סיור הליכה בפורטו, פורטוגל

בואו להכיר את ההיסטוריה של פורטו בסיור רגלי של 4 שעות זה, עם מדריך מקומי מומחה! צאו לחקור את המרכז ההיסטורי של העיר, שהוכר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, תוכלו לראות את כנסיות הבארוק ואת קתדרלת פורטו המדהימה. תוכלו לשמוע על הפלישות של המורים ולראות כמה מהדגשים המודרניים יותר של העיר, כגון מרתפי היין שבהם הפורט המפורסם (יין מחוזק) מתיישן, וגשר הברזל האייקוני שלה – פונטה דה דום לואיס.

עיקרי הדברים

תצאו לטיול רגלי ברחובות המקומיים בעיר

  • מתאים לכל המשפחה
  • אישור מידי

אתם תפגשו את המדריך שלכם בשכונת פורטוס סה, ותצאו לסיור רגלי סביב המרכז ההיסטורי של פורטו. אתר המורשת העולמית של אונסק"ו, העיר העתיקה שקיימת לפחות מאז המאה ה-4 וההיסטוריה העשירה שלה שוכנת בין אבניה.

תשמעו איך היא נוסדה כמוצב-חוץ של האימפריה הרומית, וצמחה לשרוד את הפלישה המורית הקסטיליאנית, עד שנהרסה ברובה על ידי הצרפתים במאה ה-19. ראו מה ההשפעות שהותירו השליטים השונים בזמן שאתם מטיילים סביב, תתפעלו מהארמונות העתיקים היפים ומכנסיות הבארוק.

תלכו לראות את קתדרלת פורטו במלוא תהילתה הרומנסקית, ולעבור בכנסיית סנטה קלרה – פנינת הבארוק המדהימה. תצאו לטייל לאורך שדרת אליאדוס ולראות את אנדרטת המלך פיטר IV – מלך שזכה להערכה רבה בפורטו – ולספוג את האווירה ההומה של כיכר ליברדאד.

לצד האתרים ההיסטוריים של פורטו, תוכלו לראות כמה מן האטרקציות המודרניות יותר של העיר כמו פונטה דה דום לואיס I – גשר הברזל הדו קומתי שתוכנן על ידי השוליה של גוסטב אייפל. תראו את סירות ראבלו הקלאסיות ( ספינות מטען עם תחתית שטוחה) העוגנות בשורה לאורך הרציף, ולאחר מכן, תעברו במרתפי הפורט בהם היין המחוזק המפורסם של העיר מתיישן בבקבוקים.

לאחר 4 שעות של הליכה ברחבי העיר, המשיכו עצמאית מכיכר ריביירה, שם הסיור מסתיים.

לפרטים נוספים על סיור הליכה בפורטו, תמחור וביטולים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות פורטוגל פורטו, פורטוגל


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים