סיור באליס איילנד ופסל החירות. ניו יורק

 

תעשו היכרות מקרוב ובאופן אישי עם אליס איילנד ועם פסל החירות בסיור זה של 4.5 שעות, עם שני ציוני הדרך האגדיים בניו יורק. האזינו לקריינות החייה מהמדריך באמצעות אוזניות אישיות ולמדו על ההיסטוריה של שני האתרים ההיסטוריים. תיהנו מעלייה בעדיפות על המעבורת ולאחר מכן תספגו את הנופים המדהימים של דרום מנהטן בעת חציית נמל ניו יורק. תצאו לחקור את המוזיאון באתר של פסל החירות לפני שתעלו על הדום לתצפית של קו השמיים של העיר מגובה 10 קומות. תחיו מחדש את חוויית ההגירה של אמריקה באמצעות הסיפורים האישיים והתמונות בצ'ק פוינט במוזיאון אליס איילנד.

טיול אינפורמטיבי ומבדר זה אל פסל החירות ואל אליס איילנד מתחיל מחוץ לפארק באטרי בקצה הדרומי של מנהטן. בזמן ההליכה הקצרה למעבורת תוכלו לראות את המונומנטים ואת אתרי הזיכרון של פארק באטרי, כולל את "הכדור" של פריץ קניג שעמד במרכז הסחר העולמי ושרד בנס את הפיגועים ב-11 בספטמבר, 2001. לאחר מכן, תעלו על המעבורת דרך התור למחזיקי כרטיסים שהוזמנו מראש לטיול נעים לאי החירות.

כאשר אתם מגיעים פסל החירות, תוכלו לקפוץ לביקור קצר במוזיאון באתר של הפסל, בו תלמדו את כל ההיסטוריה המשעשעת של גברת החירות מפי המדריכים שלכם בקריינות לייב, דרך האוזניות האישיות שלכם. לאחר מכן, תוכלו לטפס אל מרפסת התצפית, בגובה של 10 קומות, ולצפות בנוף מדהים של קו הרקיע של ניו יורק ונוף של 360 מעלות של נמל ניו יורק ותשמעו על כל זה מהמדריך שלכם. לאחר מכן, תעלו לנסיעה קצרה על מעבורת לאי אליס שבו תוכל ללכת בעקבות מיליוני מהגרים נואשים שמצאו בית חדש באמריקה.

תלכו בעקבותיהם מרציף המעבורת, לחדר המטען, דרך האולם הגדול ובמורד המדרגות הפרדה כשאתם משחזרים את חוויית ההגירה דרך הסיפורים של המדריך שלכם. קבלו סקירה והבנה רבה של האי לפני שאתם עולים על המעבורת חזרה לפארק באטרי במנהטן.

הסיור מסתיים באליס איילנד אבל אתם מוזמנים להישאר על האי כדי לחקור על בני משפחה שהגיעו דרך אליס איילנד, לחוות עוד קצת ממוזיאון ההגירה או לצפות בסרט קצר על האי.

לפרטים נוספים על סיור באליס איילנד ופסל החירות, תמחור וביטולים

אמריקה הצפונית ארצות הברית ניו יורק סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים