נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות מקימה מרכז הכשרה חדשני

נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות מקימה מרכז הכשרה חדשני של אלפי עובדים בפיליפינים, לשירות הנוסעים באוניות הנופש בכל העולם   

מרכז ההכשרות החדש, שיבנה בהשקעה של מיליוני דולרים, יאפשר לחברה להכשיר את כל העובדים החדשים, מרביתם מהמזרח, שישרתו את הנוסעים. כדי להבטיח הכשרה מקצועית, יבנה המרכז בדומה לכל המתקנים המוצעים באנייה: החל מקבינות של נוסעים, דרך חדרי אוכל, ברים ואפילו מתקני ספא

כבר כיום למעלה מ-65% מן העובדים המועסקים בספינות החברה מגיעים ממדינות אסיה, וההחלטה להקים את מרכז ההדרכה החדש בפיליפינים תאפשר לחברה לבצע הכשרות על הקרקע בטרם יעלו על האוניות

נורוויג'ן אחזקות צפויה לקלוט עד שנת 2027 עוד 11 אוניות נופש חדשות, והכשרת העובדים חיונית על מנת להבטיח שהנוסעים יהנו מהשירות בסטנדרטים הגבוהים של החברה

נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות, חברת הפלגות הנופש העולמית המובילה, תקים מרכז הדרכה בינלאומי בפיליפינים לעובדי האוניות שלה. המרכז החדש ישתרע על שטח של יותר מ-60 אלף מטרים רבועים, ועתיד להכשיר את כוח האדם שיגוייס בעיקר ממדינות אסיה, בסביבה מציאותית, עם סיטואציות חיות על סיפון האוניות באמצעות העתקים של קבינות, מטבח האונייה, רחבת קזינו, ברים, מסעדות ואפילו חדרי ספא בשירות מלא וכן איזורי הדרכה בנושא בטיחות. בניית המרכז צפויה להסתיים בסוף שנת 2020 ועתידים לעבור בו כ-8,000 חברי צוות בשנה שישרתו את הנוסעים על אוניות נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות המפליגות בכל העולם.

קמפוס ההדרכה החדיש, יהיה מהמתקדמים מסוגו בעולם ונועד לאפשר לנורוויג'ן להכשיר את כוח האדם המקצועי ביותר, שיעניק את השירות הטוב ביותר בכל האניות. עד כה בוצע החלק הארי של ההכשרות על גבי האניות עצמן, וכשיוקם המרכז החדש, הוא יאפשר להפחית את זמן ההכשרה על האונייה, לשמר ולשפר את רמת השירות הגבוהה של הצוותים. 

"נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות נמצאת בצמיחה ענקית ועד תום שנת 2027 היא עתידה לקלוט 11 אוניות נופש קרוז חדישות שיציעו לציבור הנוסעים חוויית שייט ברמה גבוהה ביותר בכל רחבי העולם. על מנת להבטיח שהנוסעים יהנו מאירוח בתנאים הגבוהים ביותר וכדי לספק לנוסעים את השירות המצויין ביותר בתעשייה, עלינו להכשיר את כוח האדם המקצועי ביותר, ולשם כך יוקם מרכז ההדרכה החדש בהשקעה של מיליוני דולרים שיבטיח כי כוח האדם שלנו יעניק לנוסעינו אירוח ברמה גבוהה ואת החופשה הכי טובה שיכלו לצפות לה", אמר הארי סומר, נשיא נורוויג'ן קרוז ליין הבינלאומית. "כבר כיום מונה צי אוניות השייט שלנו 26 אוניות המפליגות בכל העולם ומעניקות חוויה ייחודית ליותר מ- 2.5 מיליון אורחים בשנה. מרכז ההכשרות החדש, שיוקם בפיליפינים, יאפשר לנו להשקיע ביסודיות בצוותי השירות ובלימודיהם ולהבטיח שאנו ממשיכים לספק חופשה יוצאת דופן לאורחינו."

החברה רכשה קרקע של 29,137 מטר רבוע בסמוך למנילה, בירת הפיליפינים, שעליו יוקם מרכז ההדרכות החדש. עבודות ההקמה של המרכז מתוכננות להתחיל עוד השנה ולהסתיים תוך כשנה  – בסוף שנת 2020. 

כבר כיום כ-65% מהעובדים המועסקים באוניות השייט של החברה מגיעים כיום מדרום מזרח אסיה וצפוי ביקוש גבוה עוד יותר לכוח אדם מהאיזור בשנים הקרובות. המיקום המרכזי של הפיליפינים, כמו גם אחוז גבוה של אזרחים דוברי מספר שפות, נוכח להיות מיקום אידיאלי למתקן ההדרכה והפיתוח של החברה. נורוויג'ן קרוז ליין מעמידה דרישות סף לעובדים שהיא מגייסת, ולצד ההכשרה הרחבה שנועדה להבטיח שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר שלה, היא גם דורשת כי העובדים ידעו שפות שונות, ולאחר הכשרה מתאימה, יוסמכו לתת שירות בתחומים שונים. מרכז ההדרכות החדש, יאפשר לחברה להכשיר את העובדים לשם הבטחת מטרה זו.

חדשות בתיירות נורוויג'ן קרוז ליין

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים