יד. מלבד התערוכות, ישנם גם תצוגות מעניינות רבות עם מידע על האדריכלות המקומית. כמבקר, אתה יכול גם לקחת הביתה מזכרת בקניות למזכרות.

מרכז מלאכת היד של האמירויות היה במקור ביתו של מוחמד סלים אל מזרוע, סוחר פנינים וצאצא למשפחה תימנית וסעודית שעברה להתגורר בשארג'ה. ידוע גם בשם Bait Al Mazroo'a, ביתו לשעבר של סוחר הפנינים מהמאה ה -19 הוא כמו בתים מסורתיים רבים באיחוד האמירויות הערביות. לדוגמא, אין בו חלונות או פתחים נוספים, כמקובל בבתים היסטוריים רבים ברחבי הארץ.

המבנה כולל 17 חדרים. בין אלה, 14 ממוקמים בקומה הראשונה. רוב החדרים הללו הם מלבניים בעיצוב וכוללים דלתות שנפתחות לחצר חיצונית. הבית וחצרו הרחבה מוקפים בקירות טיח ואבן ומאופיינים ב -27 אלמנטים מבניים. אלה כוללים קישוטי עץ וטיח וכן חדר מולסה.

מרכז מלאכת היד של האמירויות ממוקם בשארג'ה העתיקה בלב מורשת שארג'ה, ליד דרך קורניצ'ה והשער המערבי. הוא ממוקם ממש ליד מרחב האמנות של קרן שארג'ה.

אטרקציות מומלצות לגיל הזהב אטרקציות מומלצות למבוגרים איחוד האמירויות הערביות איחוד האמירויות, עבודות יד, שארג'ה

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים