סיגלית בר, יועצת מסלולי טיולים ומחברת מדריכי טיולים

תכנון ויעוץ טיולים, ניתן אישית ובלעדית ע"י סיגלית בר, בעלת אתר טיולים, סוכנת נסיעות במקצועה, מרצה בביה"ס לתיירות של אוניברסיטת חיפה, מתכננת טיולים לחו"ל ומחברת מדריכי הטיולים: ארצות הברית למשפחות,  אוסטריה טיולי כוכב למשפחות, איי הוואי האקזוטיים, בלגיה-טיולי כוכב.

לסיגלית נסיון רב בתכנון טיולים לאלפי מטיילים!

 

יעדי הטיולים לתכנון:

סיגלית בר מתכננת טיולים ליעדים הבאים:

ארצות הברית, קנדה, האיים הקריביים, אירופה, תאילנד, סינגפור, ניו זילנד, אוסטרליה , קוסטה ריקה

כמו כן ייעוץ לבחירת קרוז (שייט תענוגות) מארצות הברית לקריביים, מקסיקו ואלסקה וקרוזים מאירופה.

 

הייעוץ כולל:

בניית שלד מפורט לטיול עפ"י יעדים ותאריכים הכולל המלצות מה לעשות בכל יום ויום, שילוב אטרקציות, זמני נסיעות לאורך המסלול ומרחקים. הצעת מקומות לינה מומלצים בכל יעד. המלצות בנוגע להשכרת רכב וטיסות.

המלצות על מסעדות, חנויות, אתרי נופש ייחודיים וטיפים חשובים נוספים, המלצות על מועד ואופן רכישת כרטיסים לאתרים, מופעים ואטרקציות.

ייעוץ טלפוני ואי-מייל.

 

מדוע כדאי לקבל ממני יעוץ אישי לתכנון הטיול ?

השכרת רכב

מיקום השכרת הרכב והחזרתו משפיע מאד על מחיר דמי השכירות. לעיתים שינוי קטן במיקום חוסך ממון רב.

קיימות מגבלות רבות על השכרות חד כיווניות (לקיחת הרכב במדינה אחת והחזרתו באחרת) אשר אי ידיעתן עלול לשבש לחלוטין את הטיול או במקרה הטוב לגרום לתשלום דמי החזר גבוהים. תכנון נכון ימנע מכם את התשלום או יקטינו משמעותית.

עיתוי הטיסות והביקור ביעדים

לעיתים, שינוי של ימים ספורים במועד הטיסה עשוי לחסוך מאות דולרים למשפחה המטיילת.

גם שינוי של סדר היעדים במסלול הטיול עשוי להיות מאד משמעותי הן מבחינה כלכלית והן במחינת העומס וההנאה מהטיול. יש יעדים בהם רצוי לטייל בסופי שבוע ואילו ביעדים אחרים מומלץ לבקר באמצע השבוע בלבד.

 

טיפים נוספים לדוגמה

מתי ואיך להזמין טיסות בזול ?

 

כרטיסי כניסה

קיימות אטרקציות פופולאריות רבות להן נדרש להזמין מקומות שבועות ולעיתים אפילו חודשים מראש. מאד לא נעים להגיע לאטרקציה לה חיכית בכליון עיניים ולגלות שלא תוכל לבקר בה! רק משום שלא בצעת הזמנה מראש.

לאטרקציות רבות ניתן לרכוש כרטיסי כניסה במחירים מוזלים או להשתמש בקופוני הנחה שונים. לעיתים ניתן לחסוך עשרות רבות של דולרים בטיול רק אם יודעים לנצל כהלכה את ההנחות הניתנות חינם למי שרק יודע.

 

מקומות לינה:

אפשרויות המגורים רבות ומגוונות ביותר. החל ממלונות ומוטלים, דרך וילות ודירות נופש, כפרי נופש ועד צימרים ופנסיונים. מומלץ ביותר להזמין מקומות לינה מראש לכל מסלול הטיול. המבחר עצום ומבלבל וטווח המחירים אדיר. גם מדיניות ההזמנה והביטול שונה ממקום למקום.

היכן כדאי ללון? מתי להזמין? ממי ואיך להזמין? על כל השאלות הללו תקבלו תשובות מפורטות וממצות שיחסכו לכם כסף, זמן וטרטור.

 

תכנון טיול במשרד נסיעות לעומת ייעוץ אישי

מומחיות

אני בעלת ידע ומומחיות בתכנון מסלולים אישיים מגוונים. תכננתי טיולים כבר לאלפי מטיילים! משרד נסיעות מוכר בעיקר כרטיסי טיסה, חבילות טיול קבועות או שירותים מספקים מועדפים עליו הנותנים לו עמלות גבוהות יותר. אין לסוכנים במשרד זמן וסבלנות לעסוק בייעוץ מפורט לכל אחד.

עלויות

אני אתכנן את טיולכם כך שיעלה לכם כמה שפחות כסף. המומחיות שלי היא הוזלת הטיול וזאת מבלי להוריד את רמתו. השכר שתשלמו לי נקבע לפי משך הטיול ולא לפי עלותו. במשרדי הנסיעות המצב הוא: ככל שטיולכם יקר יותר העמלה שלהם גבוהה יותר.

הכרת היעדים

אני מייעצת ומתכננת מסלולים ביעדים בהם בקרתי והתמחתי. סוכן הנסיעות הממוצע במשרד נסיעות היה במספר מצומצם של מקומות בלבד ואינו מכיר כיאות מקומות רבים אליהם הוא שולח את נוסעיו .

תכנון מסלול אישי מפורט

רבים מסתמכים בתכנון טיולם על מסלולים שראו בחוברות של טיולים מאורגנים וחושבים שכך יהנו מצד אחד ממסלול מפורט הניתן להם חינם ומצד שני לא יאלצו לחכות בתור לשירותים עם עוד 40 איש… טעות! מה שמתאים לטיול מאורגן כלל לא מתאים לנוסע העצמאי. לוחות הזמנים בטיולים מאורגנים קצרים בהרבה וזאת ממגוון סיבות לדוגמא: תורים מקוצרים לקבוצות, הכרת הכבישים וקיצורי הדרך. שהות קצרה בכל יעד. גם מסלול שמתאים לזוג צעיר אינו מתאים כלל למשפחה. החוכמה היא לתפור מסלול טיול המתאים ביותר לדרישות ולהעדפות שלכם. יש האוהבים טבע ויש המעדיפים ערים עמוסות, יש המעוניינים לטייל מבוקר ועד ליל ללא הפסקה ויש האוהבים לטייל בנחת ולשלב מנוחה ונופש.

על סמך נסיוני העשיר והרב "אתפור" לכם מסלול טיול שיענה על כל צרכיכם ויתאים לכם אישית ולא לשכנים ממול, לחבר מפורום הטיולים או לשותף בעבודה.

 

לסיכום: טיול לחו"ל עולה אלפי דולרים, תמורת סכום קטן יחסית לכך, תצאו לטיול החלומות שלכם, לנסוע בראש שקט ולחסוך כסף רב (שישמש אתכם לנסיעה הבאה…).

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות באימייל אל סיגלית בר

רח' צבעוני 20, חיפה, 34651

[email protected]  :

Skype:   sigalit98        טלפונים :    052-6221244  , 04-8340140

 

 

יועץ טיולים מומלצי האתר, בעולם מומלצים בתיירות יועצת טיולים, סיגלית בר

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות