• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור יום מפראג למחנה הריכוז טרזין

דף הבית » סיור יום מפראג למחנה הריכוז טרזין

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

הצטרפו לחוויה חינוכית והיסטורית במחנה הריכוז טרזין בסיור אוטובוס מפראג. לאחר שהפך לגטו היהודי במהלך מלחמת העולם השנייה, אלפי יהודים ואסירים אחרים מתו במחנה זה. המדריך המקצועי שלכם ילווה אתכם ברחבי מתחם מחנה הריכוז לשעבר, וידאג שתקבלו הדרכה אינפורמטיבית, תשמעו זיכרונות אותנטיים, אנקדוטות וחוויות מצמררות מההיסטוריה העגומה של טרזין.

עיקרי הדברים

  • טיול יום (מנקודה א לנקודה ב)
  • סיור מקיף באוטובוס
  • בהנחיית מדריך מקומי
  • כל דמי הכניסה כלולים

סיור מיוחד זה ייקח אתכם חזרה בזמן לשנת 1940 ויאפשר לכם סקירה מפורטת של החיים במחנה ריכוז טרזין. טרזין, בתחילה הוקם בשנת 1780 כדי להגן על פראג מפני התקפות, הוסב להיות גטו יהודי במהלך הכיבוש הנאצי במלחמת העולם השנייה. תלכו במתחם בעקבות המדריך המומחה שלכם ותוכלו לשמוע סיפורים מצמררים ועובדות על חיי היום-יום של האסירים שחיו שם.

תבקרו באנדרטת הזיכרון של טרזין, המוסד היחיד מסוגו בצ’כיה. אנדרטה זו מנציחה את אלפי קורבנות המשטר הנאצי הרודני, ומקדמת מחקר ופעילויות חינוכיות. בואו לחוות את הסמל הטרגי של הסבל בשואה במהלך הסיור הייחודי, החינוכי ומאיר העיניים.

לפרטים נוספים על סיור יום מפראג למחנה הריכוז טרזין, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם