סדרת אומנות " לצפות לאלה" של סי.אן.אן (CNNׂׂׂ)

רשת CNN מציגה פרק נוסף בסדרה ONES TO WATCH המציגה מידי חודש אמנים מוכרים המספרים מי לדעתם יהיו השמות הגדולים הבאים בתחום. בעוד כי הסדרה ערכה פרקים בנושאים מגוונים כגון- אומנות, צילום, אנימציה ועוד

הפצת הפרקים נעשה באישור רשת סי.אן.אן (CNN) ולתוכנית "לצפות לאלה"

לפי חוקים ותנאי רישיון של CNN

קולנוע

מי בכלל ידע שסינגפורים הם אנשי קולנוע מופלאים?

העורכים החליטו להתרכז בתחום חשוב ומרכזי- קולנוע. בפרק זה, תחקור התוכנית את עולם הקולנוע וכך תלווה מספר אומנים מרכזיים שהוכיחו עצמם בשנים האחרונות וצפויים להצליח גם בהמשך.

הפרק מתחיל בפסטיבל קאן, שידוע כאחד מפסטיבלי הקולנוע המובילים ומגבשי הדעה בעולם. מי שנקטה את צעדיה הראשונים לעבר השטיח האדום השנה היא הבמאית הסינגפורית הצעירה- קירסטין טאן, שהגיעה לפסטיבל במטרה לקבל מימון להרמת הסרט המלא הראשון שלה. המנטור שלה הוא אנטוני צ'ן, שהיה הסינגפורי הראשון שזכה בשנת 2013 בפסטיבל קאן. אנתוני טוען כי קירסטין היא ההבטחה הבאה בעולם הקולנוע.


image002 (Custom)

מייסי וויליאמס כבר מוכרת לכולנו, בעודה מככבת בתוכנית המצליחה "משחקי הכס" בתפקיד אריה סטארק. אומנם, קיים הבדל גדול בין להיות קטנה בהפקה גדולה ובין להיות השחקנית הראשית בסרט קטן יותר. הסדרה מלווה את מייסי בעודה לוקחת את צעדיה הראשונים בתעשייה ובמעבר מטלוויזיה לקולנוע. אמנים רבים טוענים כי צורת המשחק של וויליאמס היא לא פחות מנהדרת- ביניהן- השחקנית נטלי פורטמן וג'סיקה בייל (שעובדת לצדה).

קאן: המגפון הגדול בעולם הסרטים

מייסי וויליאמס על הסט

הקרנת החלום של במאי פונה לסיוט

מחול וכוריאוגרפיה

מי הם הכיראוגרפים המדוברים והמצליחים?

התוכנית תעסוק  במחול וכוריאוגרפיה וכך תלווה מספר כוריאוגרפים מרכזיים שעלו לכותרות וצפויים להפוך לשמות הגדולים בשנים הקרובות.

בתוכנית, יתארחו הכוריאוגרף פרנק גטסון שרקד וביים מעל ל- 300 קליפים של אומנים מצליחים בין היתר של- מייקל ג'קסון, ביונסה, ריהאנה ואחרים, והכוריאוגרף כריס גראנט שעבד עם אומני ענק ביניהם- ג'ניפר לופז וג'יי זי.

image001 (Custom)

במסגרת התוכנית, הצופים יילקחו למאחורי הקלעים של חזרות של פרנק עם ג'ניפר לופז ומציג שני כוכבים עולים בעולם המחול. הכוריאוגרפיים יספרו על הקליפ הטוב ביותר שהשתתפו בו ועל איך זה לעבוד לצד השמות הגדולים ביותר בתעשייה.


חולם את תנועות הריקוד של ביונסה

מדוע תנועות ריקוד אלה תפסו את העין של המדונה?

