• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור הליכה מודרך בליסבון, למבקרים בפעם הראשונה

דף הבית » סיור הליכה מודרך בליסבון, למבקרים בפעם הראשונה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

 

מושלם עבור המבקרים בפעם הראשונה, סיור רגלי מודרך זה לוקח אתכם אל האתרים הגדולים של מרכז ליסבון. כשתלכו בעקבות המדריך המקומי שלכם, אתם תקבלו אפשרות להתעמק בהיסטוריה ובתרבות של העיר. תחוו את ליסבון העתיקה תוך כדי הליכה מסביב לשכונה המורית אלפמה (ברובע העתיק ביותר של העיר) ותצאו לסיבוב על אחת מהחשמליות הישנות של ליסבון. תוכלו לראות את תיאטרון העדן, את קתדרלת סה דה ליסבואה ואת בתי הקפה והבוטיקים של שכונת צ’יאדו האלגנטית. מספר המשתתפים מוגבל ל-20 איש בטיול רגלי מודרך זה, עם הבטחה שתקבלו תשומת לב אישית מהמדריך שלכם.

עיקרי הדברים

  • תטיילו ברחובות המקומיים בסיור רגלי בעיר
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • מושלם למבקרים לראשונה

התחנה הראשונה שלכם בסיור הרגלי המודרך בליסבון היא כיכר רוסיו, ליבה של ליסבון העתיקה והחדשה. הכיכר נבנתה במאה ה-19, והיא מרוצפת באבני ריצוף פורטוגזיות עגלגלות אופייניות בצורת גלים. לאחר מכן, תוכלו לבקר בכיכר רסטאורדורס, בה עומד גבוה אובליסק, לזכר עצמאותה של פורטוגל מספרד בשנת 1640.

מכאן, תוכלו להמשיך לשדרת ליברדאד, לתיאטרון עדן (אחת הדוגמאות הטובות ביותר של ארט דקו פורטוגזית), ולארמון פוז מהמאה ה-18. תוכלו להתפעל מהאדריכלות הניאו מנואלינית הסבוכה של התחנה המרכזית רוסיו, המחברת את העיר עם סינטרה דרך מנהרה באורך של 2.6 קילומטרים, והיא נחשבת לאחת עבודות ההנדסה החשובות ביותר של פורטוגל מהמאה ה-19.

לאחר מכן, תוכלו ללמוד על מהפכת הציפורנים בעת ביקורכם בכיכר קרמו היפה, המקום בו המשטר הדיקטטורי הישן של פורטוגל נפל בשנת 1974 לאחר 48 שנים ובה ממוקם מנזר קרמו של הכרמליתים. בהמשך, תעברו דרך שכונת צ’יאדו האלגנטית, עם בתי הקפה הישנים שלה, בוטיקים, בתי קולנוע וחנויות ספרים. תבלו זמן מה ברובע אריסטוקרטי זה, אחד האזורים המעניינים ביותר להולכי הרגל בליסבון, לפני שאתם נהנים מנסיעה קצרה על אחת החשמליות הישנות של ליסבון (הנסיעה כלולה).

כשתרדו מהחשמלית, תלכו לשוטט בכיכרות הקטנים, רחובות מפותלים וסמטאות עיוורות, בהן הגגות כמעט נוגעים זה בזה באלפמה, השכונה המורית והרובע העתיק ביותר בליסבון. זהו מקום הולדתו של הפאדו, הז’אנר המוזיקלי הייחודי לפורטוגל. למדו על המוסיקה הזו בדרככם אל מוזיאון הפאדו וכמה מסעדות פאדו מוסתרות.

לאחר מכן, תוכלו להעריך את היופי של קתדרלת סה דה ליסבואה, הכנסייה העתיקה ביותר של העיר. הסיור מגיע לביומי בכיכר המסחר (Praça do Comércio), אחת הכיכרות הגדולות באירופה ששימשה במשך מאות שנים כאולם קבלת הפנים עבור מבקרים שמגיעים דרך הים.

לפרטים נוספים על סיור הליכה מודרך בליסבון, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם