• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור של קבוצה קטנה באמנות הרחוב של ברלין עם סדנת גרפיטי

דף הבית » סיור של קבוצה קטנה באמנות הרחוב של ברלין עם סדנת גרפיטי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

בואו למסע מרתק בעולם אמנות הרחוב של ברלין ותיצרו מזכרת אמנותית משלכם בסיור רומנטי זה. גלו דוגמאות ישנות וחדשות של אמנות רחוב, גרפיטי ואמנות ציורי קיר בסיור רגלי ברחובות הצדדיים של ברלין. תוכלו לשמוע אמני רחוב חושפים את המניעים מאחורי עבודתם וללמוד את הטכניקות האמנותיות הייחודיות שלהם. לאחר מכן, השתמשו במיומנויות החדשות שלכם לצייר על הקירות של מפעל נטוש ולעצב פיסת בד למזכרת לקחת הביתה!

סיור לקבוצות קטנות שמוגבל ל-20 אנשים לחוויה יותר אינטימית.

עיקרי הדברים

  • כל הציוד הדרוש כלול
  • בהנחיית מדריך מקומי

תפגשו את המדריך שלכם במרכז ברלין ותתחילו בחיפוש מרגש אחר אמנות רחוב וגרפיטי בנקודה חמה זו של אמנות אורבאנית. המדריך שלכם יהיה אמן רחוב או סופר גרפיטי שיוביל את הקבוצה הקטנה שלכם לטיול רגלי לגלות דוגמאות ישנות וחדשות כאחד של אמנות רחוב. על מנת לראות את כל היצירות האחרונות, תוכלו להשתמש בתחבורה ציבורית (על חשבונכם) כמה פעמים במהלך הסיור.

אתם תראו עבודות של יותר מ-50 אמנים חדשניים מקומיים ובינלאומיים בסמטאות האחוריות של העיר ובסטודיו. תיחשפו לאמנות ציורי הקיר המדהימות של בלו, או ג’מאוס, אמה ג’ונס ו-ROA. תלמדו על ההיסטוריה של אמנות הרחוב של ברלין, על המשמעות התרבותית והפוליטית שלה. אם יתמזל מזלכם, ייתכן שתוכלו לראות אמן בזמן שהוא יוצר עבודה חדשה!

תהפכו למומחים בסגנונות וטכניקות שונות של אמנות רחוב, כולל אמנות סטנסיל, הדבקה, מבערים, הפצצות, כתמי עדן, מודעות, התקנות גרפיטי בסגנון פרוע. תמשיכו בעקבות המדריך שלכם למפעל לחם נטוש ענק שבו תינתן לכם הדרכה במקום כיצד ליצור אמנות רחוב בעצמכם.

עכשיו מתחיל הכיף! יסופקו לכם צבעי ריסוס וציוד בטיחות, כך שתוכלו לקשט את הקירות של המפעל תוך שימוש במיומנויות שלמדתם.

בסוף הסיור הרגלי שלכם של 4.5 שעות וסדנת אמנות הרחוב, תהיה לכם גם יצירה על קנבס שיצרתם בעצמכם ותוכלו לקחת כמזכרת להרפתקה התרבותית שלכם בברלין.

לפרטים נוספים על סיור אמנות רחוב בברלין וסדנת גרפיטי בקבוצה קטנה, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם