סיור בלונדון בעקבות הסרט דוקטור הו

רוצים לצאת למסע במרחב ובזמן יחד עם אדון הזמן? סיור בעקבות הסדרה האלמותית "דוקטור הו" יקח אתכם ברחבי לונדון, בין השכונות והאתרים השונים ששימשו כאתרי צילום לסדרה ששברה שיא גינס בתור סדרת המדע הבדיוני המצליחה ביותר בכל הזמנים וגם כזו שרצה הכי הרבה זמן על המסך. בין סאות'בנק לשכונת בורו (Borogh) , כל אזור הגדה הדרומית ובכלל רחובותיה של מרכז לונדון בהם צולמו אלפי סצנות מתוך הסדרה האהובה שרצה מ- 1963 עד 1989 וב- 2005 חודשה למספר עונות נוספות. אז זה הזמן להיכנס לטארדיס או פשוט ללכת ברגל בעקבות הדוקטור ולראות את לונדון מנקודת המבט של דוקטור מעולם אחר.

אז מי אתה דוקטור הו?

למי שבמקרה פספס נספר שדוקטור הו הוא חייזר מסתורי והרפתקן מגזע אדוני הזמן. הוא יוצא למסעות והרפתקאות בתוך הטארדיס, שהיא חללית וגם מכונת זמן בצורת תאי משטרה שהיו נפוצים בלונדון בשנות השישים אך ניתן עדיין לראות אותם פה ושם (בסיור תווכלו לראות את תא המשטרה שהוא הטארדיס המקורית). הרבה שחקנים גילמו את הדוקטור לאורך העונות, בהן נלחם דוקטור הו בחייזרים שרוצים להרוס את כדור הארץ, באיש זאב חוצני, נחטף על ידי הדאלקים וכל אלה קרו רק בעונות החדשות, הרבה הרפתקאות ודמויות היו גם חלק מהעונות הותיקות. לונדון נמצאת כל הזמן ברקע אך גם רומא, צרפת ועוד כשאירועים היסטוריים משמשים לפעמים תפאורה אך העיקר הוא סיפורים והרפתקאות בדיוניים ומלאי דמיון.

סיור אינטרגלקטי ברחבי העיר

דוקטור הו מטייל כל הזמן בין גלקסיות, תקופות ופוגש יצורים שונים ומשונים, חלקם הוא מציל ובחלקם הוא נלחם. אז נכון, הסיור בעקבות דוקטור הו לא לוקח אתכם אל מחוץ לגלקסיה, אך יש לנו סוד קטן: גם הסצנות העתידניות הנראות לגמרי לא מכאן צולמו, לפחות רבות מהן, ממש כאן בלונדון… תיאטרון הגלוב של שיקספיר אותו היה ניתן לראות בפרק על שייקספיר קוד, רחוב אדמס בו נמצא בית ראש הממשלה שהותקף על ידי חייזרים מכוכב Raxacoricofallapatorius. תוך כדי המדריך המומחה לענייני דוקטור הו ומכיר כל פרק בסדרה יספר לכם על הדמויות המסתוריות, על הדוקטור שגם עברו לא ממש ידוע והוא נותר יחיד מהגזע שלו, על השחקנים ששיחקו את הדוקטור ודמויות אחרות לאורך השנים כמו דיוויד הנט, מאט סמית, כריסטופר אקלסטון ועוד. הסיור עובר דרך מרכז לונדון ותוך כדי כמובן שאתם יכולים ליהנות מטיול ברחבי העיר ולהגיע לאתרים המדוברים ביותר של לונדון. הסיור מסתיים בתחנת ווסטמינסטר.

להכיר את הסודות של דוקטור הו

לא רק על עלילות הסדרה יספר המדריך אלא גם על צילומי הסדרה שהיו מעניינים לא פחות מן התוכן שלה. על השחקנים, התסריטאים, אתגרים שבהם היו צריכים לעמוד בצילום הסצנות השונות, איך הגיעו לנעימת הפתיחה של הסדרה או לצליל היעלמות הטארדיס (מפתחות שהעבירו על מיתרי הפסנתר…) ועוד שלל אנקדוטות וסיפורים על העולם העשיר והאינסופי שנוצר סביב הסדרה. אין ספק שאחרי סיור כזה לא רק תעברו ותטיילו ברחבי לונדון, גם תכירו היטב את המתרחש בעולמות השונים ובכוכבים ביניהם עובר דוקטור הו, את החייזרים מן הגזעים השונים- הטובים והרעים והכי חשוב- פשוט תעבירו 3 שעות של קסם, שעות של כיף אמיתי. מה צריך יותר מזה?

יתרונות הסיור:

  • סיור מעמיק עם מדריך המכיר היטב את דוקטור הו ועלילותיו.
  • טיול בלוקיישנים השונים בהם צולמה הסדרה שהם מקומות מרכזיים בלונדון בכלל.
  • סיור מרתק ומהנה שיכניס אתכם עמוק אל תוך הטארדיס.

לחץ כאן > לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים לסיור בעקבות הסרט דוקטור HOW

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות שרותי תיירותים מומלצים דוקטור HOW, סיור בלונדון, סיור בעקבות סרט


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים