• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיורים מומלצים באלקטראז, סן פרנסיסקו

דף הבית » סיורים מומלצים באלקטראז, סן פרנסיסקו

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

אלקטראז, הכלא הפדרלי לשעבר שהחזיק בעבר פושעים ידועים לשמצה כמו אל קפונה וג’ורג קלי.  כיום נקודת ציון היסטורית לאומית ואחת האטרקציות המבוקשות (והמוכרות ביותר) באזור מפרץ סן פרנסיסקו. סיור בשרידים של מתקן האבטחה המירבי באי אלקטראז הקטן והסוער, שכונה “הסלע”. תוכלו לשמוע סיפורים מאסירים לשעבר.).

אלקטראז נגישה רק בסיור, וכרטיסים מוכרים ימים (לפעמים שבועות) מראש. לכרטיסים אלו  יש ביקוש רב , שחלקם משלבים סיור בעיר בסן פרנסיסקו שכולל גם כניסה לבית הסוהר הפדרלי הידוע לשמצה ויום סיור באמצעות אופניים, אוטובוס, סירה או סגווי. סיורים בעיר בדרך כלל מכסים נקודות עיקריות כמו צ’יינה טאון, מגדל קויט, חוף הצפוני, הפרסידיו ובניין המעבורות, .

ברגע שנמצאים באי, המבקרים יכולים לטייל בקצב שלהם עם הסיור השמע בהדרכה עצמית  (כלול בכניסה). תוכלו למצוא גם תערוכות בשירות הפארק הלאומי, מצגות וידיאו, סיורים מודרכים בהנחיית דוקטורים וריינג’רים ותוכניות מיוחדות המשתנות לפי העונה. מומלץ להקדיש כ -2.5 שעות לחוויה המלאה של בית הכלא אלקטראז, כולל נסיעה של 15 דקות במעבורת.

לחץ כאן > למידע על כל הסיורים במומלצים באלקטראז, סן פרנסיסקו ומחירם במבצע

דברים שכדאי לדעת לפני שאתה הולך
כרטיסי אלקטראז כוללים הובלה במעבורת הלוך ושוב (שימו לב לזמן היציאה שהוקצה מודפס בכרטיס המעבורת שלכם). אתה יכול לקחת כל מעבורת חזרה לעיר, הזמינה כל חצי שעה בערך.
הביאו מצלמה ומעיל לטיולי המעבורת הקרירים אך היפים.
תוכלו למצוא כמה חטיפים המוצעים במעבורת והמים הזמינים באי.
ההליכה לבית הכלא ממעגן המעבורת תלולה וגבעה; מעבורת חשמלית יוצאת מהרציף פעמיים בשעה למבקרים הזקוקים לסיוע. אמנם כסאות גלגלים אינם מסופקים או מושאלים בבית הכלא, אך בבתי התאים יש מעליות.

איך מגיעים אל אלקטראז
כל הסיורים באי אלקטראז יוצאים באמצעות מעבורת ממזח 33 בסמוך לרציף הדייג בסן פרנסיסקו. ישנם כמה מוסכי חניה באזור בעלות, אך המחירים בדרך כלל מכפלים במהלך אירועים מיוחדים, לכן כדאי לשקול לקחת תחבורה ציבורית.

מתי להגיע לאלקטראז
הפלגות באלקטראז יוצאות כל חצי שעה בין 9 בבוקר ל 16 בערב. טיול הציפורים המוקדמים יוצא בשעה 8:45 בבוקר, ואילו הסיור הלילי המצומצם של אלקטראז מאפשר למבקרים לשהות בשטח עד 21:25 וכולל גם קריינות בסירה חיה וגם הליכה מודרכת לכלא. הכי קשה להגיע לכרטיסי אלקטראז באביב ובקיץ.
כתובת: מעבורות יוצאות ממזח 33, סן פרנסיסקו, קליפורניה 94123, ארה”ב


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם