• תַפרִיט
  • תַפרִיט

נעליים שאפשר לחלוץ במהירות בזמן בדיקה בטחונית

דף הבית » נעליים שאפשר לחלוץ במהירות בזמן בדיקה בטחונית

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

הצורך כל פעם להתכופף כדי לחלוץ נעליים כשעוברים בדיקה ביטחונית, הוא מביך וגוזל זמן. בנסיעתכם הבאה, החליפו את הנעליים הרגילות שלכם בנעליים הללו, שקל להחליקן מהרגל והנוחות לנסיעות (חלקן אפילו קלות מספיק, כך שתוכלו אפילו להשאיר אותן עליכם כשיש לכם בדיקה מוקדמת של TSA).

חיפשתי באתר אמזון ומצאתי מציאות.

קרוקס שטוחות לימים עמוסים – Crocs Duet Busy Day Flats

נעלי Crocs’ Duet Busy Day Flats  הן הנעלים הקלות ביותר שאפשר לנעול כשמחליקים מהן את הרגל, וזאת הודות ללשונית המשיכה הקטנה שנמצאת בחלקן האחורי ולחלק העליון של הגומי הנמתח. כשנועלים את הנעליים, פשוט לא רוצים לחלוץ אותן, וזאת בגלל כיסוי הקצף שבכף הרגל (הנשלף), הכל כך נוח.

נעליים – דמויות מוקאסין – Sketchers Braver Randon Loafer

מוקאסינים יכולים להיות מצויינים לנסיעות עסקים ופנאי, כל פעם כשרוצים להיראות יפה, אך הם לא תמיד הטובים ביותר לטיולים. ה- Sketchers Braver Randon Loafers נותנים לכם ליהנות מ-2 העולמות: הן נראות כמו מוקאסינים (ובמגוון צבעים), אך יש להן סוליות קצף התומכות ברגליים.

נעליים קלאסיות – Vans Classic Slip-on Shoes

נעלי היוניסקס הללו –  unisex slip-on shoes from Vans קלסיות, ובסיסיות מספיק כדי שיתאימו לכל מראה. קל לנעול ולחלוץ אותן. הסוליות החיצוניות בעלות עיצוב מספיק טוב כדי לשמור על כפות הרגליים. זוג נעליים כזה יכול להחזיק מעמד לזמן מה, וקל נגב אותם.

נעלי קרוקס שטוחות – Crocs Sienna Flat

אם אתם אוהבים את התחושה כשנועלים קרוקס, אך רוצים משהו שהוא יותר אופנתי מרק כפכפים כשאתם נוסעים, נעלי – Sienna Flats  הם הבחירה המצויינת. הנעליים הללו קלות משקל, אך עדיין מרופדות עם הרבה קצף, מה שמעניק להן את נוחותן. צורת העקבים מאפשרת מתן אוורור מסויים כשחם, כך שלא מזיעים איתם יותר מדי, גם אחרי שהולכים מרחק רב.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות