• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מתי להזמין, היכן לטייל ומהם מועדי הקרוזים הטובים ביותר?

דף הבית » מתי להזמין, היכן לטייל ומהם מועדי הקרוזים הטובים ביותר?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 14 דקות

מהו הזמן הטוב ביותר להפליג למקומות כמו הוואי, אלסקה, אירופה, האיים הקריביים, קנדה או ניו אינגלנד?

התשובה לשאלה זו תלויה במשתנים רבים ובעיקר בהעדפות האישיות שלכם. אולי אתם מתכננים להפליג במהלך החופש הגדול או בתקופת החגים, או להתחמק מהחורף הגשום בארץ ואולי אתם גמישים ולא יפריע לכם להחליף תאריכים. תחליטו מה אתם מעדיפים ותוכלו לדעת איזו עונה היא המתאימה ביותר עבורכם. ברוב יעדי הפלגות קיימות עונות שיא – תקופות שבהן הביקוש הוא הגבוה ביותר, עונות ביניים- בהן הביקוש גבוה פחות ועונות שקטות -בהן הביקוש הוא נמוך. עד לא מזמן, עונות שיא היו בתקופות בהן מזג האוויר באזור מסוים היה הטוב ביותר.

לאחרונה יותר ויותר משפחות בוחרות דווקא בהפלגות בתור חופשה משפחתית, מסיבה זו הביקוש הגבוה ביותר הוא בחודשי הקיץ, ללא קשר לתנאי מזג האוויר. משפחות עם ילדים צריכות להזמין הפלגה לעונת שיא מוקדם ככל האפשר, בגלל שחלק מהחברות מגבילות את מספר הילדים על הסיפון, כמו גם בכל ספינה יש מספר מוגבל של תאים שיכולים להכיל שלוש או יותר נפשות. בעונות ביניים ובעונות השקטות ניתן להשיג את העסקאות הטובות ביותר ליעדים שפתוחים להפלגות במהלך כל השנה, ביעדים אלה תקופות מחוץ לעונת ההפלגות ארוכות יותר. תקופות אלה נמשכות כמה שבועות בסוף עונה ביעדים כמו ברמודה ואלסקה בהם עונת ההפלגות נמשכת חמישה או שישה חודשים. שווה לבדוק גם עסקאות להפלגות בתקופת המבצעים. לעומת זאת, באזורים כמו תעלת פנמה וצפון אירופה קשה מאוד למצוא הפלגות במחירי סוף עונה. העונה השקטה הצטמצמה באזורים רבים, הודות לצמיחה בכמות נמלי הבית וביעדים חדשים להפלגות, חברות קרוזים הגיעו להחלטה חכמה להעביר את הספינות שלהם לאזורים שאליהם הנוסעים רוצים להפליג, מתי שהם רוצים להפליג. תעברו על רשימת יעדי ההפלגות שפעילים בכמה עונות שונות ותלמדו על בחינת חלופות, על מנת להגיע לאיזון בין עלות לתועלת ולהיות מודעים ליתרונות של כל אחת מהעונות. בדרך זו תוכלו לגלות מהן ההעדפות האישיות שלכם ומהו הזמן הטוב ביותר לחופשת הפלגה עבורכם.

להצעות מחיר קרוזים לאלו שרוצים להצטרף לקבוצות ׁ(למלא את כל הפרטים)

הזמן הטוב ביותר להפלגה בים התיכון

עונת השיא כוללת את התקופה שבין מאי לספטמבר. הפלגות הקיץ מלאות במשפחות מאמריקה ומאירופה, במיוחד באוגוסט. המחירים הגבוהים (מחירי טיסות והפלגות), הצפיפות, וכן הטמפרטורות חמות עשויות להוריד את החשק לצאת לסיורים. רוב האירופאים יוצאים לחופשה באוגוסט, וכמה מסעדות צפויות להיות סגורות. ספטמבר הופך לפופולרי יותר ויותר עבור הפלגות במערב הים התיכון, הילדים חוזרים לבית הספר ועדיין אפשר ליהנות ממזג אוויר נעים.

העונה השקטה/ עונת הביניים נמשכת מאוקטובר עד אפריל. היתרונות הבולטים של ההפלגות בסוף סתיו ובתחילת אביב, הם נמלים פחות צפופים ומחירים שווים. מזג האוויר בדרך כלל מתון, אם כי לעתים קרובות גשום בחודשי מרץ ונובמבר. כמה ספינות נשארות באזור במהלך כל השנה. נסו לחפש תעריפים נמוכים והפלגות לאזורים חמים יותר של הים התיכון כמו מרוקו, ספרד ואיי הקנרי.

הזמן הטוב ביותר להפלגה בצפון אירופה

עונת השיא היא מיוני עד אוגוסט. צפון אירופה יפה מאד במהלך הקיץ, עם נמלים לאורך הפיורדים של נורווגיה והים הבלטי. הטמפרטורות נעימות אבל לפעמים גם חם מאד. בדרך כלל, השמים בהירים והשמש נעימה למדי, ובערים. החיים האמתיים הם בחוץ. ההפלגות בקיץ הבלטי הן לעתים קרובות ההפלגות היקרות ביותר באירופה.

עונת הביניים כוללת את מאי וספטמבר. הפלגה בעונה זו יכולה להיות נהדרת – הילדים חזרו לבית הספר, הנמלים אינם עמוסים באנשים, מזג האוויר (סתיו או כמו-באביב) יכול להיות מקסים. הטמפרטורות עשויות להשתנות בזמנים אלו, ואפילו המחירים נמוכים יותר. כמה חברות, כמו פרד, אולסן והורטיגרוטן, מציעות הפלגות בחורף – ממש התגלמות עונת הביניים. בעוד החברות מקדמות את אורות הצפון שהוא מרהיב באמת, יש לזכור כי מזג האוויר הוא בלתי צפוי ולפעמים לא משאיר הרבה ברירות וצריך לתפוס מכסה חלק מהזמן.

הפלגות בנהרות אירופה

עונת השיא נמשכת מאפריל עד אוקטובר. ספינות השיט מעוצבות במיוחד, וספינות הנהר מציעות חווית שייט ייחודית, אם ברצונכם לראות כמה שיותר בזמנכם באירופה, במיוחד בסתיו ובאביב. האביב פירושו פריחתם המפוארת של פרחים מקומיים, הזמן המועדף לביקור בבלגיה והולנד הוא במהלך פריחת הצבעוני (טוליפ) באביב. יכול להיווצר מחסום במעברים כתוצאה מהתרחבות הנחלים בתקופה זו. אם הספינות לא יכולות לעבור, הנוסעים מועברים אל האתרים בסירות מנוע. קיימים מסלולי הפלגות שתוכננו במיוחד עבור משפחות, אז אל תצפו לראות הרבה ילדים על הסיפון אפילו במהלך חודשי הקיץ.

העונה השקטה היא בחודשי מרץ, סוף נובמבר ודצמבר. רוב ספינות הנהר האירופאיות לא מציעות הפלגות מחוץ לעונה בחודשי ינואר ופברואר. מסלולי הפלגות לא תלויים בתנאי מזג האוויר, ולכן הפלגות במהלך חודש מרץ הן הזדמנות נהדרת ליהנות מביקור בקתדרלות, בטירות ובחנויות הקטנות באווירה רגועה ללא הקהל הרגיל של הקיץ. ספינות נהר כמו “ויקינג ריבר” ו”אבלון וואטרוואיס” מציעות הפלגות לפני חג המולד לאוסטריה, גרמניה, ומזרח אירופה. מזג האוויר יכול להיות קר, אבל בשביל חובבי אווירת חג המולד זו הדרך הטובה ביותר לחוות את קסמם של השווקים החגיגיים הפרושים לאורך הנהר.

הזמן הטוב ביותר להפליג לברמודה

עונת השיא נמשכת מיוני עד אוגוסט. באפשרותכם לבחור מתוך מגוון רחב של נמלים ראשיים על החוף המזרחי וגם מתוך מגוון רחב של ספינות. תיהנו מטמפרטורת מים מושלמת לפעילויות במים. ילדים יכולים לפגוש חברים חדשים על הסיפון במהלך עונת השיא שמלאה במשפחות. עונה זו תתאים פחות למי שמחפש הפלגה ברוח בוגרת יותר.

העונה השקטה/עונת הביניים כוללת את חודשי אפריל, מאי, ספטמבר ואוקטובר. נוסעים שלא אוהבים לחות יאהבו את מזג האוויר הקליל וייהנו מטמפרטורות מתונות. עם זאת, יש לציין כמה מגמות של מזג האוויר, בברמודה אין חודשים עמוסים בגשמים, אבל אוקטובר נוטה להיות הגשום ביותר. עונת ההוריקנים מגיעה לאי פעם בשנה לפחות, בדרך כלל בין סוף אוגוסט לאוקטובר. הפלגה לברמודה ניתן לשנות בקלות להפלגה לקנדה, ניו אינגלנד או איי בהאמה. אם ברצונכם לבקר בברמודה בעונה זו, התזמון הטוב ביותר הוא במהלך חודש מאי.

הזמן הטוב ביותר להפליג לאוסטרליה

עונת השיא כוללת את התקופה שבין סוף נובמבר למרץ. יותר ויותר חברות שולחות את הספינות שלהן לאוסטרליה ומציעות הפלגות גם בתוך אוסטרליה וגם כחלק ממסעות גדולים יותר בדרום האוקיינוס השקט ובעולם. הקיץ באוסטרליה הוא כמו החורף של דרום אמריקה, תנאי מזג אוויר מושלמים בסידני, הצד המערבי של פרת’ ואדלייד, ואקלים כמעט טרופי בצפון מזרח קווינסלנד. זוהי גם עונת הטייפונים, הים עלול להיות סוער, מה שיכול להשפיע על כמה נמלים כמו קאירנס ובריסביין.

העונה השקטה/עונת הביניים נמשכת ממאי עד ספטמבר. האקלים באוסטרליה משתנה במידה רבה, אך הטמפרטורות בחורף לא קיצוניות. ישנם מספר קטן יותר של מבקרים ומבצעים משתלמים זמינים בכל ימות השנה, במיוחד במסעות ל”שונית המחסום הגדולה”. החיסרון הבולט הוא שהפלגות משלחת והפלגות לטסמניה לעתים קרובות מוגבלות בגלל הגשמים בחודשי יוני, יולי ואוגוסט.

הזמן הטוב ביותר להפלגה בקאריביים

כדי לבקר בקאריביים, יש קרוזים בשפע, אך מתי זה הזמן הטוב ביותר כדי לשוט לשם?

הקריביים הם יעד שמתאים להגיע אליו בשייט כל השנה, בכל זאת יש עונה בוערת ועונה פחות בוערת, כמו לגבי כל מקום אחר. המפתח הוא למצוא את הזמן שיכול לשלב בין מזג האויר הטוב יחד עם המחירים הנמוכים ביותר.

הזמן הטוב ביותר להפליג בים הקאריבי ולבקר באיים יוצאי הדופן ביופיים, תלוי בזמן ובכסף שברצונכם להשקיע, עליכם לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

תקופת המבצעים העונתיים עם מחירים מוזלים להפלגות והנחות משתלמות במלונות הקאריביים הטובים ביותר ובאתרי הנופש

החופש הגדול שמביא עמו ילדים, המון ילדים.

מזג האוויר הקאריבי, תקופת “מבצעי ההוריקן”.

הדילים במחירים כמעט סבירים להפלגות לקאריביים בזמן החגים.

עם ילדים או בלי, מזג אוויר טוב או עונת ההוריקנים

בחירת הזמן הטוב ביותר לחופשה מהנה בקאריביים תלויה בעיקר בהגדרה שלכם להנאה, ואם יש או אין לכם ילדים. הכרטיסים הזולים ביותר לקאריביים ניתנים להשגה בעזרת דילים שכוללים ילדים חינם (במהלך חודשי בית הספר), כרטיסים זולים ניתן להשיג גם אם מזמינים הפלגה שלא כוללת סופי שבוע וחגים.

הזמן הטוב ביותר בשנה להפליג לקאריביים עם ילדים הוא בחודשים יוני ויולי. כל החודשים האחרים הם הזמן המשתלם ביותר במחיר להפליג לקאריביים בגלל שילדים מפליגים ללא תשלום בתקופה זו. ככלל, שיא הקיץ הוא הזמן המהנה ביותר להפלגה לקאריביים, בתקופה זו המחירים הם הגבוהים ביותר, עם הכי הרבה ילדים על הסיפון, התאים הטובים ביותר על הספינה הם יקרים מאוד והשאר תפוסים. זוהי גם עונת הסערות, לכן לא מומלץ להפליג בקאריביים על ספינות מפרשים.

אם אתם גמישים מבחינת תאריכים, נסו לחפש עסקאות של הרגע האחרון. עסקאות של הדקה התשעים הן האפשרות הטובה ביותר להשיג חופשת הפלגה זולה בכל עונה. עסקאות כאלה הן מאוד משתלמות אם אתם מוכנים לקחת סיכון ולהמר על החופשה שלכם. הדרך הבטוחה יותר להשיג את העסקאות הזולות ביותר לקאריביים היא בהזמנה מוקדמת. רצוי להזמין שנה או לפחות כמה חודשים מראש.

התקופה הטובה ביותר במזרח הקאריביים הוא החורף. הזמן הטוב ביותר לחופשה במערב היא באביב, סביב אמצע חודש מאי ובסתיו. בתקופות אלה אתרי הנופש צפופים פחות, מזג האוויר מושלם לשנורקלינג בקוזומל, והטמפרטורות נעימות לאורך רצועת החוף של הקאריביים באזור הריוויירה מאיה מקסיקו.

החודשים הטובים ביותר כדי להגיע לקרוז בקריביים

מבחינת מזג האוויר שהכי מתאים כדי להגיע לשייט בקריביים, זה בין דצמבר עד אפריל. במהלך החורף ותחילת חודשי האביב, כמות המשקעים היא הנמוכה ביותר, כמו גם הלחות. יתר על כן, זוהי לא עונת ההוריקנים. כמו כן, השיט בין החודשים דצמבר ואפריל, פירושה גם להימלט מכל האורחים הרבים הפוקדים את המקום, כדי להימלט מהמקומות הקרים בצפון. זהו הזמן הפופולארי לרבים מהאנשים להגיע למקום שבו האקלים חמים יותר.

החודשים המוזלים כדי להגיע לקרוז בקריביים

בקאריבים מסוף חודש אוגוסט ועד לתחילת נובמבר, יש שני דברים נפוצים: זוהי עונת השיא של ההוריקנים, וזה גם הזמן שבו רוב המשפחות לא מסוגלות לצאת לחופשה בגלל בתי הספר שעדיין פועלים. ההשפעה המשולבת הזאת גורמת לירידה בביקוש לשייט, ולכן גם למחירים נמוכים יותר.

אפשר גם להשיג מציאות במהלך תקופות אחרות של השנה, כשבתי הספר בדרך כלל עדיין פעילים, כמו מאמצע ינואר עד אמצע פברואר, אמצע אפריל ועד סוף מאי, ובשבועיים הראשונים של חודש דצמבר.

אבל תמיד יש חריגים, אך המפתח למציאת המחיר הטוב ביותר לשייט בקריביים, הוא לנסות ולהגיע כשרוב האנשים לא יוצאים לשייט, אם מתעלמים מהחגים הדתיים ומחופשות בתי הספר, זוהי התחלת חישוב טובה.

עסקאות משתלמות ביותר לקאריביים ניתן להשיג בין יום שני בשבוע הראשון של ספטמבר ליום חמישי בשבוע הרביעי של נובמבר או יום שני בשבוע השני של אוקטובר. אפשרות טובה נוספת לעסקאות זולות לקאריביים היא להפליג בין חג ההודיה לחג המולד, בתקופות אלה יש פחות עומס גם בפארקים של דיסני. אם אתם מחפשים הפלגה זולה, אל תשקלו אפילו הפלגות במהלך חג ההודיה וחג המולד, הן הצפופות והיקרות ביותר.

הפלגות זולות במיוחד והנחות מיוחדות ניתן להשיג גם בעונת ההוריקן שנמשכת מתחילת חודש יוני עד סוף נובמבר. תקופה זו פחות מתאימה לסיורי חוף בקאריביים, מדובר בחודשים הגשומים ביותר, עם המחירים הנמוכים ביותר בתקופת השיא של הסופות במהלך חודשי אוגוסט וספטמבר עם גשמים טרופיים כבדים, חמים וחולפים. ספינות נוסעים חדשניות וגדולות בטוחות מספיק להפליג בעונה זו, בין היתר בזכות מערכות ניווט ותקשורת ברמה הגבוהה ביותר, מה שמאפשר להן להימנע מהוריקנים. בכל מקרה, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות כדי לשמור על כספכם.

החודשים הטובים ביותר להפליג לאיי בהאמה הם בין דצמבר למרץ. חלק מעסקאות “הכל כלול” הזולות ביותר לקאריביים ניתן לתפוס מיד אחרי עונת החגים של החורף, בחודשים ינואר ופברואר. אם חושבים על זה לרגע, החורף הוא הזמן הטוב ביותר בשנה לחופשה בים הקאריבי, אפשר לפגוש יותר מבקרים מאקלים קר יותר, ההפלגות הן באותה תדירות, פחות יתושים וילדים חוזרים לבית הספר. החבילות המשתלמות ביותר לקאריביים מוצעות בחורף מחוץ לעונה (למעט החגים וחופשת האביב), מתחילת נובמבר ועד אמצע מאי.

עונת השיא נמשכת מסוף יוני עד אוגוסט וכוללת גם את חג המולד ואת השבוע הראשון של השנה האזרחית החדשה, וגם את התקופה שבין פברואר לאמצע אפריל. בעונה זו, ניתן לחלק את התיירים לשתי קבוצות עיקריות, משפחות עם ילדים במהלך החופשות מבית הספר והצפוניים שרוצים לברוח מהקור בביתם. הזמן הטוב ביותר להפליג עם ילדים הוא במהלך חופשות החגים. תוכניות לילדים זמינות גם בהפלגות שלא מיועדות במיוחד לילדים. המחירים גבוהים יותר ואי אפשר להתעלם מעיכובים של הטיסות בחורף. עונת הקיץ בתקופת החופש הגדול חופפת עם עונת ההוריקנים, למרות שהסערות לא מגיעות לשיאן עד אמצע אוגוסט. חופשת האביב מביאה אלפי אנשים לאתרי נופש ונמלי פלורידה, תשקלו להזמין כרטיסי טיסה מראש לפני ההפלגה שלכם, גם אם המחירים צפויים להיות גבוהים יחסית. אם אתם מחפשים חופשה שקטה הרחק מילדים השתדלו להימנע מהפלגות בתקופת החופש מבית הספר.

העונה השקטה כוללת את סוף חודש אפריל ואת חודש מאי בתוספת התקופה מספטמבר עד תחילת ינואר (למעט חגים). היתרונות הבולטים ביותר בתקופה זו הם מעט אנשים ומזג אוויר נהדר, ובדרך כלל המחירים יותר אטרקרטיביים מאשר מחירי עונת השיא. הסתיו הוא זמן טוב במיוחד לעסקאות של הרגע האחרון.

האם מומלץ לצאת לקרוז בקריביים במהלך עונת ההוריקנים?

בתקופה זו עדיין יש סיכוי להוריקנים מיוני עד נובמבר, ואם סערה מתחילה בפלורידה צפויים להיות שינויים של נמלי יציאה, ואולי יהיה מאתגר להגיע לנקודות עלייה לספינה בגלל שספינות נוטות לשנות את מסלולן כדי להתרחק מהסערה. עם זאת, יכול להיות שלא תהיה כל השפעה על ההפלגה שלכם, אבל תהיו מוכנים לגשמים ולים סוער.

עריכת שייט במהלך עונת ההוריקנים, עלולה להישמע דבר מפחיד, אך זה אינו דבר משוגע כפי שזה נשמע.

עונת ההוריקנים היא בין ה-1 ביוני ועד ה-30 לנובמבר, וזוהי התקופה בשנה שבה אנו בדרך כלל רואים את היווצרותן של הסופות הטרופיות בקריביים. זה לא אומר שכל יום יש סופת הוריקן, וגם לא אומר שכשמגיעה סופה כזאת, כל אזור הקריביים מושפע מכך.

בראש ובראשונה, חברות הקרוזים מעסיקים מנהלי מטאורולוגיה וזאת כדי לאתר כל הפרעה וסופה באזור, וגם לספק הדרכה לכל אוניות הקרוזים, לגבי איך ניתן להימנע בצורה הטובה ביותר מהסופה.

אין כל ספק שהאוניות ימנעו בכל דרך להיתקל במסלולה של סופת הוריקן. המסלולים ישונו וידלגו עליהם, או ישתנו באופן מוחלט, כדי להימנע מהגעה בקרבה לסופה. קו השייט מצהיר כל הזמן שוב ושוב שבטיחות אורחיו, אנשי צוות ואוניותיו, עומדים בראש מעייניו כחיוניים, והם לא ישלחו את אוניותיהם בקרבה לשום סופת הוריקן.

במצבים נדירים, ההפלגות יבוטלו לחלוטין, אם מסלול הסערה יפסול כל אפשרות שהאונייה תוכל לעשות את דרכה מחוץ לנמל. הסיבה העיקרית לעריכת שייט במהלך עונת ההוריקן, היא בגלל העלות המאד נמוכה במהלך אותה תקופה של השנה, והסבירות לכך שזה ישפיע ישירות על השייט היא נמוכה. יתר על כן, האונייה לא תיכנס או תתקרב לשום סופה.

מהו הזמן הטוב ביותר להפליג לאלסקה?

מתי הכי כדאי להפליג לאלסקה?  זוהי שאלה של זמן, כסף והעדפות. זה לגמרי תלוי בלוח הזמנים שלכם, ברעיונות שלכם לחופשה משפחתית, בהגדרה שלכם ל”כיף” ובגיל שלכם. אחד הגורמים החשובים בעת בחירת מועד הפלגה הוא הכסף שברצונכם להשקיע, ולעתים קרובות גם העדפות אישיות בבחירת החברה והספינה שיהפכו את ההפלגה לטובה ביותר עבורכם.

הזמן הטוב ביותר להפליג לאלסקה – החודשים היקרים יותר

המדינה הגדולה ביותר מבחינת שטח בארצות הברית והצפונית ביותר, מוזרה וייחודית ביותר, אלסקה מתפרשת על שטח של מעל 1,700,000 קמ”ר והיא מציעה חוויות ייחודיות לא מהעולם הזה, נוף מהפנט, חיות בר מדהימות ומזג אוויר בלתי צפוי שיכול להיות קיצוני מאוד. עונות משתנות בזמנים שונים באזורים שונים, וטווח הטמפרטורות נע בין- 35 ל- 62- מעלות צלזיוס.

עונת השיא באלסקה נמשכת מיוני עד אוגוסט. זוהי התקופה המושלמת לחופשה מהנה באלסקה, אבל המחירים הם הגבוהים ביותר בעונה זו.

חופשה משפחתית לאלסקה יש להזמין לפחות חצי שנה מראש, אם כי עדיף אפילו שנה מראש בגלל המספר המוגבל של התאים שיכולים להכיל מעל שלושה נוסעים בספינות. בנוסף לכך, חלק מהחברות מגבילות את מספר הילדים על הסיפון.

המון אנשים שמגיעים לביקור בענייני עסקים, דיג עונתי ותעשיית הבנייה.

החודש החם והיקר ביותר הוא יולי, חודש אוגוסט נחשב לגשום. החודש הטוב ביותר בעונה הוא יוני, עם הימים הארוכים ביותר בשנה (ב-21 ליוני יש 20 שעות של אור שמש). יוני הוא החודש עם הכי הרבה יתושים ורק חלק מהמתקנים והפעילויות בפארק דנאלי פעילים, הפארק נכנס לפעילות מלאה רק לקראת סוף יוני.

לפני 15 ביוני ואחרי 15 באוגוסט ניתן להשיג עסקאות במחירים נמוכים יותר.

תקופת החופש הגדול, טמפרטורות חמות שמתאימות לשחייה.

החודשים הטובים ביותר להפלגה לאלסקה עבור אנשים עם תקציב מוגבל

עונות הביניים באלסקה הן מאי ועד אמצע ספטמבר. בחודשים אלה תוכלו ליהנות מחופשה בסגנון שקט יחסית עם פחות אנשים, במחירים הנמוכים ביותר ותעריפים מיוחדים. אם ברצונכם להשיג את הדיל המשתלם ביותר לאלסקה, חפשו ספינות שמפליגות בכיוון אחד.

עסקאות במחירים הנמוכים ביותר, רוב המתקנים פתוחים עד 15 בספטמבר, למעט אלה שממוקמים באזור הקוטב הצפוני.

ספינות הנוסעים הטובות ביותר מפליגות במסלול המעבר הפנימי באלסקה עד אוקטובר.

קצר אבל יפה – האביב הירוק והסתיו בצבעי זהב ואדום בספטמבר. בתקופות אלה ניתן לפגוש יותר חיות בר, בעיקר דובים ואיילים, על חצי האי קנאי עונת דייג של סלמון כסוף פתוחה עד סוף החודש.

לפני ה-15 במאי מרבית הפעילויות והמתקנים התיירותיים עדיין סגורים, חלקם סגורים עד יום שני האחרון של חודש מאי.

דפוסי מזג אוויר בלתי צפויים. אתם עלולים להיתקל בעננים כבדים, סופות גשם תכופות או סתם מזג אוויר קר.

החודשים הטובים ביותר מבין החודשים הזולים להפליג לאלסקה בעונה השקטה ומחוץ לעונה

חודשי אוקטובר נובמבר ואפריל הם חלק מהעונה השקטה והזדמנות נהדרת ליהנות מהעסקאות האחרונות במחיר הזול ביותר. ניתן להשיג עסקאות זולות גם לטיסות ונסיעות, אך כל זה מגיע בחבילה אחת עם גשמים בלתי פוסקים, שלג וקרח. החורף מתחיל בנובמבר, באפריל הקרח נמס והופך לבוץ, אין פעילויות בתוך העיר, יש מעט מאוד מבקרים ומתקנים רבים צפויים להיות סגורים.

אלסקה מחוץ לעונת התיירות בחודשי דצמבר עד מרץ, זהו הזמן הטוב ביותר לביקור אם אתם לא אוהבים מסעות ים אבל רוצים לראות את הזוהר הצפוני. זוהי התקופה של תופעת אורות הצפון הטבעית, הקרנבלים הטובים ביותר באלסקה, התקופה הטובה ביותר לסיורים, עם פחות הזדמנויות לפגוש חיות בר.

תעריפי המלונות הנמוכים ביותר ביותר באלסקה שיכולים להגיע עד-50% הנחה, ולינה מפוארת במחירים סבירים.

החורף המאוחר, חודשי פברואר ומרץ, מביא את הפעילויות החורפיות של אלסקה לשיאן, פעילויות כמו “מפגש הפרווה” של אנקורייג’ בסוף פברואר, “מירוץ מזחלות הכלבים באידיטארוד” בתחילת מרץ, דייג סלמון, קרוס-קאנטרי סקי, מזחלות כלבים, אופנועי שלג, נעלי הליכה על שלג, החלקה על הקרח, ותחרויות גילוף קרח.

חלק מהאירועים המוכרים ביותר באלסקה – “ארקטיק מאן סקי וסנו-גו קלאסיק” באפריל, “מרוץ אופנועי שלג טסורו כלב הברזל” בפברואר, מירוץ של מעל 3,200 ק”מ המתחיל בוואסילה ליד אנקורג’, “תחרות אנקורג’”, במרץ, מרוץ סקי של 50 ק”מ- מרתוני סקי דומים מאורגנים גם בהומר, טלקיטנה, ופאירבנקס.

המבצעים המשתלמים ביותר על הפלגות לאלסקה

המבצעים הטובים ביותר הם בדרך כלל על מסלולים של שבעה ימים לאלסקה במחירים מוזלים או עם בונוסים. לעתים קרובות ניתן למצוא עסקאות טיסה-הפלגה, הדיל כולל סיורי יבשה וים, בנוסף ללינה מפוארת וארוחות גורמה גם הטיסות כלולות וכל ההעברות והסיורים המודרכים בתוך העיר. אלסקה המדהימה היא חגיגה לעיניים, יפה להפליא וטהורה, אז תנו לעצמכם ליהנות מהקסם והייחודיות, למרות המחיר או בזכות המחיר.

האפשרות המשתלמת ביותר אך מומלצת פחות, עסקאות של הרגע האחרון לאלסקה הן מסוכנות ביותר, בהתחשב בעובדה שאלסקה היא היעד השני האטרקטיבי ביותר אחרי הקאריביים, אבל הפעילות באלסקה נמשכת רק כארבעה חודשים בשנה, עם כמעט 2 מיליון תיירים בתקופת הפעילות. חבילות ים-יבשה זולות ומשתלמות לאלסקה מוצעות עם האפשרויות הבאות:

חסכון של עד 40% בהזמנה של חצי שנה מראש לפחות. את החבילה המשפחתית מומלץ להזמין שנה מראש לפחות, בשל המספר המצומצם של תאים משפחתיים המיועדים לשלושה או יותר נוסעים.

עד 45% חסכון בהזמנת הפלגה לאלסקה בעונות הרגועות יותר- עונת הביניים בחודשי מאי וספטמבר, והעונה השקטנה בחודשי אוקטובר, נובמבר ואפריל. תעריפי המלונות הזולים ביותר באלסקה הם הכי נמוכים בעונות אלה, עד 50% הנחה, וכן אירוח יוקרתי במחירים סבירים.

תכניות נאמנות של חברות הפלגה. התכניות מוצעות לאורחים חוזרים עם הנחות של עד 25%, שירותים מיוחדים, אירועים על הסיפון, וכמה חברות אפילו מציעות הפלגה חינם תמורת כמות מסוימת של נקודות שנצברו.

ספינות הנוסעים הזולות ביותר לאלסקה הן כלי שייט גדולים ובינוניים. קיבולת הנוסעים של ספינות כאלה יכולה בקלות לעלות על 3,500 אורחים בכל הפלגה של שבעה ימים. בגלל שכמות הנוסעים גדולה המחירים נמוכים יותר. מדובר בספינות של סלבריטי קרוזס של אלסקה, קרניבל, הולנד-אמריקה, רויאל קריביאן, וחלק מהספינות של דיסני ופרינסס.

כמה מהחברות האיכותיות ביותר כמו אוקיאנה, סילברסי, ריג’נט, קריסטל וכמה חברות קטנות יותר כמו הבוט קומפני, לינבלאד,  קרוז אדוונצ’רס, ACL  והפאג-לויד מציעות עסקאות הכל כלול להפלגות יוקרתיות לאלסקה. הפלגות בכיוון אחד הן הזולות ביותר מבין הפלגות היוקרה לאלסקה. עסקה כזו ניתן להשיג רק בסוף האביב ובתחילת הסתיו, כאשר ספינות היוקרה מחליפות את אזור הפעילות שלהן (לקאריביים, לאוסטרליה, או לאסיה). מיסים ממשלתיים ותשלומי נמל עבור הפלגות לאלסקה הרבה יותר גבוהים בהשוואה ליעדים אחרים (סביב 400$ להפלגה של שבעה ימים).

בעונת השיא שנמשכת מיוני עד אוגוסט, הטמפרטורות הן הגבוהות ביותר ונעות בין 10 ל-22 מעלות צלזיוס. בקיץ המאוחר, יש לכם סיכוי גבוה יותר לפגוש חיות בר מקומיות. החיסרון בעונה זו הוא הביקוש הגבוהה ויש לבצע את ההזמנה חודשים או אפילו שנה מראש כדי לקבל את החבילות הטובות ביותר. המון הפלגות יוצאות לאלסקה בעונה זו, לכן אל תופתעו מהצפיפות בנמלים. כדי להימנע מההמונים, בחרו בספינה שמפליגה מחוץ ללוח הזמנים הרגיל, למשל ספינות של קרניבל קרוז בימי שלישי והולנד-אמריקה בימי רביעי. מבחינת העלויות, נתיבי הקרח הצפוני נוטים להיות זולים יותר.

בעונה השקטה בחודשי מאי וספטמבר מגיעים פחות אנשים, המחירים זולים יותר ומזג האוויר נע בין 10 ל-15 מעלות צלזיוס עם אפשרות לשלג. אם אתם מפליגים במאי הסיכוי להיתקל בגשמים קטן יותר והנוף הרבה יותר יפה ומעניין בזכות ההרים המושלגים. בהפלגות של ספטמבר תוכלו ליהנות ממכירות חיסול של מזכרות ומהאפשרות לראות את הזוהר הצפוני. יש סיכוי גדול יותר לביטולים של סיורים, במיוחד סיורי מסוקים וסירות. בגלל השלגים, הפארק הלאומי דנאלי בדרך כלל סגור בספטמבר.

כאשר תמצאו את המועד הטוב ביותר עבורכם להפלגה, תבדקו מאילו נמלים יוצאות ההפלגות לחוויות ייחודיות של חופשות לבנות וקסומות באלסקה.

הזמן הטוב ביותר להפליג לניו אינגלנד וקנדה

עונת השיא באזור זה כוללת את חודשי ספטמבר ואוקטובר. המחירים בניו אינגלנד הם גבוהים למדי על היבשה ובים במהלך הסתיו, זהו זמן טוב לטיול בערי הנמל עם עצים מקושטים בגוונים שונים של עלים וטמפרטורות קרירות. רוב הילדים חוזרים לבית הספר בתקופה זו של השנה, כך שתוכלו ליהנות מהפלגה שקטה יחסית. הטמפרטורות עשויות להיות קרירות למדי באוקטובר, במיוחד בצפון הרחוק.

העונה השקטה/עונת הביניים נמשכת ממאי עד אוגוסט. מזג אוויר קיצי הופך את הסיורים בערים הקנדיות לנעימים במיוחד. הטמפרטורות צפויות לנוע סביב 20 מעלות צלזיוס בקיץ, וסביב 10 מעלות בסתיו. גם בחוץ וגם במים הטמפרטורה חמימה, זהו הזמן הטוב ביותר לפעילויות ימיות. הבחירה הטובה ביותר להפלגה מחוץ לעונה היא חברת הולנד-אמריקה או קרניבל.

הזמן הטוב ביותר להפלגה בדרום אמריקה

עונת השיא היא מנובמבר עד מרץ. שני מסלולי ההפלגה העיקריים של דרום אמריקה הם תעלה בין בואנוס איירס לבין ולפראיסו, והמסלול השני לצ’ילה והאמזונס. עונת השיא היא במהלך הקיץ בדרום אמריקה, אבל בכל זאת כדאי להתכונן לאקלים מגוון ומשתנה במהירות. הטמפרטורות החמות (סביבות ה-21 מעלות צלזיוס) יכולות להפוך במהירות לכ-5 מעלות צלזיוס עם גשמים ורוחות. כאשר מזג האוויר מעונן בבואנוס איירס, בנמלים כמו אושואיה ופונטה ארנס יכול להיות קריר למדי. בתקופה זו באפשרותכם לבחור מתוך מגוון רחב של מסלולים, ובכל זאת הספינות מתמלאות די מהר בדרום אמריקאים מקומיים שנהנים מהחופשה שלהם. כמו כן תצפו לקהל גדול בחג הפסחא, חג המולד, השנה החדשה, ושבוע הקרנבל. כדאי לנסות למצוא מבצעים אחרי חג ההודיה ולפני חג המולד. באיי גלאפאגוס עונת השיא נמשכת במהלך כל השנה, האקלים הטרופי חם ויציב למדי.

עונת הביניים כוללת את אפריל ואוקטובר. אם ברצונכם להימנע מהקהל הגדול, כדאי להגיע בחודשי עונת הביניים, כאשר מזג האוויר מתון והתורים לאטרקציות התיירותיות לא כל כך ארוכים. הפלגה סביב איי גלאפאגוס יכולה להיות קשה, לא מומלץ לנוסעים הנוטים לסבול ממחלת ים, בחודשים אוגוסט וספטמבר.

הזמן הטוב ביותר להפליג למקסיקו

עונת השיא בריוויירה המקסיקנית כוללת את ימי החגים ומפברואר עד אמצע אפריל. לשבור שיגרה באמצע השבוע עם שייט או הפלגה בחגים ממשיכה להיות הביקוש הגבוה ביותר למשפחות. מזג האוויר יבש, והטמפרטורות בסביבות ה21-27 מעלות צלזיוס, מה שהופך את הריוויירה המקסיקנית למקום נוח ופופולרי עבור מבקרים ממדינות צפוניות. פברואר ומרץ הם החודשים הטובים ביותר לצפייה בלווייתנים. ישנה נטייה שלילית באזור כי בני נוער בגילאי המכללה מעדיפים יעדים כמו נמל פוארטו וואלרטה ואנסנאדה, ויוצרים אווירה סוערת. עונת הקיץ היא זמן הנסיעה הפופולרי ביותר, במיוחד עבור משפחות. אבל למרות זאת יש היצע קטן יותר ופחות אפשרויות לבחור בגלל שרוב הקווים מעבירים את הספינות לאלסקה.

עונת הביניים כוללת את ינואר, מאי, אוקטובר ונובמבר. בסתיו האווירה היא יותר לקהל המבוגר, יחד עם מגוון רחב של אפשרויות להפלגה. החודשים ינואר ומאי הם זמן טוב להפלגה כי ישנם פחות ילדים ופחות תיירים, מאז החזרה לבית הספר אחרי החגים וחופשות האביב. החיסרון הוא מזג האוויר הבלתי צפוי, אשר לפעמים חם ולח ויכול להשתנות בן רגע לקר וסגרירי, עם טמפרטורות בטווח של 4-10 מעלות צלזיוס.

הזמן הטוב ביותר להפליג להוואי

עונת השיא נמשכת מסוף דצמבר עד אפריל. הזמן הפופולארי ביותר לביקור בהוואי הוא בחודשי החורף, ובמיוחד בעונת חג המולד. הטיסות יקרות במיוחד בתקופה זו אם שקלתם לטוס להונולולו. מזג האוויר בדרך כלל נשאר חם אך התקופה מדצמבר עד מרץ היא הגשומה ביותר. מגוון רחב של ספינות זמינות בתחילת אביב, זהו הזמן הטוב ביותר לצפייה בלווייתנים. חודשי הקיץ הם פופולריים עבור חופשה בהוואי, במיוחד עבור חופשות משפחתיות, אבל חברת NCL היא היחידה שמציעה הפלגות בתקופה זו, והנורבגיאן היא היחידה שמציעה הפלגות להוואי לאורך כל השנה. שווה לשקול הפלגה בקיץ, רק תזכרו שאוגוסט יכול להיות לפעמים חם ולח, עם סיכוי לים סוער.

העונה השקטה\עונת הביניים כוללת את חודשי מאי, יוני ואת התקופה מספטמבר עד אמצע דצמבר. ילדים נמצאים בבית הספר בתקופה זו לכן הספינות פחות צפופות ומזג האוויר נהדר בסוף האביב. הוריקנים עשויים להיות מורגשים על האיים, הם מתקרבים בספטמבר וגורמים ללחות גבוהה, מזג אוויר חם וים סוער. מבצעים טובים ניתן להשיג בתקופה שבין חג ההודיה לחג המולד. ניתן לראות מבחר רחב של ספינות בסוף ספטמבר ובמהלך אוקטובר, הספינות יוצאות להפלגות אלה בסיום העונה באלסקה, לפני המעבר לאזור הפעילות הבא בהתאם לעונה.

הזמן הטוב ביותר לשיט בדרום האוקיינוס השקט

הזמן הטוב ביותר להפליג לטהיטי

עונת השיא היא ממאי ועד אוקטובר. בדרום האוקיינוס השקט העונה מתרחשת במהלך חודשי החורף כאשר מזג האוויר הוא חיובי, גשם בתדירות נמוכה יותר, האפשרות לציקלונים טרופיים נמוכה למרות שיש עדיין רוחות חזקות שאופייניות לעונה זו. העונה היבשה של האזור היא במהלך חופשת הקיץ מבית הספר ובזמן עונת החתונות, לכן הפלגות אלה פופולריות בקרב זוגות נשואים ומשפחות אמריקאיות ואירופאיות שמחפשות חופשות ארוכות.

עונת הביניים היא מנובמבר ועד אפריל. זהו הקיץ בדרום האוקיינוס השקט, הזמן הרטוב ביותר של השנה, הגשמים מלווים בלחות והטמפרטורות עולות. עם זאת, התעריפים נמוכים משמעותית, וטמפרטורת המים נהדרת לשחייה. כיום, מרץ ואפריל נוטים להיות פחות גשומים בשונה מעונות הקיץ הקודמות.

אם יש לכם מספר חברות שמעניינות אתכם, אתם יכולים לבחור מספר אופציות.
אם אינכם בטוחים, כיתבו מדינה שממנה תרצו לצאת או "לא יודעים".
כיתבו לנו את היעדים שבהם תרצו לבקר במהלך השייט.
כיתבו תאריך מדויק ככל האפשר. אם אין לכם תאריכים - כיתבו חודש ושנה. מומלץ גם לכתוב אם אתם רוצים לצאת בתחילת / אמצע / או סוף החודש.
כיתבו לנו כמה חדרים משפחתיים, כמה חדרים זוגיים והאם אתם רוצים חדר פנימי / עם חלון / עם מרפסת / עם דלת מקשרת.
זה הזמן לכתוב לנו בקשות מיוחדות שיש לכם.
התנאים נערכו לאחרונה ב-13 ביוני 2022 (13/06/2022)

שלום וברוכים הבאים לאתר tiulim.net (להלן: “האתר”).

אנו עוזרים למשתמשים למצוא את המידע שהם צריכים בשביל לתכנן את הטיולים שלהם בארץ ובחו”ל, מספקים טיפים לצרכנות נכונה, וממליצים על אטרקציות, פעילויות ומוצרים לטיול ולבית. עם זאת, חשוב להדגיש שאיננו סוכנות טיולים או חברת טיולים ואנו איננו מפעילים או מספקים את האטרקציות, הפעילויות או המוצרים שאותם אנו מציגים ומקדמים באתר. כאשר אתם מזמינים כרטיס כניסה, פעילות, סיור, ייעוץ לקראת טיול, ציוד או כל מוצר או שירות אחר, אתם עושים זאת ישירות מול הספק, שהוא גורם צד-שלישי.

התנאים הבאים תקפים לגבי כל השירותים והמוצרים המופיעים באתר tiulim.net. אנא קראו אותם בעיון. השימוש באתר הוא למעשה הסכמתכם לתנאי השימוש הבאים ואתם כבולים להסכם זה. אם אינכם מסכימים לכל התנאים, אסור לכם להשתמש בשירותים המוצעים באתר.

הקדמה:
תנאי השימוש הללו, יחד עם מדיניות הפרטיות (ביחד “תנאי השימוש”), מבהירים את התנאים שבהם אתר tiulim.net (“האתר”, “אנו”, “אנחנו”, “שלנו”, “מפעיל האתר”) פועל ומציע שירותים ומוצרים (“השירותים”, “המוצרים”) דרך האתר בכתובת tiulim.net, דרך התקשרויות באימייל, דרך התקשרויות בטלפון או דרך התקשרויות ברשתות החברתיות. כשאנחנו מציינים “אתם”, אנו מתייחסים לכל אדם שנכנס לאתר או משתמש בשירותים או במוצרים שאליהם אנחנו מפנים. אתר tiulim.net הוא לא סוכנות או חברת טיולים ולא ספק של סיורים, פעילויות, מוצרים או שירותים אחרים. כשאתם מזמינים ומשלמים, אתם עושים זאת ישירות מול גורמי צד-שלישי. אין האתר אחראי על איכות השירותים או המוצרים או על כל עוגמת נפש, פציעה או מוות כתוצאה מהשימוש בשירותים או במוצרים.
אם ברצונכם ליצור קשר עם צוות האתר, אנא צרו קשר דרך דף צור קשר שלנו.
אנו עשויים לעדכן או לשנות את התנאים הללו מדי פעם, ואתם מבינים שהשימוש שלכם באתר ובשירותים הוא למעשה הסכמתם לתנאי השימוש המעודכנים. אנו נציין את התאריך האחרון שבו עודכנו התנאים בראש עמוד זה, והתנאים המעודכנים ייכנסו לתוקף מרגע הכנסתם לדף. זו אחריותכם לחזור אל הדף ולהתעדכן בתנאים החדשים מפעם לפעם.
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.
גיל השימוש:
כל המידע והתוכן הקיים באתר מיועד לבני 18 ומעלה. איננו מתירים שימוש באתר ובשירותים הניתנים בו למי שלא מלאו לו 18.

מדיניות הפרטיות:
אנו עושים הכול על מנת לשמור על פרטיותכם. הסכמתכם לתנאי השימוש הללו מהווה גם הסכמה למדיניות הפרטיות. אנא קראו את מדיניות הפרטיות למידע נוסף.

כתב ויתור:
אנו פועלים בתכניות שותפים שונות (“תכניות שותפים”) ועם שותפים שונים (“יועצי טיולים”, “מתכנני טיולים”, “מדריכי טיולים”‘ “סוכני נסיעות” ו/או כדומה) על מנת להפנות אתכם לשירותים ומוצרים הקשורים לתחום התיירות והפנאי. השירותים והמוצרים של שותפים אלה מקודמים ומפורסמים באתר שלנו ובתמורה, אנו מקבלים עמלה בכל פעם שאתם לוחצים על הקישור או רוכשים מוצרים או שירותים דרך הקישור או דרך שירותי התיווך שלנו. שירותי התיווך נעשים ללא עלות. העמלה ניתנת לנו ללא תוספת מחיר עבורכם.
אנו ממליצים על מוצרים, שירותים, יועצים ומדריכים ועושים כל מאמץ על מנת לשמור על מידע עדכני בקשר למה שאנו מספקים ולמחירים, אך אין לקחת את ההמלצה שלנו כהצהרה שהמידע שאנחנו מספקים הוא העדכני ביותר. עליכם לוודא שהמידע הוא עדכני ונכון לפני שאתם רוכשים כל שירות או מוצר המופיע באתר.
השימוש באתרי צד שלישי:
1.1 האתר כולל קישורים לאתרי צד-שלישי לנוחיותכם. עם חלק מהאתרים אנו פועלים בתכנית שותפים על ידי פרסום השירותים או המוצרים שלהם באתר שלנו. עם זאת, אנו איננו הבעלים של האתרים הללו ואנו לא שולטים בהם. ברגע שאתם לוחצים על קישור לאתר צד-שלישי ועוזבים את האתר שלנו, תנאי השימוש שלנו אינם תקפים עליכם. יש לקרוא את תנאי השימוש של האתר שאליו אתם נכנסים.

1.2 אתם מסכימים שאיננו אחראים על העדכניות של התוכן או על המידע המוצג באתרי צד שלישי. אתם מודעים לכך שכל הסיכונים הכרוכים בשימוש באתרי צד-שלישי אלה הם קשורים אך ורק לכם ולגורם צד שלישי. אנו לא נישא באחריות על נזקים או כל עוגמת נפש כתוצאה מהשימוש באתרי צד שלישי.

תוכן האתר:
כל התוכן הקיים באתר נכתב על ידי צוות האתר או על ידי יוצרים, ששלחו את התוכן לצוות האתר. היוצרים התחייבו כי המידע ששלחו הוא יצירתם המקורית ושהתוכן מכיל מידע עדכני לרגע הכתיבה. התוכן שנשלח על ידי היוצרים הוא באחריותכם המלאה בלבד. אנו עושים כל מאמץ כדי שלא יהיה תוכן מועתק באתר. אנא דווחו לנו אם מצאתם תוכן מועתק באתר דרך המייל support@tiulim.net ואנו מיד נדאג לבחון את העניין ולמחוק את התוכן במידת הצורך.
צוות האתר מתחייב כי התוכן שנכתב על ידנו הוא עדכני לרגע הכתיבה. איננו אחראים על כל עוגמת נפש מכל סוג שהיא שעלולה להיווצר כתוצאה מקריאת התוכן שלנו. ייתכן כי ייפלו שגיאות בתוכן האתר, שלא בזדון, ואנו נדאג לתקן שגיאות אלה ברגע שייוודע לנו עליהן. על כן, על אחריותכם לוודא שהתוכן עדכני בשעת הקריאה שלכם ולבדוק בעצמכם את השירותים והמוצרים שעליהם אנחנו ממליצים.
אין לעשות שימוש בכל מידע הקיים באתר tiulim.net ללא אישור מנהל האתר. ניתן להדפיס את הפוסטים הקיימים באתר ולעשות בהם שימוש אישי בלבד.
אתם מסכימים שלא להעתיק, לשכפל, לגנוב, לשנות, לפרסם, להציג, להפיץ, לייצר מחדש, להעביר או למכור כל חלק מהתוכן שלנו ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. אתם מסכימים למלא אחר חוקי זכויות היוצרים ותהיו אחראים על כל הפרה של זכויות יוצרים בהתאם לתנאים אלה.
צוות האתר רשאי לפרסם את האתר בכל מדיה שהיא, לרבות באתר, בדברי דפוס, לרבות בעיתונים, מגזינים, כתבי-עת, ספרים וכיו”ב, במדיות דיגיטליות, לרבות באתרי אינטרנט נוספים, בארכיבים דיגיטאליים ובשירותים הניתנים ברשתות תקשורת, לרבות תקשורת חוטית, אל-חוטית, סלולארית, כבלים לווין ועוד.
מילוי טפסים באתר:
באתר ישנם מספר טפסים ליצירת קשר ולהזמנת שירותי תיווך. חלק מהטפסים מופעלים על ידי חברת Typeform, שבונה טפסים אינטראקטיביים, חלק על ידי WPForms וחלק על ידי Elementor. המידע שאתם מכניסים בטפסים מועבר אל צוות האתר. כאשר אתם יוצרים קשר לקבלת שירות תיווך למציאת יועצי טיולים או מדריכי טיולים, אנו עשויים להעביר ליועצ/ת הטיולים או מדריכ/ת הטיולים הרלוונטיים את הפרטים שמילאתם בטופס כדי שתקבלו שירות טוב יותר ואנו נקבל את העמלה המגיעה לנו. במקרים מסוימים, הפרטים שאתם ממלאים בטופס מועברים באופן אוטומטי לספק השירות כדי שספק השירות יצור איתכם קשר ישירות. במקרים אחרים, אנו עשויים לתת לכם פרטי קשר של ספק השירות או לקשר ביניכם דרך תכתובת מייל משותפת.
אנו עשויים לשתף את הטפסים שלנו גם ברשתות החברתיות או דרך פלטפורמות אחרות, כמו אימייל או ניוזלטר. במקרה הזה, כל התנאים המצוינים בתנאי השימוש תקפים גם לטפסים הממולאים שלא ישירות דרך האתר.
אתם מתחייבים שהפרטים שאתם מוסרים דרך הטפסים הם פרטים אמיתיים ונכונים.
אבטחת מידע:
מפעיל האתר מיישם באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי מפעיל האתר, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, מפעיל האתר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

מידע ליוצרים:
כל המעוניין יכול לשלוח פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר לצוות האתר ולבקש לפרסם את התוכן שלהם באתר. צוות האתר רשאי לבחור שלא לפרסם פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר, באם אלה לא עומדים בסטנדרטים של הפרסום באתר.
יוצרים השולחים תוכן לפרסום באתר מתחייבים כי המידע ששלחו הוא עדכני ומידע מקורי שלהם. לצוות האתר יש את הזכות המלאה לשנות את הנוסח או להוסיף מידע בהתאם לנדרש עם הערות מצידה.
אם אתם מעוניינים להסיר תוכן שנכתב על ידכם מהאתר, אנא שילחו לנו בקשה במייל ואנו נסיר אותו בהקדם.
קריאה ואישור של תנאי השימוש הללו מהווה את הסכמתם לצוות האתר לפרסם את התוכן שלכם באתר tiulim.net.
הסרת אחריות:
כל התוכן, המידע, המוצרים ו/או השירותים המופיעים באתר הינם “כפי שהם” ו”כפי שהם זמינים” ללא כל מצג או התחייבות מכל סוג שהוא. אין אנו אחראים על דיוק או תקינות המידע הקיים באתר. אין אנו מתחייבים שהאתר יפעל או יפעל כדי לעמוד בציפיות או בדרישות שלכם או שהמידע שמוצג יהיה שלם, עדכני או נטול שגיאות. צוות האתר מתנער מכל אחריות, משתמעת או מפורשת, במלוא המידה המותרת על פי חוק.

יש להדגיש כי איננו אחראים לשירותים שניתנים על ידי גורמי צד-שלישי הפועלים בשיתוף עמנו, ביניהם “מדריכים”, “יועצי טיולים”, “מתכנני טיולים”, “סוכני נסיעות” וכיוצא באלה, וכן איננו אחראים על התשלום המועבר לגורמי צד-שלישי אלה. איננו אחראים על כל נזק העלול להיגרם כתוצאה מההתקשרות עם גורמי צד-שלישי אלה. באחריותכם לוודא את מהימנות הגורמים לפני כל הזמנה של שירותים דרכם.

הגבלת האחריות:
אתם מסכימים שבכל מצב שהוא, אנו או כל מי שהינו חלק מצוות האתר, לא נהיה אחראים על כל נזק ישיר, עקיף, משני, תוצאתי, שקשור להוגנות, ענישתי או כל נזק אחר כתוצאה מהשימוש שלכם באתר.
אתם מסכימים שהשימוש שלכם באתר הוא על אחריותכם בלבד ושאתם אחראים לבדוק את עדכניות ואמינות התוכן המוצג לכם.
שיפוי:
אתם מסכימים לשפות ולשמור על צוות האתר ו/או כל אדם אחר העובד איתנו מפני כל נזקים, הפסדים, תביעות, דרישות, פעולות, הליכים או פסקי דין, לרבות עלויות, הוצאות ושכר טרחת עורכי דין (“התחייבויות”) שיוטלו עלינו כתוצאה מ-א) פעולות שנעשו על ידכם או על ידי נציגים מטעמכם; ב) כל הפעולות שלכם הקשורות לשימוש באתר או לשירותים שאליהם הוא מפנה; ג) עבירה על חוקים על ידכם; או ד) פעולות המפרות את תנאי השימוש של אתר זה על ידכם; ה) פגיעה בזכויות היוצרים של תכנים באתר. אנו נודיע לכם מראש באם יישלחו לנו איזה שהם התחייבויות ואנו שומרים על זכותנו לבקש את השיפוי והפיצוי שלכם. אתם תשתפו פעולה בצורה מלאה ואם תידרשו לכך, תספקו לנו כל עזרה הנדרשת לנו ללא כל עלות, על מנת שנוכל להגן על טענותינו.

ויתור על פעולות ייצוגיות:
אתם מסכימים שכל טענה או וויכוח העולה כתוצאה מההסכם הזה ייפתר בינינו לבינכם. אתם מסכימים שלא להפעיל פעולות ייצוגיות כנגדנו.

ההסכם השלם:
תנאי השימוש הללו יחד עם מדיניות הפרטיות וכתב הוויתור מהווים את ההסכם השלם ביניכם לבין צוות האתר. הסכם זה הוא מעל לכל התקשרות שנעשתה בינינו לבינכם בכל דרך אחרת, בין אם בכתב, בעל-פה או דרך אמצעים מקוונים.

בר הפרדה:
אם הוראה כלשהי בתנאי השימוש הללו נחשבת על ידי בית המשפט, הרשות הרגולטורית או בעל סמכות שיפוט מוסמכת כהוראה פסולה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה כזו תיחשב כאילו הושמטה מהסכם זה. שאר ההסכם הזה נשאר בתוקף.

שינויים:
צוות האתר משאיר לעצמו את הזכות לשנות לפי ראות עיניו וללא התראה מוקדמת את א) תנאי השימוש הללו; ב) תוכן האתר והשירותים שאנו מציגים בו; ג) לסיים את פעילות האתר בכל זמן. כל שינוי בתנאים הללו ייכנס לתוקף באופן מידי. אתם מסכימים לעבור על תנאי השימוש וכל מדיניות אחרת המופיעה באתר על בסיס קבוע כדי לבדוק אם קיימים שינויים. אתם מסכימים שכל שינוי יהיה תקף לגביכם אם אתם בוחרים להמשיך ולהשתמש באתר.

הכרה בהסכם:
כאשר אתם משתמשים באתר, אתם מכירים בהסכם ומתחייבים לתנאי השימוש.

המדיניות נערכה לאחרונה ב-19 ביוני 2022 (19/06/2022)

אנו לוקחים ברצינות את השמירה על הפרטיות שלכם ועושים הכול על מנת לוודא שהפרטיות שלכם נשמרת בזמן הביקור והשימוש באתר. אנא עיברו בתשומת לב על מדיניות הפרטיות הזו (“המדיניות”) על מנת ללמוד על האופן שבו אנחנו פועלים בהקשר לפרטיות.

אתר tiulim.net הוא מקור מידע למטיילים שרוצים למצוא מידע על טיולים בארץ ובעולם. האתר גם מפנה לשירותים ולמוצרים שונים בתחום התיירות והפנאי, שמוצעים על ידי גורמי צד-שלישי. אנו נתייחס לשירותים ולמוצרים אלה בתור “הספקים”.

האתר נמצא בבעלות יאיר בר זוהר וליאור קן-לי. כאשר אתם משתמשים באתר ובשירותים שמופיעים בו, בין אם זה דרך המחשב, הטלפון, הטאבלט או כל מכשיר אחד, אתם מסכימים למדיניות הפרטיות הבאה ומחויבים לה. אין להשתמש באתר או בשירותים שבו אם אינכם מסכימים לתנאים הבאים.

הפרטיות של ילדים:
אנו מכבדים את פרטיותכם של ילדים, כלומר מי שטרם מלאו לו 16. כל התוכן והמידע הקיים באתר מיועד לאנשים בני 18 ומעלה. אסור לילדים להשתמש באתר. אנו איננו אוספים, משתמשים או מעבירים מידע במודע מילדים שטרם מלאו להם 16, אלא אם הדבר נעשה בהסכמתם המפורשת של ההורים. אם אתם מאמינים שמידע פרטי נאסף ממישהו או מישהו שטרם מלאו לו או לה 16, אנא צרו איתנו קשר כדי שהמידע הזה יימחק.

איזה מידע אנו אוספים ואיך אנו משתמשים בו:
כאשר אתם נכנסים ומשתמשים באתר אתם עשויים לספק לנו מידע אישי לצורך זיהוי שכולל אבל לא מוגבל לשמכם, כתובת המייל שלכם, מספר הטלפון שלכם, הכתובת ותמונת האווטר שלכם.
המידע הזה או חלקו נאסף כאשר אתם משאירים תגובה, נרשמים לניוזלטר, עושים חיפוש באתר, משתמשים בטפסים ליצירת קשר, לקבלת שירותים ולהשארת חוות דעת ו/או עושים כל פעולה אחרת שנועדה ליצור איתנו קשר.
המידע האישי שאתם מוסרים לנו נועד להפוך את החוויה שלכם לטובה יותר, לשפר את האתר שבו אתם משתמשים, לספק שירות לקוחות ראוי, לתת לכם מענה טוב, להתאים לכם פרסומות, להפיק חוות דעת מעניינות על מוצרים ושירותים, לספק לכם הצעות ודילים, לקדם מוצרים ושירותים ו/או לחזור אליכם דרך האימייל ו/או הטלפון. ייתכן שנשתמש במידע שתמסרו על מנת להציע לכם הצעות ודילים משותפים ו/או תכניות שותפים שאיתם אנו עובדים, בתמורה לעמלה שאנו מקבלים מהם וללא תוספת תשלום מצדכם.
בנוסף, בדומה לאתרים אחרים, אתר tiulim.net אוסף באופן אוטומטי מידע מסוים הקשור אליכם. זאת, באמצעות נתוני הלוגים, גוגל אנליטיקס ושירות Hotjar.
נתוני הלוגים הם נתונים לגבי כתובת ה-IP של המחשב שלכם, נתוני גלישה, מידע מספק האינטרנט שלכם, מערכת ההפעלה שלכם, וסוג הדפדפן שלכם.
באופן דומה, גוגל אנליטיקס אוסף מידע מסוים לגבי המיקום שלכם, היסטוריית הגלישה שלכם, הדפים בהם אתם מבקרים, הציוד שבו אתם משתמשים כדי לגשת לאינטרנט, דפוסי תנועה, ודפוסים כלליים נוספים הקשורים לשימוש באתר שלנו.
Hotjar היא שירות טכנולוגי שמאפשר לנו להבין טוב יותר את חוויית המשתמש. Hotjar משתמשת בעוגיות מעקב ובטכנולוגיות אחרות כדי לאסוף מידע לגבי ההתנהגות של המשתמשים ושל המכשירים שלהם. זה כולל מידע אודות כתובת ה-IP של המכשיר, גודל המכשיר, סוג המכשיר, מידע על הדפדפן, מיקום גיאוגרפי (רק מדינה) והשפה המועדפת שלכם. Hotjar אוסף את הנתונים האלה בשמנו בצורה אנונימית. Hotjar אינם מורשים לסחור בנתונים שלכם.
אנו משתמשים במידע הזה כדי לנתח את הנתונים הסטטיסטיים של האתר הקשורים להתנהגות ולתחומי העניין של המשתמש, לשפר את הביצועים שלנו ואת חוויית השימוש שלכם באתר.
תגובות, טפסים, יצירת קשר ומדיה חברתית:
כאשר אתם משאירים תגובה, התגובה ונתוני המטא שלה יישמרו ללא הגבלת זמן. זה נעשה כך כדי שנוכל לזהות ולאשר תגובות שרשרת באופן אוטומטי מבלי שנצטרך לשים אותם ברשימת המתנה לבדיקה. אנו אוספים גם את כתובת ה-IP שלכם ואת סוכן המשתמש של הדפדפן דרך תוכנה שמיועדת לזהות ספאם ולחסום “בוטים” באופן אוטומטי. התוכנה נקראת ReCaptcha v3 והיא בבעלות Google. התוכנה משתמשת באלגוריתם כד לזהות את פעילות המשתמש על ידי צילום מסך של דפדפן המשתמש.
התוכנה ReCaptcha אוספת מספר נתונים אודות המשתמש: אופן ההקלדה שלו, מספר לחיצות העכבר שהוא מבצע באתר, באיזו שפה הוא גולש, עוגיות מעקב של גוגל שקיימות באתר, את התשובות לשאלות בטפסי צור קשר, מידע CSS, ופלאגינים שמותקנים בדפדפן. התוכנה גם מזהה כתובות IP שבעבר זוהו בתור כתובות של בני אדם דרך עוגיות מעקב. התוכנה פועלת אך ורק כדי לזהות ולחסום ספאם ואינה עושה שימוש בפרטים שלכם או אוספת מידע הקשור לכרטיסי אשראי. יש לקרוא את תנאי הפרטיות ותנאי השימוש של Google כדי ללמוד עוד.
כאשר מתפרסמת התגובה שלכם באתר, השם שלכם, תמונת הפרופיל שלכם והתגובה עצמה חשופים בפני כלל המשתמשים באתר. לכן, וודאו שהתגובה שאתם רושמים אינה חושפת פרטים רגישים אודותיכם. כתובת המייל שלכם לא תופיע באתר או תסופק לגורם צד-שלישי, אך אנו עשויים להשתמש בה כדי ליצור איתכם קשר. אנא אל תרשמו את כתובת המייל שלכם בשדה של השם אם אינכם מעוניינים שאנשים יראו את כתובת המייל שלכם באתר. אין לנו שליטה על האופן שבו משתמשים אחרים ישתמשו בתגובות שלכם.
לאתר יש רשתות חברתיות ואפשרויות לשיתוף של תכני האתר דרך רשתות חברתיות. אתרים של רשתות חברתיות (פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם, וכיו”ב) יכולים לעקוב אחר המידע האישי שלכם. אם אתם בוחרים ליצור איתנו קשר בתגובות או בפרסום פוסטים דרך מדיה חברתית, אנא קחו בחשבון שאתם מוסרים בצורה וולונטרית את המידע האישי שלכם למדיה החברתית. המידע כבר אינו פרטי. הוא נהפך למידע ציבורי וכל אחד יכול לראות ולאסוף אותו. אין לנו שליטה או אחריות על השימוש, האחסון או ההפצה של מידע אישי שלכם, שאתם בחרתם לפרסם ברשתות החברתיות. לכן, איננו אחראים לכל עוגמת נפש או פגיעה כתוצאה משימוש לא ראוי של אחרים במידע שלכם.
בחלקים שונים באתר אנו משתמשים גם ב-TypeForm, WPForms, Hubspot ובטפסים של Elementor כטפסים ליצירת קשר איתנו או עם גורמי צד שלישי המשתפים פעולה עם האתרים (יועצי טיולים, סוכני נסיעות, סוכני קרוזים וכיוצא באלה). אנא פנו לאתר של TypeForm כדי לקרוא על תנאי הפרטיות והשימוש שלהם. אנא פנו לאתר של WPForms כדי לקרוא את תנאי הפרטיות והשימוש שלהם. אנא פנו לאתר של Elementor כדי לקרוא את תנאי הפרטיות והשימוש שלהם.
כאשר אתם יוצרים עמנו קשר ישיר במייל, הפנייה שלכם מגיעה אלינו דרך מערכת ניהול קשרי לקוחות של Hubspot. אנא פנו לאתר של Hubspot כדי לקרוא את תנאי הפרטיות והשימוש שלהם. אנו משתמשים במערכת זו כדי לעקוב אחר הפנייה שלכם ולדאוג שהיא נענית תוך פרק זמן נאות. Hubspot מציגה לנו את הפעילות שלכם באתר שלנו ופרטים נוספים שעוזרים לנו בניהול ושיפור התכנית השיווקית שלנו.
השימוש בעוגיות מעקב (קוקיס):
האתר עשוי להשתמש בעוגיות מעקב על מנת לסייע בניהול ושיפור האתר. עוגיות מעקב הן קבצים עם כמות קטנה של נתונים, כולל מזהה ייחודי ואנונימי שהאתר שולח לכונן הקשיח של המחשב שלכם כאשר אתם צופים באתר. בדיוק כמו אתרים אחרים, אנו אוספים באופן אוטומטי נתונים מזהים לא-אישיים הכוללים אך לא מוגבלים לכתובת ה-IP שלכם, המיקום הגאוגרפי שלכם, העדפות השפה שלכם, תאריך וזמן הביקורים שלכם באתר.
כאשר אתם רושמים תגובה או ממלאים טופס באתר, אתם יכולים לבחור לשמור את שמכם, כתובת המייל שלכם וכתובת האתר שלכם בעוגיות המעקב. אלו נועדו להקל עליכם כדי שלא תצטרכו למלא את הפרטים שוב ושוב כאשר תרצו להשאיר תגובה נוספת או למלא טופס נוסף. עוגיות אלה יישארו לשנה אחת.
אנו משתמשים בעוגיות מעקב למגוון סיבות, כמו שיפור חוויית הגלישה, בדיקת הנתונים הסטטיסטיים של האתר שלנו, שמירת ההעדפות שלכם לשימוש עתידי, הצגת מודעות בהתאם לתחומי העניין שלכם, שיווק תכניות שותפים וכתיבת תגובות באתר שלנו.
המידע הזה נאסף אך ורק כדי לספק לכם שירות טוב יותר ולשפר את חוויית המשתמש שלכם. יש לכם אפשרות לכבות את עוגיות המעקב דרך המחשב שלכם. אם תבחרו לעשות זאת, ייתכן שלא תוכלו לצפות בחלק מהתכנים או להשתמש בחלק מהשירותים שבאתר.
השימוש במשואות רשת ופיקסלים:
בנוסף לעוגיות מעקב, גורמי צד-שלישי עשויים להשתמש במשואות רשת (web beacons) כדי לאסוף מידע כללי לגבי השימוש שלכם באתר שלנו. משואות רשת נועדו לעקוב אחר פעילות המשתמש ולעקוב אחר נתוני התנהגות של הגולש. מידע זה יכול להיות רלוונטי לגורמי צד-שלישי כמו פלטפורמות להפצת מודעות, שבהם אנו משתמשים כדי לדאוג שהמודעות שתראו יהיו רלוונטיות לתחומי העניין ולדפוסי ההתנהגות שלכם.
ייתכן שנעשה שימוש גם בפיקסלים של הרשתות החברתיות כדי לעקוב ולאסוף מידע כללי אודות השימוש שלכם באתר בנוסף לשימוש שלכם ברשתות החברתיות (פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, ואחרות) . זאת, על מנת לקדם מוצרים, לעקוב אחר המרות, לעשות שיווק מחדש, להריץ קמפיינים של פרסום ממוקד ועוד.
גורמי צד-שלישי כמו פייסבוק עשויים להשתמש בעוגיות מעקב, משואות רשת וטכנולוגיות אחרות משלהם כדי לאסוף מידע מהאתר שלנו לצורך אספקת מודעות ממוקדות. ייתכן שתראו את הפרסומות שלנו בפייסבוק או ביוטיוב לאחר שתבקרו באתר שלנו.
לינקים של גורמי צד-שלישי והשימוש בהם:
באתר קיימים קישורים לאתרי צד-שלישי, בהם אתרים של תכניות שותפים שלנו. ברגע שאתם לוחצים על לינק לאתר צד-שלישי ועוזבים את האתר שלנו, אתם כבר לא מחויבים לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר שלנו.
מאמרים באתר שלנו עשויים לכלול תוכן מוטמע (כגון קטעי וידאו, תמונות, פרסומות וכיו”ב). תוכן מוטמע מאתרים אחרים מתנהג בדיוק באותה הצורה שבה היה מתנהג אילו המבקר היה מבקר באותו אתר צד-שלישי. אתרים אלה עשויים לאסוף מידע לגביכם, להשתמש בעוגיות מעקב, להטמיע שיטות מעקב נוספות של גורם צד-שלישי, ולעקוב אחר האינטראקציה שלכם עם התוכן המוטמע הזה. לכן, שימו לב שברגע שאתם ממלאים פרטים בתוכן מוטמע, זה כאילו עשיתם זאת באתר צד-שלישי עצמו.
אנו עושים בשימוש ב-Google AdSense וכן בגורמי פרסום נוספים באתר. גם Google הוא אתר צד-שלישי, שעושה שימוש בעוגיות מעקב על מנת לספק מודעות מתאימות באתר ולשפר את חוויית המשתמש. גורמי צד-שלישי כמו וגוגל משתמשים בעוגיות מעקב כדי לספר מודעות בהתבסס על ביקורים קודמים של המשתמש באתר. אתם יכולים לבטל את הסכמתכם למסור פרטים לגוגל על ידי ביקור במדיניות הפרטיות ובהגדרות המודעות של גוגל.
אין לנו שליטה על גורמי צד-שלישי הללו ולכל אחד מהם יש מדיניות הפרטיות משלו. איננו אחראים על הפעילויות או השיטות של גורמי צד-שלישי הללו. עליכם ליצור איתם קשר באופן ישיר ולקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם כדי לענות על כל שאלה שיש לכם. אתם מסכימים שהשימוש באתרי צד-שלישי הללו הוא על אחריותכם בלבד.
העברת המידע שלכם:
באופן כללי, איננו מעבירים מידע אישי שלכם לגורמי צד-שלישי ללא אישורכם המפורש, אלא במקרים הבאים:

אנו עשויים להעביר מידע שלכם לגורמי צד-שלישי מהימנים, שפועלים איתנו, כמו חברת אחסון האתרים שלנו, חברת הדיוור השיווקי שלנו (Mailchimp), ספקים נוספים שמסייעים בתפעול האתר, ושותפים נוספים שעליהם אנו מסתמכים על מנת לספק לכם שירותים, ביניהם יועצי טיולים, סוכני טיולים, סוכני קרוזים ומדריכים.
אנו עשויים להעביר את הפרטים שלכם לגורמי אכיפת חוק ושיפוט, כאשר יש נגדכם האשמות כלשהן הקשורות לאתר.
אנו עשויים להעביר את הפרטים שלכם ליורש שלנו ו/או לחברה אחרת במקרה של מיזוג, רכישה, ארגון מחדש, פירוק או מכירה חלקית בעתיד. עם זאת, המידע האישי שלכם יועבר לחברה השנייה בהתאם למדיניות הפרטיות הזאת.
דיוור שיווקי:
אם תבחרו להצטרף לרשימת המנויים של אתר tiulim.net, אתם תקבלו ניוזלטר מגורם צד-שלישי בשם Mailchimp. יש לכם אפשרות לבטל את הרישום לניוזלטר על ידי לחיצה על “ביטול הרישום” (Unsubscribe) בתחתית האימייל. אם מכל סיבה שהיא אינכם מצליחים לבטל את הרישום שלכם, אנא צרו קשר עם גורם הצד-השלישי באופן ישיר כדי לבטל את הרישום.
על ידי רישום לרשימת המנויים והצטרפות לניוזלטר, אתם מסכימים לקבל ניוזלטר והודעות נוספות עם עדכונים, תכנים וחומרים שיווקיים.
אבטחת מידע:
אבטחת המידע האישי שלכם חשובה לנו, ואנו שואפים לפעול בהתאם לסטנדרטים של התעשייה על מנת להגן על המידע האישי שאתם מעבירים אלינו באופן וולונטרי ובאופן אוטומטי.
באתר לא תידרשו למלא פרטי תשלום. התשלום על שירותים ומוצרים שונים נעשה ישירות מול גורמי צד-שלישי, ואין אנו אחראים על כל עוגמת נפש או פגיעה כתוצאה מהעברת כסף לגורמי צד-שלישי. כאשר אתם מעבירים כסף לגורם צד-שלישי, אנא עשו זאת בזהירות. המידע שתימסרו לגורמי צד-שלישי באשר לאמצעי התשלום לא נשמר אצלנו, אלא אצל גורמי צד-שלישי, ולכן אינו תחת אחריותנו.
על ידי השימוש באתר הזה, אתם מסכימים שלא להאשים אותנו בשום פרצת אבטחה או שימוש לא מורשה בנתונים האישיים שלכם על ידי גורמי צד-שלישי. אתם מסכימים שאיננו אחראים על שימוש לרעה בפרטים שלכם אם הפרטים הגיעו לגורמי צד-שלישי ללא ידיעתנו או רצוננו.
עדכונים במדיניות הפרטיות:
מדיניות הפרטיות הזו תקפה מהתאריך המצוין בראש העמוד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מדיניות הפרטיות בכל זמן שנראה לנכון. אתם אחראים להיכנס לדף זה ולהתעדכן במדיניות הפרטיות כל כמה זמן כדי להישאר מעודכנים. כל שינוי במדיניות הפרטיות יהיה תקף מרגע פרסום השינוי באתר. המשך הפעילות שלכם באתר מראה את הסמכתכם לתנאי מדיניות הפרטיות המתוקנים.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.