7 מופעי מחול 'בלתי אפשריים' להערים על עיניך

אנימציה

פיט דוקטר- במאי סרט האינמציה החם של הקיץ "הקול בראש"

במרכז התוכנית, יעמדו שניים מחלוצי התעשייה העולמית הראשון- פיט דוקטר, שסרטו UP ("למעלה") זכה באוסקר בקטגוריית האנימציה הטוב ביותר, והיה מועמד סך הכל שש פעמים לאוסקר במהלך השנים! סרט נוסף של דוקטר שהתפרסם בצורה יוצאת דופן הוא "מפלצות בע"מ".

רגע לפני יציאת סרטו החדש INSIDE OUT ("הקול בראש"), פיט משתתף בתוכנית ומספר בין היתר על הסרט שהוקרן בפסטיבל קאן וזכה לשבחים רבים- http://movies.disney.com/inside-out/

משתתף בתוכנית הוא האנימטור הצרפתי- סילבן חומט, שסרטו "שלישיית בלוויל" היה מועמד לשני פרסי אוסקר.

שני האומנים יציגו את האנימטורים הכישרוניים ביותר בעיניהם- שצפויים בהמשך להפוך לכוכבים בעלי מוניטין בינלאומי.

כמו כן, במסגרת התוכנית יוצג הכיוון החדש של האנימציה היפנית, ואיך, בעזרת ציור ועיסת נייר ניתן להפוך את האנימציה ליצירות קיימות.

סרט הבא של פיקסאר

סרטי אנימציה היפים ביותר

אנימטור מנצח הופך סרט נצמד למים

אנימציות מדהימות מאנסי פסטיבל

=

איך אנימטור פיקסאר למד לחשוב כמו ילדה בת 11

מוסיקה קלאסית

התוכנית מתרכזת במוזיקה קלאסית. הקונספט של התוכנית הוא למקם במרכז הפרק דמות מצליחה, מעניינת וסוחפת (במקרה זה, לאנג לאנג) בעודו מסביר מי לדעתו צפויים להיות הכוכבים הבאים בתחום המוזיקה הקלאסית במהלך השנים הקרובות. לאחר מכן, מתקיימים ראיונות עם אומנים נוספים מהתחום, שגם הם נתפסים כמבטיחים ומעוררי השראה.

הפרק הנוגע למוסיקה קלאסית יתמקד בפסנתרן הסיני לאנג לאנג- ששמו הפך לסימן מסחרי ואף בהמשך נוצר "אפקט הלאנג לאנג"- בעוד שמיליוני סינים החלו ללכת בעקבותיו המוזיקליות. לאנג לאנג ירחיב על תשוקתו לנגינה של ילד בן 10 שמנגן בפסנתר מאז היותו בן 3.

במקביל, לאנג לאנג יספר על הרכב של מוזיקאים דרום- אפריקאים שחברו יחד במהלך לימודיהם באקדמיה למוסיקה בלבה של אחת משכונות העוני הידיעות ביותר לשמצה במדינה- סווטו, שלדעתו יהפכו במהלך השנים הקרובות- לדבר הבא. חברי ההרכב יענו על שאלות בנוגע להתפתחותם ויבצעו מספר קטעים לצד תזמורת צרפתית יוקרתיים.

אתר ההרכב- https://www.buskaid.org.za/

עלייתם של כוכבי סווטו

בן 10 וכבר שולט בפסנתר

קדימון של מוסיקה קלאסית

אמנות רחוב

התוכנית מתרכזת בשמות הגדולים של אמני הרחוב העולים ברחבי העולם ובתעשיית אמנות הרחוב שצפויה לטענתם להפוך לתעשייה משגשגת ורווחית.

התוכנית מלווה יצירה ספציפית של כל אומן, ואף חוזרת לבחון את חשיפת העבודות של שלושה אמנים חדשניים.

במסגרת התוכנית, ירואיין בין היתר האמן האמריקאי- שפרד פרי שחידש את "Obama Hope" poster.

אמן בריחה הורס כדי ליצור

אמן גרפיטי אמיץ שובר את הכללים

וידאו CNN, סי.אן. אן

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים