• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור בקן הנשרים בברכטסגאדן מזלצבורג

דף הבית » סיור בקן הנשרים בברכטסגאדן מזלצבורג

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

בואו לביקור ב”בית קלשטיין”, מוכר יותר בשם קן הנשרים, בסיור של חצי יום מזלצבורג. התחילו את המסע שלכם דרך הנוף המרהיב של עמק נהר קוניגסי ושל הרי האלפים הבוואריים בדרככם לאוברזלצברג, ולאחר מכן המשיכו לקן הנשרים על הצוק בעזרת אוטובוס ההסעות ומעלית. לאחר שתעקפו את ההמונים עם כרטיס שמדלג על ההמתנה בתור, תצאו לסיור במקלט של היטלר לשעבר עם מדריך מקצועי, ותספגו את הנופים האלפיניים לפני חזרתכם לזלצבורג.

עיקרי הדברים

  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • כל דמי הכניסה כלולים

נפגשים במירבלפלאץ, ויוצאים לדרך מזלצבורג אל האלפים הבוואריים. המסלול שלכם ייקח אתכם דרך נוף אידילי לצד אתרים ראויים לציון, אז הביטו מהחלון בדרככם לראות את הטירה הלבראן, עמק הנהר קוניגסי והרים מנוקדים בבתי חוות.

עושים עצירה באוברזלצברג, כפר קטן בצלע-הר ליד ברכטסגאדן. לאחר מכן, תוכלו להירגע במהלך נסיעה של 20 דקות באוטובוס ולהעריץ את היופי האלפיני שסובב אתכם, כאשר האוטובוס מתפתל במעלה מעבר הצוק. אל תדאגו, לאוטובוס שלכם יש בלמים מיוחדים כדי להתמודד עם תנאי השטח.

הפנו את מבטכם אל ההר של הואהר גול, ולאחר מכן תעלו במעלית, שנבנתה כדי להעביר את אורחיו של היטלר דרך הצוקים אל קן הנשרים. קפצו החוצה בפסגה וכנסו ישר פנימה עם הכרטיס המדלג על ההמתנה בתור שלכם.

בזמן שאתם חוקרים את המקום עם המדריך שלכם, תוכלו לראות את הנקודות שבהן היטלר אירח את הפגישות שלו וללמוד על כל האתר, שנבנה עבור יום הולדת 50 למנהיג של הנאצים. המבנה ממוקם בגובה של כ-1,524 מטר, ומציע נקודת תצפית נאה.

אחרי שעה אחת, אתם תחזרו לאוטובוס שלכם דרך מעלית ואוטובוס הסעות. תעצרו בברכטסגאדן לארוחת צהריים (על חשבונכם), ולאחר מכן תחזרו לזלצבורג.

לפרטים נוספים על סיור בקן הנשרים בברכטסגאדן מזלצבורג, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם