• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור ושופינג באזור המיד-לבלס ובמרכז הונג-קונג

דף הבית » סיור ושופינג באזור המיד-לבלס ובמרכז הונג-קונג

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

אם צריך לבחור מילה אחת בכדי לתאר את חווית השופינג בהונג-קונג, המילה “גיוון” היא המתאימה ביותר. בעיר ניתן למצוא הכל מהכל והגיוון מתבטא לא רק בסחורה אלא גם בחוויית הקניות עצמה. בין אם אתה חיית קניונים או שהאהבה שלך היא לפשפש ולמצוא מציאות בשווקים-מובטחת לך הנאה בטיול הזה. הסיור מתוכנן להציע חוויה חד פעמית ולקחת אותך לכל המקומות המיוחדים של מביני העניין באזורי המיד-לוולס ומרכז העיר.

https://youtu.be/ZspxCfOXv_g

דגשים לטיול:

  • אישור הזמנה מידי
  • הדרך הכי טובה להכיר את רחובות העיר- חרישה ברגליים
  • מדריך ידידותי, אינפורמטיבי ומקצועי
  • אפשרות של יציאה לסיור בבוקר או אחר-הצהריים
  • איסוף מנקודת מפגש מרכזית בעיר

התחנה הראשונה שלנו בטיול היא Upper Lascar Row- סמטה צרה באורך 155 מטרים העוברת במקביל לדרך הוליווד, וידועה יותר בשם רחוב קאט (Cat); Lascar הינו שם ליורדי ים שהגיעו מדרום אסיה. בסמטה זו תוכל למצוא ריכוז לא מבוטל של סוחרי עתיקות וחפצי סדקית ואף גלריות אומנות. אם תרצה תוכל לבחון את כישורי המיקוח שלך ולקנות אבני ג’ייד, מוצרי משי, עיטורי רקמה ועבודות עץ מגוונות.

בשלב הבא נטייל ליד ה-Police Married Quarters ובקיצור ה-PMQ ואף נראה את המקדש המרשים מאן מו (Man Mo) שנבנה בשנת 1847. ה-PMQ הוא אתר בעל מספר משמעויות היסטוריות משום שהוא עבר לא מעט גלגולי חיים. תחילה היווה בית לבתי ספר וקולג’ים, עד שבשנת 1951 נהיה מגורי שוטרים הקרובים לתחנת משטרה (ומשם קיבל את שמו…). ב-2009 הוכרז כאתר לשימור וכעת הוא משמש כמרכז למעצבים ותעשיות קריאייטיב.

לאחר מכן נמשיך לאורך דרך הוליווד, שם נמשיך ליהנות מעתיקות, דוגמאות רקמה מיוחדות וגלריות ונבקר בחנות Shanghai Tang הנמצאת ברחוב דודל (Dudell). חנות זו היא ערבוב נפלא של סגנון מודרני עם השפעות סיניות. שיטוט ב-15,000 המטרים הרבועים המקושטים של החנות זו חוויה בפני עצמה! את זה ניתן להסיק כבר מהכניסה- את פני הלקוחות מקבלת נברשת קריסטלים גדולה המסמלת בתרבות הסינית אריכות ימים.

לפרטים נוספים על, סיור ושופינג באזור המיד-לבלס ובמרכז הונג-קונג. תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם