• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור בארמון בקינגהאם כולל טקס חילופי משמר המלכה וטקס התה המסורתי

דף הבית » סיור בארמון בקינגהאם כולל טקס חילופי משמר המלכה וטקס התה המסורתי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

בואו ליהנות משלוש האטרקציות המשמעותיות ביותר בלונדון בסיור מלכותי זה אשר משלב את טקס חילופי המשמרות המסורתי עם סיור אודיו מרתק של ארמון בקינגהאם וטקס התה האנגלי המסורתי. לאחר שהמדריך המקצועי המלווה אתכם יעשיר את ידיעותיכם על משפחת המלוכה הבריטית, המשיכו למלון יוקרתי במרכז לונדון לחגיגה מפנקת של בישקוטים, מיני סנדוויצ’ים וכמובן, תה אנגלי אותנטי כמיטב המסורת.

ארמון בקינגהאם פתוח בתאריכים נבחרים בלבד במהלך החודשים בחודשים יולי, אוגוסט וספטמבר בכל שנה, כך שמומלץ ביותר להזמין את הסיור בהקדם. כרטיסי הכניסה לסיור זה אוזלים במהירות, אז הזדרזו להזמין!

להזמנת סיור בארמון בקינגהאם

פגשו את המדריך שלכם בנקודת המפגש Waterloo Place במרכז לונדון והמשיכו רגלית בדרככם דרך פארק St James היפהפה בכיוון ארמון בקינגהאם, הארמון המשמש כמקום המשכן לבית המלוכה הבריטי מאז המאה התשע עשרה ומהווה אטרקציה בין לאומית מבוקשת שאסור להחמיץ.

עצרו לצפייה בטקס משמר הסוסים או פשוט עמדו בחזית הארמון (אם מזג האוויר מאפשר זאת) וצפו בטקס חילופי המשמרות מנקודת התצפית המומלצת ביותר. הטקס המפורסם כולל צעדה של חיילי המשמר הרגליים הלבושים בטוניקות אדומות ובכובעי פרווה וצועדים לקצב ההקשה של התזמורת הצבאית. הניחו לעצמכם להיסחף אחר האווירה הייחודית השוררת במהלך הטקס והטו אוזן להדרכה המקצועית המגוללת את ההיסטוריה שמאחורי הטקס.

לאחר שתצפו בטקס, הצטרפו למדריך בכיוון הכניסה לארמון בקינגהאם, אתר הפתוח לציבור הרחב במשך חודשיים בשנה בלבד. מומלץ להאזין לפרשנות העשירה והמקצועית מפי המדריך שלכם בהיותכם מחוץ לארמון כיוון שהדרכה בתוך הארמון אסורה.

לאחר מכן, היכנסו פנימה באמצעות הכרטיס המוזמן מראש שבידיכם וחקרו את החדרים הציבוריים שבארמון המהווה עד היום בית למלכה אליזבט השנייה. צפו בנברשות הנוצצות, בריהוט המסוגנן ובאוצרות מהאוסף המלכותי כדוגמת כלי פורצלן מרהיבים והאזינו להדרכת האודיו באזניות במטרה להעשיר את הסיור באינפורמציה עשירה אודות תושבי הארמון, היסטוריית בית המלוכה והמנהגים האופייניים לו.

לאחר סיור האודיו המודרך, סיימו את הביקור בארמון בקינגהאם והמשיכו בטיול רגלי מהנה לכיוון אחד ממלונותיו היותר יוקרתיים של אזור סנטרל לונדון, בו תיהנו מחגיגת תה אותנטית כמיטב המסורת האנגלית. במהלך ההליכה הרגלית בכיוון היעד, למדו אודות טקס התה האנגלי המסורתי מפי המדריך המקצועי המלווה אתכם לכל אורך הדרך. כטקס המיוחס לאחת משושבינותיה של המלכה וויקטוריה, מנהג אנגלי שמרני זה הפך לחלק בלתי נפרד מהחברה הגבוהה באנגליה במאה השמונה עשרה ועם השנים זכה לפופולאריות גואה והפך לנחלתם של ההמונים בחלקה הארי של המדינה.

בקרו ב – Rubens at the Palace או במלון St Ermin’s שבווסטמינסטר ותיהנו מאחר הצהריים מושלם עם חגיגת תה אנגלית אמתית המשלבת בישקוטים בתוספת ג’לי וקרם, תה אנגלי מסורתי ומיני סנדוויצ’ים מעודנים תוך שאתם משחזרים יחד את החוויה הבלתי נשכחת שחוויתם. לאחר מכן, היפרדו מהמדריך המסור לשלום.

תיהנו!

 מחירי לינות בלונדון:

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם