מתיחת פנים לרשתות המלונות אוליב ורימונים עם מינויים חדשים

מאת: שרה פלד

עמית פורת, בעלי רשתות המלונות אוליב ורימונים הכריז על שורת מינויים בכירים חדשים לרשתות המלונות, בראשם מנכ"ל חדש לרשתות המלונות, עופר חיות, אשר יחליף את פורת עצמו ששימש כמנכ"ל בנוסף על היותו הבעלים. פורת רכש חלק ממלונות רשת רימונים לפני כשנה ואיחוד התפקידים היה צפוי.

ברזומה של המנכ"ל החדש עופר חיות (51), ניסיון עשיר של מעל ל-25 שנה במלונאות וניהל לאורך השנים מלונות שונים ברשתות פתאל, סטאי ואף ברשת רימונים עצמה כשהייתה בבעלות חברת הכשרת הישוב.

בנוסף למינויו של חיות, מונו בכירים נוספים לתפקידי מטה ברשתות המלונות: מאיה שלו תמונה ליועצת ואחראית על אסטרטגיית השיווק והמכירות של רשתות המלונות. למאיה ניסיון רב של מעל ל-21 שנה במלונאות בתחומי השיווק והמכירות, ובין יתר תפקידיה בעבר כיהנה כמנהלת השיווק של רשת מלונות רימונים תחת בעלותה של הכשרת היישוב וכמנהלת חטיבת השיווק והדיגיטל של רשת מלונות פתאל. למנהלת הזמנות רשתית מונתה ענת קיים, לשעבר מנהלת חטיבת האירועים של רשתות מלונות אוליב ורימונים אשר תנהל את מרכז ההזמנות החדשני שהוקם במטה החברה, וכמנהלת האופרציה בגליל המערבי מונתה אנקה דינוקעם ניסיון רב בתחום המלונאות ועם סוכני הנסיעות בישראל.   לרשת מלונות אוליב ורימונים 16 מלונות וכפרי נופש ברחבי הארץ ולדברי פורת, בשנה הקרובה ייפתחו מלונות נוספים. לדברי חיות, בנוסף על פתיחת המלונות החדשים המתכוננת להמשך השנה, ייצא לדרך בשבועיים הקרובים קמפיין מיוחד ברשת מלונות אוליב, כאשר לצידו תחדש רשת רימונים בתקופה הקרובה גם את 'מועדון הרימון'– מועדון הלקוחות של רשת מלונות רימונים בו הושקעו בעבר מיליוני שקלים, שיחובר למועדון הלקוחות של רשת מלונות אוליב וייפתח מחדש לאחר תקופת הקורונה עם הטבות מיוחדות במלונות הרשת  ובאתרי תיירות נוספים, הנחות ומתנות ללקוחות הקיימים והחדשים.

להשוואת מחירים למלונות >>>

חדשות בתיירות מידע תיירותי מינויים חדשים ברשת אוליב רימונים

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים