• תַפרִיט
  • תַפרִיט

הפן הקולינרי (סטנדרטי וגורמה) בחברות הקרוזים

דף הבית » הפן הקולינרי (סטנדרטי וגורמה) בחברות הקרוזים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

אם בכל טיול לקטע הקולינרי יש משקל רב משמעות בעיצוב החוויה המושלמת, הרי שבכל הנוגע לקרוזים, הפן הקולינרי אחראי על אחוזים ניכרים מהחוויה הכוללת והוא תורם רבות לאווירה המשלבת יוקרה, סטייל ושלווה אין סופית לקוקטייל משובח שכל כולו מנוחה, הרפיה ומרגוע לגוף, ובעיקר לנפש.

המגוון הקולינרי, המהווה חלק בלתי נפרד מתככנית הקרוז, הוא צבעוני, מרתק ומסחרר, וכולל, ברבים מהמקרים, שפע סגנונות המבוססים על המטבח המקומי כמו גם על מטבחים מובילים אחרים מרחבי הגלובוס. בכל ספינת שייט עומדות לרשות הנוסעים, בדרך כלל, מספר מסעדות במקביל, כשכל אחת מהמסעדות מציעה חוויה מקורית ומרגשת בקו ייחודי משלה.

במרבית החברות תמצאו מסעדה אלגנטית ומסוגננת לצד מסעדה סטנדרטית ומסעדה מיוחדת אחת לפחות, המתמקדת בנישה קולינרית ספציפית. בכל ערב תוכלו לבחור את סגנון הארוחה הרצוי בהתאם לתכנון פרטי משלכם, או סתם כך, בהתאם לגחמה הרגעית ותוך יישור קו עם בלוטות הטעם שלכם.

בחלק מהחברות קיימת גמישות בנוגע לעיתוי הארוחות ולמיקומן, תוך מתן אפשרות הבחירה לנוסעים המוזמנים לבחור האם לסעוד את ליבם במסעדה או דווקא בתא הפרטי, בפרטיות מושלמת.

קוד הלבוש המקובל במסעדות הקרוזים במרבית החברות מבוסס על לבוש מכובד, גם אם לאו דווקא אלגנטי, ומותיר בחוץ את הג’ינסים והשורטס למיניהם. אבל גם אם יהיו נוסעים שיראו בקוד הלבוש עניין טרחני מהו, אין כל ספק כי הוא תורם לאווירה האלגנטית השוררת במסעדות ומשלים את החוויה מכל בחינה.

ובכל הנוגע לנוסעים בעלי דרישות מיוחדות בנושא האוכל, החל משומרי משקל וכלה בנוסעים הזקוקים למזון דל שומן, למזון דל נתרן וכדומה, קיימת היענות מקסימלית במרבית החברות ולרשות הנוסעים עומדים תפריטים מיוחדים לבחירה, כך שגם הם יוכלו להתענג על ארוחה משובחת מכל בחינה מבלי להתפשר על עקרונותיהם התזונתיים.

עובדה זו מאפשרת גם לנוסעים החוששים שההיצע הקולינרי המסחרר בקרוז יהיה מפתה יתר על המידה ויגרום להם לצבור קילוגרמים עודפים ובלתי רצויים, לשמר את גזרתם, כשהם מוזמנים לבחור במנה אחרונה דיאטטית, למשל, או לסעוד את ליבם מדי פעם בארוחה דיאטטית נטולת נקיפות מצפון.

 להלן רשימת חברות הקרוזים המובילות בהיצע הקולינרי

הפן הקולינרי של חברת הקרוז Silversea

הפן הקולינרי של חברת ויקינג Viking Cruises

הפן הקולינרי של חברת הקרוז וינדסטאר Windstar

הפן הקולנרי של חברת הקרוז פולמנטור Pullmantur

הפן הקולינרי של חברת הקרוז סטאר קליפר Star Clippers

הפן הקולינרי של חברת היאכטות SeaDream Yacht Clubr

הפן הקולינרי של חברת נורוויג’ן קרוז ליין line cruise Norwegian

הפן הקולינרי הטבעוני של חברת השייט היוקרתית, ריג’נט סבן סיז

רוצים להזמין קרוז?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם