• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיורים וירטואליים משגעים לטיולי הסתיו ב…

דף הבית » סיורים וירטואליים משגעים לטיולי הסתיו ב…

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

אין דבר טוב יותר מאשר לבלות ולטייל בסתיו. קבלו מבט למעוף הציפור על צבעי הסתיו היפהפיים ברחבי העולם וזאת אחת הסיבות לצאת לטיולים מהממים. אני רוצה להראות לכם את יעדי טיול מובילים וקסומים בסתיו עם מסלולי הליכה משגעים. בסתיו מוקפים השבילים כמות העלים המהממים התלויות בעצים יותר מכל המבקרים שיכולים לצפות לראות. במיוחד בסתיו זרימת מים טבעיים, נחלים זורמים העוקפים אבנים קטנות וגדולות יוצרים רוגע מעורר השראה.

מדוע תצוגות סתוויות בארצות הברית ובאירופה נראות לעתים קרובות אחרת? בעוד שעלים אדומים-צהובים שופעים בחלקים של אמריקה ומזרח אסיה, העלים בצפון אירופה נוטים רק להפוך גוונים של צהוב. הסרטון שלמטה נותן הסבר ממחקר משנת 2009, כאשר החוקרים הפינים וישראלים הגיעו לאחור של 35 מיליון שנה להתפתחות העצים הנשירים.

נתחיל בשירו של פרנק סינטרה.

סתיו באלסקה

סתיו בניו זילנד

סתיו בקוויבק, קנדה

 פארק אלגונקין, קנדה

סתיו באונטריו, קנדה

סתיו בנורווגיה 

סתיו בפליטוויצה, קרואטיה

סתיו בקולרדו, ארצות הברית

סתיו באפלצ’ים, ארצות הברית

סתיו בוורמונט, ארצות הברית

סתיו בניו אינגלנד, ארצות הברית

סתיו בלפלנד, פילנד

סתיו ביפן

סתיו ברומניה

סתיו בבלגיה

סתיו גלוסטרשייר בריטניה

https://youtu.be/cnfsOmiCF8U

 

הרי הרץ וסביבתם, גרמניה


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם