סיור יום מלא בפראג הכולל שייט בנהר הוולטאבה, ארוחת צהריים וביקור במצודת פראג

אנו מזמינים אתכם לשלב היסטוריה, אמנות ואדריכלות בסיור של יום שלם בפראג, במהלכו תוכלו לראות את מצודת פראג, אחת הטירות הגדולות באירופה מתקופת ימי הביניים, לצאת לשייט על נהר הוולטאבה. אתם תגלו את האטרקציות המרכזיות של פראג, ביניהם עיירת לסר שהיא מורשת עולמית של אונסק"ו, התיאטרון הלאומי, כיכר ואצלב ועוד! תיהנו מארוחת צהריים בת 3 מנות במסעדת יוקרה. לאחר מכן, תצאו לשייט מהנה ומרגיע על נהר הוולטאבה, עם כיבוד והדרכה אינפורמטיבית מהמדריך שלכם.

עיקרי הדברים

  • ארוחת צהריים כלולה
  • תצאו לשייט בסירה ותראו את המראות מן המים
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי

הסיור שלכם בפראג, שאורך יום שלם, מתחיל בנסיעה נוחה באוטובוס סביב העיר החדשה והעיר העתיקה של פראג. תוכלו ליהנות מנוף פנורמי של אטרקציות גדולות כגון התיאטרון הלאומי, אחד המוסדות התרבותיים החשובים ביותר של צ'כיה, לראות את פאודר גייט, מגדל מהמאה ה-15 בסגנון אדריכלות גותית, ולעבור בכיכר ואצלב.

לאחר מכן, מתחיל הסיור הרגלי המודרך שבמהלכו תראו את צידה החיצוני של מצודת פראג המרשימה המאה ה-10, אחת הטירות הגדולות ביותר באירופה מתקופת ימי הביניים. תעצרו לארוחת צהריים בת 3 מנות יוצאות דופן במסעדה.

אחרי ששבעתם, תמשיכו לארץ הפלאות האחרת של פראג: גן ואלדסטיין היפה בסגנון איטלקי, גן בארוק הבנוי בשיטת מדרגה חקלאית. תצאו לחקור את עיירת לסר, אחד מאתרי המורשת העולמית  של אונסק"ו בפראג. תלכו לראות את קאמפה איילנד עם הבתים הציוריים המרשימים שלו, ואת הקיר המלא בגרפיטי בהשראת ג'ון לנון.

לאחר מכן, תיהנו משייט בסירה לאורך נהר הוולטאבה! העובר את גשר קארל ההיסטורי, תוכלו ללמוד על ההיסטוריה המדהימה ועל התרבות של פראג וליהנות מכיבוד הכלול במחיר.

לאחר השייט בנהר, תצאו להליכה בכיכר יאן פאלאך, אתר הנצחה שהוקם לזכר החיילים שנהרגו במהלך השחרור של פראג ב-1945, טיילו במורד שדרת פאריז'קה, אזור הקניות המפורסם המלא בחנויות קמעונאים ומעצבי יוקרה, תלכו לבקר בעיירה היהודית של פראג, שם המדריך שלכם ישמח לחלוק אתכם את הידע שלו על האזור.

המשיכו בהליכה אל כיכר העיר העתיקה כדי לראות את בית העירייה הישן ואת השעון האסטרונומי המפורסם שראשיתו במאה ה-15. תסיימו את טיול היום שלכם מול תיאטרון אסטייטס, שאירח את הבכורה של האופרה דון ג'ובאני של מוצרט!

הסיור הזה כרוך בהליכה מרובה, מומלץ להגיע בנעליים נוחות.

לפרטים נוספים על סיור יום מלא בפראג הכולל שייט בנהר הוולטאבה, ארוחת צהריים וביקור במצודת פראג, תמחור וביטולים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות פראג צ'כיה סיור, פראג

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות