• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיורים ביפו

דף הבית » סיורים ביפו

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

יפו העתיקה מתעוררת מתרדמת הקורונה ומתחדשת בשורה של עסקים חדשים ומיוחדים. מקולינריה לאמנות, מושיק גלאמין ואורי גלר, ככר קדומים הופכת למקום החם הבא. בואו לגלות איתנו את הקסם של סמטאות יפו ואת הסיפורים שמלווים את העיר כבר כמעט 4,000 שנים.

יפו וככר קדומים המתחדשת

נראה שמשהו טוב קורה ביפו, במיוחד ביפו העתיקה. ככר קדומים מתחדשת בשורה של עסקים חדשים ומיוחדים ומעוררת סקרנות רבה בעולם התיירות המקומית למביני עניין. חידושים קולינריים, פרויקטים אומנותיים מיוחדים ומוזיאונים חדשים. 

כל זה קורה בתוך נוף הסמטאות המרתק, שבכל אחת מהן טמון סיפור מיוחד. סיור מודרך ביפו הופך פתאום את הסמטאות והמבנים למדף ספרים, כשמכל מקום אפשר לשלוף סיפור מרתק מתקופה אחרת. כחלק מהתחדשות הכיכר יוצאים סיורים פתוחים בשעה קבועה מדי שבוע. 

קישור להזמנת סיור ביפו וככר קדומים המתחדשת

מחיר מיוחד: בהזרמת קופון TIULIM

נקודת מפגש: ככר קדומים

משך הסיור: שעתיים

ימים ושעות: שלישי וחמישי בשעה 15:30

הבהרה של יפו

יפו היא אחת הערים העתיקות בעולם, סופגת סיפורים ואווירה. לאחרונה עברה העיר העתיקה של יפו תהליך מלהיב של התחדשות. מסעדות וגלריות חדשות נפתחו, והנמל העתיק ביותר בעולם מתחדש. בואו להצטרף אלינו לסיור קסום בין הסמטאות הציוריות, גלריות האומנים והתענוגות הקולינריים. המדריכים שלנו מביאים לחיים את הרחובות העתיקים עם סיפורים מהמיתולוגיה היוונית, היסטוריה כריסטיאנית, תרבות יהודית ופולקלור עכשווי. שקוע לשקיעה, זהו באמת סיור מסתורין קסום. 

מ

קישור להזמנת סיור ביפו

מחיר מיוחד: בהזרמת קופון TIULIM

נקודת מפגש:  כיכר קדומים

משך הסיור:  שעתיים

ימים ושעות:  שלישי ושבת בשעה 16:30

שינוי גודל גופנים
ניגודיות