סיור יום מאדינבורג בקבוצות קטנות: לוך נס, גלנקו והרמות הסקוטיות

אל תפספסו את ההזדמנות לחקור את לוך נס, את גלנקו ואת הרמות הסקוטיות בסיור של 12 שעות מאדינבורו. אתם תצאו מאדינבורו במיניוואן ממוזג ותיסעו אל הרי סקוטלנד בגלנקו עם המדריך שלכם. תעצרו בפורט אוגוסטוס על גדותיו של אגם לוך נס (La Loess Ness) ליהנות מהנוף המרהיב, ולאחר מכן תמשיכו לחקור את הפארק הלאומי קאירנגורמס. תתפעלו מההר המלכותי של קרייג מגאידה והמשיכו דרך מעבר ההר דרומוכטר לבקר בעיר הוויקטוריאנית פיטלוצ'רי. גודל הקבוצה מוגבל ל-16 איש כדי להבטיח חוויה מותאמת אישית.

עיקרי הדברים

  • תוכלו ליהנות מיום הרחק מההמולה של העיר
  • איסוף מנקודת מפגש מרכזית
  • תקבלו הנחות במסעדות, חנויות ואטרקציות נבחרות

אתם תצאו לדרך ממרכז אדינבורו במיניוואן ממוזג בבוקר ותעברו את לינליטגאו פאלאס – מקום הולדתה של מרי מלכת הסקוטים –  את טירת סטירלינג ואת אנדרטת וואלאס בדרכם אל הרמה הסקוטית הדרמטית מכולם, גלנקו. תוכלו לשמוע את האמת מהמדריך שלכם על הטבח הידוע לשמצה של שבט מקדונלנד שהתרחש ב-1692, וללמוד על ההיסטוריה המרתקת והמורשת של האזור.

תמשיכו את המסע שלכם דרך פורט וויליאם, האתר הצבאי שנבנה במהלך מרד ג'ייקוביט במאה ה-18, ולאחר מכן לגיא הגדול בין פורט וויליאם לאינברנס. תנצלו את ההזדמנות ללכוד את הנוף המדהים של הרמות הסקוטיות בזמן הנסיעה הנוחה במיניוואן שלכם.

אתם תעצרו בפורט אוגוסטוס, ליד חופי לוך נס המפורסם, ותיהנו מנופים עוצרי נשימה מעל הלוך. תקחו הפסקה לארוחת צהריים ליד המים על חשבונכם, או תיהנו משעה אחת של שייט בסירה על האגם ותנצלו את הזמן להעריך את הנופים היפים מן המים (לא כלול בסיור). לסירה יש מערכת סונר, אז אם נסי נמצאת שם לא תפספסו אותה! הפלגות בלוך מתקיימות מפסח עד סוף אוקטובר.

תעלו חזרה למיניוואן והמשיכו דרך כפר גשר ספין אל הפארק הלאומי קאירנגורמס. תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים לאורך חופי לוך לגאן (Loch Laggan) ולהתפעל מקרייג מגאידה (Craig Meagaidh), אחד ההרים המרשימים באזור. כאן צולמה סדרת הטלוויזיה "מונרך אוף דה גלן". המשיכו אל הפסגה של דרומוכטר – שם תוכלו למצוא עדרי צבי אדום המגיעים לעתים לרעות. לאחר מכן, תקפצו לביקור בעיר הוויקטוריאנית פיטלוצ'רי, זוהי התחנה האחרונה בסיור.

בסיום ביקורכם בפיטלוצ'רי, תצאו לדרך חזרה אל אדינבורו שם הסיור שלכם יסתיים.

לפרטים נוספים על סיור יום מאדינבורג בקבוצות קטנות: לוך נס, גלנקו והרמות הסקוטיות. תמחור וביטולים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות סקוטלנד אדינבורג, גלנקו, לוך נס

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות