נורוויג'ן קרוז ליין מכריזה על הודעות חשובות לתקופה הקרובה ולעתיד

נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ מכריזה על הודעות חשובות ביותר

הארכת השעיית ההפלגות

ההשעיה כוללת את הקרוזים של שלושת החברות – נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג'נט סבן סיז היוצאים החל מתאריך ה -1 ביולי עד 31 ביולי 2020.

 ההארכת ההשעייה נועדה לתרום למאמצים הגלובליים למניעת התפשטות וירוס הקורונה.  

 נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ תמשיך לפעול בהתאם להנחיות המרכזים האמריקניים לבקרת ומניעת מחלות (CDC), הממשל הפדרלי ורשויות הבריאות הציבורית העולמיות לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים על מנת להבטיח את בריאותם, בטיחותם וביטחונם של האורחים, הצוות והקהילות בהן ביקרו במהלך ההפלגות.  

אורחים שהזמינו הפלגות היוצאות בין התאריכים 1 ביולי ל -31 ביולי 2020 עם נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס או ריג'נט סבן סיז מתבקשים ליצור קשר עם סוכן הנסיעות שלהם או עם החברה למידע נוסף.

 לידיעתכם כי נורוויג'ן קרוז ליין מעדכנת על הרחבת מדיניות Peace of Mind על מנת לאפשר לאורחיה להיות רגועים יותר בעת הזמנת ההפלגה

 האורחים יהיו חופשיים לבטל עד 48 שעות לפני ההפלגה, כל הפלגה קיימת או חדשה המתקיימת בין התאריכים ה -31 ביולי 2020 ועד 30 בנובמבר 2020. כל מי שיבחר לבטל באמצעות מדיניות  Peace of Mind, יקבל זיכוי מלא להפלגה הבאה (Future Cruise Credit) שיצאו עד 31 בדצמבר 2022. מדיניות זו חלה על הזמנות בודדות והזמנות בקבוצות בלבד.

בין ההצעות החדשות:

  • הנחה של 20% בעת השימוש במידינות זיכוי (FCCעד 31 במאי 2020, על כל הפלגות מאוקטובר 2020 עד דצמבר 2022
  • הוספת ערך להפלגות בשווי כולל של מעל 3100 $ בו האורחים יכולים לקבל חמש הטבות חינמיות הכוללות בר פתוח בחינם, ארוחות ייחודיות, טיולים, WiFi וצירוף ילדים בחינם בכל קבינה ובכל שייט
  • מכירת בזק להזמנות חדשות שבוצעו בין התאריכים 21-31 במאי, כאשר בנוסף לחמש ההצעות החינמיות שהוזכרו לעיל, האורחים שיפליגו מינואר 2021 ואילך ויזמינו קבינה בקטגוריית מרפסת ומעלה, יקבלו תוספת של $ 200 בקרדיט לכל חדר.

חברי הקבוצה של אתר יאיר טיולים ואו שוק המציאות בפייסבוק גם בילעדיות ב………….  עידכון שהמחירים יורדים עד 91 יום לפני הקרוז ללא קנס.

 

חדשות בתיירות קרוז, שייט

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים