סיור בקן הנשרים בברכטסגאדן מזלצבורג

בואו לביקור ב"בית קלשטיין", מוכר יותר בשם קן הנשרים, בסיור של חצי יום מזלצבורג. התחילו את המסע שלכם דרך הנוף המרהיב של עמק נהר קוניגסי ושל הרי האלפים הבוואריים בדרככם לאוברזלצברג, ולאחר מכן המשיכו לקן הנשרים על הצוק בעזרת אוטובוס ההסעות ומעלית. לאחר שתעקפו את ההמונים עם כרטיס שמדלג על ההמתנה בתור, תצאו לסיור במקלט של היטלר לשעבר עם מדריך מקצועי, ותספגו את הנופים האלפיניים לפני חזרתכם לזלצבורג.

עיקרי הדברים

  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • כל דמי הכניסה כלולים

נפגשים במירבלפלאץ, ויוצאים לדרך מזלצבורג אל האלפים הבוואריים. המסלול שלכם ייקח אתכם דרך נוף אידילי לצד אתרים ראויים לציון, אז הביטו מהחלון בדרככם לראות את הטירה הלבראן, עמק הנהר קוניגסי והרים מנוקדים בבתי חוות.

עושים עצירה באוברזלצברג, כפר קטן בצלע-הר ליד ברכטסגאדן. לאחר מכן, תוכלו להירגע במהלך נסיעה של 20 דקות באוטובוס ולהעריץ את היופי האלפיני שסובב אתכם, כאשר האוטובוס מתפתל במעלה מעבר הצוק. אל תדאגו, לאוטובוס שלכם יש בלמים מיוחדים כדי להתמודד עם תנאי השטח.

הפנו את מבטכם אל ההר של הואהר גול, ולאחר מכן תעלו במעלית, שנבנתה כדי להעביר את אורחיו של היטלר דרך הצוקים אל קן הנשרים. קפצו החוצה בפסגה וכנסו ישר פנימה עם הכרטיס המדלג על ההמתנה בתור שלכם.

בזמן שאתם חוקרים את המקום עם המדריך שלכם, תוכלו לראות את הנקודות שבהן היטלר אירח את הפגישות שלו וללמוד על כל האתר, שנבנה עבור יום הולדת 50 למנהיג של הנאצים. המבנה ממוקם בגובה של כ-1,524 מטר, ומציע נקודת תצפית נאה.

אחרי שעה אחת, אתם תחזרו לאוטובוס שלכם דרך מעלית ואוטובוס הסעות. תעצרו בברכטסגאדן לארוחת צהריים (על חשבונכם), ולאחר מכן תחזרו לזלצבורג.

לפרטים נוספים על סיור בקן הנשרים בברכטסגאדן מזלצבורג, תמחור וביטולים

אוסטריה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות ברכטסגאדן, זלצבורג, סיור, קן הנשרים

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות