נגישות גם בחו"ל – האופן החשמלי הראשון בישראל המותאם לכל כיסאות גלגלים

מעתה יוכלו מתניידים בכסאות גלגלים הנוסעים לחו"ל להשכיר אופן חשמלי נייד שיקל על התניידותם וישחרר אותם מהתלות במלווים

חברת ‘זמיר נגישות’, המפתחת את ה- firefly,  האופן החשמלי הראשון בישראל המותאם לכל כיסאות גלגלים, תאפשר למתניידים בכסאות גלגלים היוצאים לחו”ל, להשכיר את הfirefly  למשך תקופת נסיעתם.

המהלך של 'זמיר נגישות' נועד בכדי לאפשר למתניידים בכסאות גלגלים ניידות גבוהה יותר ונטולת צורך בסיוע של מלווה נוסף או בהטסת ציוד נוסף כגון קלנועית.

מנכ"לית 'זמיר נגישות', קרן גולן: " "האופן המתחבר לכיסא גלגלים משנה באופן דרמטי את איכות החיים של המרותקים לכיסא גלגלים. כשמדובר באנשים עם מוגבלויות, מרביתם נמנעים מלצאת לחו"ל בשל תלות במלווה חיצוני. אני משוכנעת שהאופן יאפשר לאנשים שחולמים על יציאה לחו"ל לממש את החלום ולצאת לחופש ולטיולים".

ה firefly הוא האופן הנייד היחידי בישראל בעל אישור הטסה מאפשר למתניידים בכיסאות גלגלים, שחרור ממלווים, ויכולת להתנייד ממקום למקום באמצעות סוללה נטענת ומנוע, דבר שמהווה הקלה משמעותית על מפרקי הידיים ובעיקר – שיפור באיכות החיים. השליטה ב firefly מתבצעת בידיות הכידון באמצעות כפתורי האצה והאטה מה שמאפשר לשלוט עליו ביד אחת ולקבוע את קצב ההתקדמות עד למהירות של 12 קמ"ש.

באמצעות ה firefly יכולים המתניידים בכסאות גלגלים לנוע מרחקים גדולים יותר ללא מאמץ ולבצע פעולות שעד כה לא התאפשרו להם, בשל היותן של ידיהן עוסקות בהנעת כיסא הגלגלים.

ה firefly הוא האופן החשמלי היחידי שמיועד לכיסאות גלגלים ובעל אישור מכון התקנים הישראלי, ולאחרונה, זכה ה  firefly לאישור של משרד הביטחון, וכך גם מי שמוכרים על ידי המשרד כבעלי נכות של מעל 100% , זכאים למימון מלא לרכישתו.

מחירון השכרה:

תקופת זמן/ מוצר FIREFLY
מחיר ליום השכרה 150 ש"ח
שבוע (7 ימים) 750 ש"ח
חודש 2500 ש"ח

להזמנות: טל. 03-6036010

חדשות בתיירות FIREFLY, נגישות בחו"ל

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות