סיור יום מתל אביב לפטרה: אתר מורשת לאומית

 –

סיור לתיירים דוברי אנגלית

במהלך ביקורכם בישראל אל תפספסו את ההזדמנות לבקר באתר מורשת עולמית של אונסק"ו פטרה, בסיור יום נוח מתל אביב. עם טיסות הלוך ושוב לאילת, והסעה לפטרה, תוכלו להירגע וליהנות מהמראות של העיר הקדומה המפורסמת בארמונות הקבורה שלה, החצובים באבן החול של הרי אדום, ללא כל טרחה!

 

עיקרי הדברים

  • טיול יום (מנקודה א' לנקודה ב')
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • טיסות הלוך ושוב
  • ארוחת צהריים כלולה

הטיסה שלכם משדה דוב בתל אביב תיארך רק כשעה עד הנחיתה באילת, העיר הדרומית ביותר של ישראל על חוף הים האדום. מכאן תעברו בהסעה לערבה כדי לחצות את הגבול לירדן. מדי פעם צפויה שתהיה המתנה בתור (כחצי שעה), אך בכל מקרה, מדריך טיולים מקומי יהיה שם כדי לסייע לכם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שחציית הגבול תהיה הכי יעילה שאפשר.

רכב יוקרתי ייקח אתכם דרך כביש הערבה לסיור היום שלכם בפטרה, אתם תעברו בארמונו של הנסיך חסן ותראו נופים מדהימים של הרי פטרה, אז אל תשכחו להביא את המצלמה שלכם! מכאן אתם תמשיכו לפטרה עצמה, שם תבלו 5-6 שעות ותוכלו לספוג את האווירה וליהנות מהמראות.

הכניסה לעיר פטרה היא דרך קניון ה"סיק". הקניון עצמו די צר, ורוחבו לא עולה על כמה מטרים בודדים, בעוד שקירותיו מגיעים לגובה של כמאה מטרים. צלעות הקניון עשויות אבן חול בצבע אדמדם, ועל קירותיו ניתן למצוא תבליטים של אלילים נבטים, כתבים ופסלים. בסיום המעבר, ייפתח מול עיניכם המראה הדרמטי של אל-חזנה, אחד המקדשים הגדולים והמורכבים ביותר בעיר האדומית פטרה והוא אחד ממוקדי התיירות המרכזיים בעיר. המבנה האדום והאצילי השתתף בצילומים של כמה סרטים הוליוודיים. בעוד שמטרתו של הבניין נותרה בגדר תעלומה, הפאר העצום שלו מפצה על כל הפערים בהיסטוריה שלו. מתנשא לגובה של מעל 40 מטר, מגולף כולו מסלע מוצק, זהו אחד השרידים האלגנטיים ביותר של העולם העתיק.

תלכו לבקר בתיאטרון של פטרה, בחזיתות הקברים המפורסמים, וברחובות זרועי העמודים של פטרה, לפני שתצאו לארוחת צהריים מאוחרת (כלולה במחיר) באוהל הנבטים. יהיה לכם זמן לקניות בבזארים הבדואים הצבעוניים ותוכלו להספיק לראות את ואדי רום, המדבר המפורסם, לפני שתצאו לדרככם חזרה לאילת (שעתיים וחצי לערך) כדי לתפוס את הטיסה שלכם לתל אביב.

 

לפרטים נוספים על סיור יום מתל אביב לפטרה: אתר מורשת לאומית של אונסק"ו,  תמחור וביטולים

 

אסיה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות פטרה, תל אביב

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות