• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור באולפני האחים וורנר ובבתי הכוכבים בהוליווד

דף הבית » סיור באולפני האחים וורנר ובבתי הכוכבים בהוליווד

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

רוצים לראות איפה הכל קורה? את המקום בו נבראים עולמות שלמים, קורים ניסים, קסמים והרבה מאוד יצורים מופלאים עוברים בו? אין ספק שבסיור הכולל גם ביקור באולפני האחים וורנר בלוס אנג’לס אתם תסתובבו עם פה פעור ותרגישו את הילד שבכם יוצא החוצה ומתחבר עם הילדים שלכם אם גם הם נמצאים יחד איתכם. אולפני האחים וורנר, כן, אותם אולפנים שהלוגו המוכר שלהם, האותיות W ו- B צהובות על רקע תכלת נראה בתחילתם של הסרטים הכי בולטים, יפתח את דלתותיו ויכניס אתכם אל עולם קסום.

כשוונדר וומן פוגשת חיות פלא

לא סתם אנחנו מזכירים קסמים, ניסים ופלאים בכל מילה שניה בכתבה הזאת. אמנם באולפני וורנר מצולמות גם תכניות שקשורות לחיים הסטנדרטיים בעולם שלנו כמו “חברים”, אבל חלק גדול מהסרטים והתכניות שצולמו באולפני וורנר קשורות לפנטזיה, כמו סרטים מסדרת “הארי פוטר”, כולל “חיות הפלא”, “וונדרוומן”- כן, בסיור תדרכו במקום בו דרכו רגליה של גל גדות.., “אקווה מן”, “ספיידרמן”, “באטמן”. אם יש עוד “מנים” ששכחנו, אנו מתנצלים מראש… ואם הולכים יותר אחורה גם “גרמלינס”. בקיצור, עולמות קסומים שלמים נבראו פה, אך הקסם האמיתי הוא לא הקסם שישנו בעלילות הסרטים, אלא עצם יצירת הסרט והאשליה האופטית שנראית על מסך הקולנוע. הקסם הזה שם את קסמי הארי פוטר או וונדרוומן בכיס הקטן…

דברים שרואים משם לא רואים מכאן…

זה בדיוק מה שתגידו לעצמכם כשהמדריך יקח את הקבוצה שלכם, (מדובר על קבוצות קטנות של עד 12 איש), אל תוך התפאורה של תכניות וסרטים שונים. פתאום העיר השלמה הנראית בתכנית מסתברת כשני “בניינים” חלולים, כשמצידו האחד של הבניין ניתן לראות מרפסות, מן הצד השני בית עיריה, מן הצד השלישי תחנת משטרה ומהצד הרביעי חנות. כך מה שנראה לנו בצפיה בסרט או בסדרה כארבעה מבנים שונים מסתברים כמתקן דמוי מבנה אחד הנמצא בתוך אולם לא גדול. תוך המתקן הוא מחסן ריק כמעט לגמרי! מדהים כמה שהכל נראה שונה על המסך מאשר במציאות. בנוסף, בסיורים שמתקיימים בקיץ תבקרו גם בסט של סדרה פעילה ותקבלו הסברים על אופן הצילום שמאפשר את האשליה, על במה אקוסטית ואיך היא עובדת ועוד.

אבק של כוכבים בדרך התהילה

אם עד עכשיו ראיתם בעיקר את האשליה שבעולם הקולנוע, החלק השני של הסיור יראה לכם את החלק השני והאמיתי בו, המקומות בהם מסתובבים, גרים וחיים הכוכבים אותם רואים על המסך. הסיור יעבור בין שכונות יוקרה כמו בל אייר(כן, זאת עם הנסיך), בברלי הילס ושכונות יוקרה נוספות. תוכלו לצלם את הבתים בהם גרים עכשיו או התגוררו בעבר כוכבי ענק כמו מדונה, טום קרוז, ריצ’רד גיר, דיוויד וויקטוריה בקהאם או פרנק סינטרה. תעברו באוטובוס וברגל ברחובות, תראו את החנויות בהן קונים הכוכבים, ולא רק חנויות מעצבים אלא גם חנויות מכולת או סופרים כי בחיים האמיתיים הכוכבים הם בני אדם עם צרכים ממש כמו שלנו.. בהמשך תגיעו למקומות מוכרים בהוליווד כמו דרך התהילה בה באמת תדרכו על אבק של כוכבים כשתלכו בין הכוכבים המפורסמים בתוכם מוטבעים שמותיהם של שחקנים ושחקניות מוכרים. תגיעו גם למועדונים מוכרים כמו Whiskey a Go Go או  the Viper Room הנמצאים בשדרות סאנסט. ברודיאו דרייב תראו חנויות מעצבים, חנויות תכשיטים נוצצות או את מלון בברלי ווילשייר המוכר.

לסיכום, זהו סיור קסום שמטריף את כל החושים, מערבב בין מציאות לדמיון, בין אשליה אופטית שעל המסך למציאות. כאן תתחקו ממש אחרי סדר היום של הכוכבים המגיעים אל האולפן אל תוך הסט ותראו את מה שהם רואים תוך כדי צילומים ששונה ב- 180 מעלות ממה שאנחנו רואים על המסך. תמשיכו, ממש כמו כוכבים, מאולפני האשליות אל החיים האמיתיים: הבתים, החנויות, הרחובות. אמנם הפאר והמראה הנוצץ הוא לא חיי היום יום של רובנו, אך עבור הכוכבים הרחובות הנוצצים של הוליווד הם לא אשליה אלא חיי היום יום הרגילים. כאן תהיו כוכבים ליום אחד ותכירו את הוליווד היטב, כך שאם  יום אחד תחליטו להיות כוכבים בהוליווד, תדעו איך החיים שלכם עומדים להיראות…

מקור

 

 

 


שינוי גודל גופנים
ניגודיות