• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור יחודי בקבוצה קטנה במוזיאון הבריטי, בקתדרלת סנט פאול ובמגדל לונדון

דף הבית » סיור יחודי בקבוצה קטנה במוזיאון הבריטי, בקתדרלת סנט פאול ובמגדל לונדון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

רק אצלנו: סיור בקבוצה קטנה וביקור במוזיאון הבריטי, בקתדרלת St Paul’sובמגדל לונדון!

זמן קריאה משוער: 2 דקות

בלעדי: סיור בלתי נשכח בלונדון!

רק אצלנו: סיור בקבוצה קטנה וביקור במוזיאון הבריטי, בקתדרלת  St Paul’s ובמגדל לונדון! 

מבקרים בלונדון? הסיור הבא מאפשר לכם למצות את המקסימום מביקורכם בבירה הבריטית. במהלך הסיור תקבלו סקירה היסטורית מעמיקה ועשירה על העיר ובסיומו תוכלו להרגיש מכרים ותיקים שלה… מעבר לכך, תוכלו לשדרג את הכרטיס לכרטיס הכולל גישה לאתרים או להחליט במהלך הטיול באילו אתרים תעדיפו לצפות מבפנים. מספר המשתתפים בסיור מוגבל לחמישה עשר בלבד, כך שמובטחת חוויה אישית, קסומה ומרגשת לכל מטייל ומטייל בקבוצה.

את המדריך המקצועי שילווה את הסיור תפגשו בתחנת Temple Underground Station ואז תעלו למיניוואן נוח שיוביל אתכם היישר אל היעד הראשון במפת הסיור – קתדרלת St Paul’s. הציגו את הכרטיס שהזמנתם מראש או שלמו את דמי הכניסה הנדרשים (בהתאם להחלטתכם) ואז חקרו את הקתדרלה המתוארכת למאה ה – 17 בסיור עצמאי בהדרכת אודיו. צפו בקו הרקיע מכיפת הקתדרלה ורדו חזרה במטרה לבקר בקבריהם של דמויות מפתח אנגליות לרבות ווינסטון צ’רצ’יל ואחרים.

לאחר כשעה וחצי, הצטרפו שוב למדריך שלכם והמשיכו בדרככם אל היעד האנגלי הטיפוסי הבא – טקס חילופי המשמרות המלכותי. בדרך, אל תחמיצו את האתרים המובילים החולפים ביעף מבעד לחלונות המיניוואן כמו רחוב דאונינג 10, הביג בן ועוד ותעשירו את הידע האישי שלכם באמצעות פיסות מידע מרתקות ועשירות מפי המדריך שלכם. בכיכר טרפלגר רדו מהמיניוואן והמשיכו בהליכה רגלית בכיוון ארמון בקינגהאם לצפייה בטקס חילופי המשמרות של משמר המלכה, המהווה, ללא כל ספק, אתר חובה ממדרגה ראשונה לכל מטייל מתחיל בבירת הממלכה הבריטית המאוחדת.

המשיכו במיניוואן בכיוון מגדל לונדון, מבצר מרשים המתוארך למאה ה – 11. עצרו בדרך לארוחת צהריים (בעלות עצמית) ובהגיעכם הצטרפו לסיור מודרך על ידי אחד הזקיפים אשר יעשיר את ידיעותיכם ואשר יצית את דמיונכם באנקדוטות מרתקות שילמדו אתכם על תפקידו של המבצר בראי ההיסטוריה. לאחר מכן, תיהנו מזמן חופשי לסיור בין אוצרות הכתר ולביקור במגדל הלבן, בשער הבוגדים ובנקודות עניין מרתקות אחרות המהוות חלק בלתי נפרד מהביקור בטוואר אוף לונדון. במידה ולא בחרתם מראש באופציה הכוללת גישה לאתרים, תיהנו מזמן חופשי לסיור עצמאי ברחבי לונדון. תוכלו, לדוגמה, לנצל את הזמן לסיור מרענן על גדות נהר התמזה או לבקר בגשר המגדל הסמוך (בעלות עצמית).

התחנה האחרונה בטיול ייחודי זה ממתינה לכם במוזיאון הבריטי הנודע הנחשב למוזיאון המחזיק באוסף העתיקות הגדול ביותר בעולם ואשר מציג מוצגים המתוארכים לאלפיים שנים לאחור! המדריך המסור המלווה אתכם יסייע לכם בניווט נכון בין אוצרות המוזיאון השופעים ויאפשר לכם למצות את המקסימום מכל רגע של שהות בין כתליו, כשהוא שופך אור על אוצרותיו העלומים הפזורים בתצוגות היוקרתיות והמגוונות אשר הופכות את הביקור במוזיאון לחוויה מיוחדת במינה שלא תמהרו לשכוח. אם ישנו מגדר היסטורי מיוחד שמעניין אתכם באופן אישי, בקשו מהמדריך שיכוון אתכם לכיוון התצוגה הרלוונטית ותיהנו מביקור מעשיר ומותאם אישית לתחומי העניין שלכם.

להזמנת סיור יחודי בקבוצה קטנה במוזיאון הבריטי, בקתדרלת סנט פאול ובמגדל לונדון < לחץ כאן

תיהנו מכל רגע!

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם