• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור יום מתל אביב לפטרה: אתר מורשת לאומית

דף הבית » סיור יום מתל אביב לפטרה: אתר מורשת לאומית

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

 –

סיור לתיירים דוברי אנגלית

במהלך ביקורכם בישראל אל תפספסו את ההזדמנות לבקר באתר מורשת עולמית של אונסק”ו פטרה, בסיור יום נוח מתל אביב. עם טיסות הלוך ושוב לאילת, והסעה לפטרה, תוכלו להירגע וליהנות מהמראות של העיר הקדומה המפורסמת בארמונות הקבורה שלה, החצובים באבן החול של הרי אדום, ללא כל טרחה!

 

עיקרי הדברים

  • טיול יום (מנקודה א’ לנקודה ב’)
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • טיסות הלוך ושוב
  • ארוחת צהריים כלולה

הטיסה שלכם משדה דוב בתל אביב תיארך רק כשעה עד הנחיתה באילת, העיר הדרומית ביותר של ישראל על חוף הים האדום. מכאן תעברו בהסעה לערבה כדי לחצות את הגבול לירדן. מדי פעם צפויה שתהיה המתנה בתור (כחצי שעה), אך בכל מקרה, מדריך טיולים מקומי יהיה שם כדי לסייע לכם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שחציית הגבול תהיה הכי יעילה שאפשר.

רכב יוקרתי ייקח אתכם דרך כביש הערבה לסיור היום שלכם בפטרה, אתם תעברו בארמונו של הנסיך חסן ותראו נופים מדהימים של הרי פטרה, אז אל תשכחו להביא את המצלמה שלכם! מכאן אתם תמשיכו לפטרה עצמה, שם תבלו 5-6 שעות ותוכלו לספוג את האווירה וליהנות מהמראות.

הכניסה לעיר פטרה היא דרך קניון ה”סיק”. הקניון עצמו די צר, ורוחבו לא עולה על כמה מטרים בודדים, בעוד שקירותיו מגיעים לגובה של כמאה מטרים. צלעות הקניון עשויות אבן חול בצבע אדמדם, ועל קירותיו ניתן למצוא תבליטים של אלילים נבטים, כתבים ופסלים. בסיום המעבר, ייפתח מול עיניכם המראה הדרמטי של אל-חזנה, אחד המקדשים הגדולים והמורכבים ביותר בעיר האדומית פטרה והוא אחד ממוקדי התיירות המרכזיים בעיר. המבנה האדום והאצילי השתתף בצילומים של כמה סרטים הוליוודיים. בעוד שמטרתו של הבניין נותרה בגדר תעלומה, הפאר העצום שלו מפצה על כל הפערים בהיסטוריה שלו. מתנשא לגובה של מעל 40 מטר, מגולף כולו מסלע מוצק, זהו אחד השרידים האלגנטיים ביותר של העולם העתיק.

תלכו לבקר בתיאטרון של פטרה, בחזיתות הקברים המפורסמים, וברחובות זרועי העמודים של פטרה, לפני שתצאו לארוחת צהריים מאוחרת (כלולה במחיר) באוהל הנבטים. יהיה לכם זמן לקניות בבזארים הבדואים הצבעוניים ותוכלו להספיק לראות את ואדי רום, המדבר המפורסם, לפני שתצאו לדרככם חזרה לאילת (שעתיים וחצי לערך) כדי לתפוס את הטיסה שלכם לתל אביב.

 

לפרטים נוספים על סיור יום מתל אביב לפטרה: אתר מורשת לאומית של אונסק”ו,  תמחור וביטולים

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם