סיור יומי במרכז החלל קנדי עם הסעה מאורלנדו

 

תצאו למסע וירטואלי לירח וחזרה באחת האטרקציות הטובות ביותר בפלורידה! בסיור יום מלא זה במרכז החלל קנדי מאורלנדו, תגיעו למתקן נאס"א ולמרכז אפולו/סטורן V לראות רקטות וכני שיגור שלהם ותזכו לחוויית שיגור חללית. תשמעו איך זה להיות בחלל בפגישה עם אסטרונאוטים ותיקים. שדרגו את הסיור בישיבה בעת שיגור עם אסטרונאוט, או השיגו "מעבר חלל פלוס" ותשבו לארוחת ערב עם אסטרונאוט ובנוסף, תצאו לסיור בבניין הרכבת רכבי החלל ובאתרים נוספים מאחורי הקלעים.

עיקרי הדברים

  • כל המסים, היטל דלק ודמי שירות כלולים
  • כל דמי הכניסה כלולים
  • מתאים לכל המשפחה

הסיור במרכז החלל קנדי מתחיל לאחר נסיעה של כ-45 דקות מאורלנדו. בקומפלקס המבקרים, צפייה ברקטות מכל תקופות חקר החלל בגן הרקטות ובנוסף, בתצוגת הקפסולה של תכנית ג'מיני מתקופה מוקדמת של חקר החלל. תעברו תחת הטיל המסיבי סטורן V, אחד החזקים ביותר שנבנו אי פעם, תבקרו במרכז אפולו/סטורן V ותשחזרו בעצמכם את צעדיו הראשונים על הירח של ניל ארמסטרונג לרקע הרעש הרועם של החללית!

בהמשך היום, תצפו בשני סרטי חלל של איימקס המשודרים במסכים בגובה של חמש קומות-  IMAX® A Beautiful Planet and Journey To Space 3D (כוכב לכת יפה ומסע לחלל בתלת-ממד) שייקחו אתכם למסע וירטואלי לתחנת החלל הבינלאומית. תלכו למפגש היכרות עם אסטרונאוטים ותשוחחו איתם על החוויות שלהם ותוכלו לצלם את הגיבורים עצמם. או שנסו את משחק החלל של אנגרי בירדס לכיף בין-גלקטי!

תסיימו את היום שלכם בעלייה על דגם של חללית בגודל אמתי, חגרו חגורות לקראת חווית ההדמיה של המראה לחלל. הקיפו את כדור הארץ בסימולציה מדהימה זו המדמה את המראות, את הצלילים ואת ההרגשה של שיגור חללית אמתית.

אפשרויות הסיור: תשדרגו את הסיור עם ארוחת צהריים עם אסטרונאוט אמתי! תחלקו ארוחה עם אחד האסטרונאוטים של נאס"א ותשאלו כל מה שאי פעם רציתם לדעת על שהות בחלל, או עם "מעבר חלל פלוס" המשלב את כל מה שהוזכר מעלה בתוספת של ביקור בבניין הרכבת רכבי חלל (VAB) בשביל נאס"א ומצלמת A/B, תעצרו להסתכל על שעון הספירה לאחור באת ההודעות לעיתונות, על הטרנספורטר הסורק ששימש להזזת רקטות ירח אפולו ומבנה הצ'ק-אאוט.

לסיום, תיהנו מנסיעה רגועה באוטובוס בהסעה חזרה לאורלנדו.

– 

תצוגת החללית אטלנטיס

אל תפספסו את תצוגת החללית אטלנטיס, בה יותר מ-60 חוויות אינטראקטיביות מקיפות את האנשים, תשוקה ואהבת המולדת מאחורי תכנית החלליות של נאס"א, אשר השיקה את טלסקופ החלל האבל ובנתה את תחנת החלל הבינלאומית, תחוו איך זה להיות אסטרונאוט אמתי! קחו לידיכם את ההגה בחללית, תגלו איך זה מרגיש לצוף בחלל, תחקרו את ההעתק של ISS ותחוו את המראות, את הצלילים והתחושות של שיגור חללית! מטיילים יכולים לקבל סיור פרטי מודרך ללא תוספת תשלום בתצוגת החללית אטלנטיס. (לא כלול במעבר חלל פלוס)

לפרטים נוספים על סיור יומי במרכז החלל קנדי מאורלנדו, תמחור וביטולים

אמריקה אמריקה הצפונית ארצות הברית סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות אורלנדו, מרכז החלל קנדי


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים