סיור יום בקבוצה קטנה לסנט אנדרוס ופייף מאדינבורו

בואו לביקור בבית הגולף סנט אנדרוס ובכפרי הדייגים של פייף בסיור יום בקבוצה קטנה מאדינבורו. גודל הקבוצה מוגבל ל-16 משתתפים, הסיור הייחודי לסנט אנדרוס ופייף יספק לכם חוויה אישית ובלתי נשכחת.

עיקרי הדברים

  • סיור יום (מנקודה א' לנקודה ב')
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • איסוף מנקודת מפגש מרכזית
  • קבוצה קטנה המבטיחה שירות אישי

הסיור ייקח אתכם לאורך גשר כביש פורת המפורסם, שפותח בפניכם נוף נהדר לגשר הרכבת פורת המרהיב, שעד לאחרונה נחשב לגשר תמוכות הארוך ביותר בעולם.

כשתעברו את הגשר אתם תיכנסו לממלכת פייף, חצי האי המבודד מוקף מימי פורת, מימי טאי והים הצפוני. גולת הכותרת היא האזור המכונה מזרח ניוק. כפרי הדייגים הקטנים שיושבים על קו החוף היו בעבר ידועים לשמצה כגן עדן למבריחים.

לאחר מכן תעצרו באנסטרותר (Anstruther) לפני שתיסעו לעיר מימי הביניים סנט אנדרוס (St Andrews), בירת הכנסייה הסקוטית במשך כמעט 1000 שנים, וביתה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בסקוטלנד (כ-600 שנה), בה למד הנסיך וויליאם.

סנט אנדרוס מוכרת ביותר כביתו של גולף, עם המסלול הישן ממש מחוץ למרכז העיר. אתם תקבלו מספר שעות לחקור את העיר המפורסמת הזו.

מסנט אנדרוס, תוכלו ליהנות מנסיעה נעימה דרך מרכז פייף לפוקלנד. ארמון פוקלנד שלט בכפר הישן הזה, הארמון היה אחד מבתי המגורים העיקריים של משפחת המלוכה העתיקה של סקוטלנד. בדרככם חזרה לאדינבורו אתם תחצו את גבעות לומונד תעברו ליד לוך לוון, שם נכלאה מרי מלכת הסקוטים.

רמות ואיים של סקוטלנד הם אזור הטבע הפראי הגדול האחרון שנשאר באירופה! הסיור האישי הזה,  מספק לכם את החוויה הקרובה ביותר לחוויית סיור במכונית משלכם, עם יתרון נוסף של העשרת הידע שלכם על ההיסטוריה של סקוטלנד. בגלל שהנסיעה היא בקבוצה קטנה באפשרותכם לעשות הרבה עצירות ולהגיע למקומות שהם מחוץ למסלול הרגיל, מה שנותן לכם יותר זמן והזדמנויות לגלות את סקוטלנד האמיתית.

הזוכה בפרס גדילן (Thistle Award) הסקוטי לתיירות, אוקטובר 2007.

לפרטים נוספים על סיור יום בקבוצה קטנה לסנט אנדרוס ופייף מאדינבורו, תמחור וביטולים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות סקוטלנד סיור, סנט אנדרוס, פייף מאדינבורו


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים