סיור בבתי הכוכבים בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס היא עיר עצומה בגודלה עם שפע של אטרקציות וגם אזורים לבקר בהם. עדיין, תודו שיצר המציצנות שלנו גורם לכך שאחד המקומות המסקרנים ביותר בעיר אם לא המסקרן ביותר הוא הוליווד ובמיוחד השכונות הנוצצות בהן מתגוררים הכוכבים. רוצים להיות כוכבים ליום אחד? סיור ברכב קטן בו תשבו כמו מלכים ויקח אתכם בין השכונות שהיוקרה נוזלת בהן ממש יגרום לכם להתחכך ולטבול בתוך אבק של כוכבים ואפילו לדרוך על כוכבים בדרך התהילה המפורסמת, אז כל מה שנשאר הוא להכנס לרכב ולהתחיל את הנסיעה הקסומה והמסקרנת.

כוכב עולה גם בתוך הרכב

לפני שנתחיל בסיור יש לנו אזהרה קטנה: אתם תעברו על ידי בתים ורחובות שיסקרנו אתכם מאוד אך מצד השני גם בתוך הרכב מחכה לכם אטרקציה בפני עצמה… מדריכי הסיורים הם כוכבים עולים ממש. אולי הם לא כוכבים מן הסלבס שחיים בשכונות הנוצצות של הוליווד, אך אלה מדריכים שיפילו אתכם מצחוק מהכיסא. הם יספרו לכם הרבה מאוד סיפורים ואנקדוטות שיתבלו את  הסיור בהומור וכיף. לכן, אנו מזהירים מראש שתהיה לכם התלבטות קשה על מה להסתכל: על המדריך המצחיק או על המקומות שתעברו לידם.. רק שלא תגידו שלא אמרנו מראש…

להיות נסיכים בבל אייר

אחת השכונות בהן מתגוררים כוכבים רבים היא בל אייר, אותה שכונה בה התגורר הנסיך המדליק מהסדרה המוכרת משנות התשעים בה כיכב  וויל סמית. בל אייר נמצאת אי שם על הרי סנטה מוניקה, כשהיא גובלת בצפון ברחוב מלהולנד דרייב ובדרום בשדרות סאנסט המפורסמות ואוניברסיטת קליפורניה. כאן תוכלו לשטוף את העיניים בבתים המפוארים שישנם. בתים רב משפחתיים אסורים כאן לבניה כדי לשמור על סטנדרטים גבוהים במיוחד, כך שאין ספק שיש במה לשטוף את העיניים… היידי קלום גרה כאן בבית או בעצם אחוזת פאר, כך גם קים קרדשיאן וקניה ווסט וכמובן שאלה הם רק טעימה קטנה מן הבתים, ארמונות, אחוזות או איך שתקראו להם, עליהם יצביע המדריך תוך סיפור משעשע, אתם תצלמו ותמשיכו הלאה אל הארמון הבא…

לרחף בין הגבעות של בברלי…

אם מקום שנקרא הגבעות של בברלי נשמע לכם אזור באמצע שום מקום, תרגום קטן יהפוך אותן למקום הכי רחוק מזה… אנחנו מדברים על אחת משכונות היוקרה  היוקרתיות ביותר- בברלי הילס כמובן. בבברלי הילס, בין שדרות הדקלים המטופחות והמפורסמות, יצוצו אליכם בתיהם של מגוון סלבריטאים, שחקנים, זמרים ועוד. טום קרוז למשל חי בלא פחות ולא יותר מבברלי הילס 90210. כן, יש דבר כזה במציאות, לא רק בסדרה… רוצים לדעת איזה עוד בתי כוכבים תראו בסיור? (ואולי גם ניצוץ שמגיע מהכוכב עצמו שמשתזף במקרה ליד הבריכה, כי עם הגדרות הגבוהות והצפופות לא תראו יותר מזה…) תראו את ביתה המפואר של קורטני קוקס או מוניקה מ"חברים", בריטני ספירס, מדונה, וינונה ריידר, ניקולס קייג' ועוד. כמובן שבשכונה כמו בברלי הילס שבה ארמונות ואחוזות פאר, העושר ניכר גם בין הבתים- ברחובות. בשדרה היוקרתית הרודיאו דרייב מרוכזות חנויות המעצבים היוקרתיות בעולם כמו ג'ורג'יו ארמני, גוצ'י ועוד ישנן חנויות תכשיטים מפוארות ונוצצות וגם גלריות עם יצירות אמנות. זה פחות המקום לעשות בו קניות או לקנות מתנות אבל לשטוף א העיניים תמיד אפשר. אגב, תראו בחנויות בעיקר תיירים שכמותכם ופחות את אלה שכן יכולים להרשות לעצמם לקנות בחנויות- הסלבס עצמם.. למרות שתמיד כדאי להיות עם הנייד בהיכון כי הם יכולים להפתיע ולצוץ. אגב, אם דיברנו קודם על גבעות ירוקות, בברלי הילס היא באמת ירוקה מאוד ובכל רחוב בה ישנם עצים מסוג אחר, כך שאפשר לעשות בה גם סיור בוטני, אבל זה לפעם אחרת.

לעבור דרך נקודות מוכרות בהוליווד

מעבר לבתים ולחנויות, תעברו במהלך הסיור דרך נקודות מוכרות בהוליווד שהתפרסמו בסרטים כמו מועדון the Whiskey a Go Go, Viper Room, the House of Blues, מלון בברלי הילס ועוד.

לסיכום, הסיור בין בתי הכוכבים בהוליווד ובשכונות היוקרתיות הוא סיום קסום. קשה להאמין שאחוזות הפאר של הכוכבים באמת ישנן במציאות. בסיור תראו שלא רק שהם קיימים במציאות, אלא שהמציאות עולה על כל דמיון.

לפרטים נוספים על סיור בבתי הכוכבים בלוס אנג'לס

סרטון

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות בברלי הילס, הוליווד, לוס אנג'לס, סיור


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים