סיור יין במאדוק יום מלא בקבוצה קטנה מבורדו

אתם מוזמנים להצטרף לסיור בקבוצה קטנה מבורדו למאדוק ליום שלם של דרכים עם נופים מרהיבים וטעימות יין. מאדוק מייצרת כמה מן היינות האדומים הנודעים ביותר באזור היין בורדו ומציעה הזדמנות לטעום כמה מהיינות הטובים ביותר בכל צרפת. תוכלו לבקר בכרמים מפורסמים, טירות גידול מסורתי, שם תוכלו לטעום את היינות של מאדוק.

במהלך היום, אתם תראו כמה מהטירות היפות ביותר בצרפת בזמן שאתם נהנים משלושה ביקורים ביקבים שונים. כמות המשתתפים בסיור מוגבלת למקסימום של 8 אנשים, מה שמבטיח תשומת לב אישית מהמדריך המקצועי שלכם.

עיקרי הדברים

  • קבוצה קטנה המבטיחה שירות אישי
  • כל המסים, היטלי הדלק ודמי השירות כלולים
  • ערך מצוין לכסף

סיור פרטי בקבוצה קטנה מבורדו לוקח אתכם לאחד מאזורי היין המפורסמים ביותר בעולם – מאדוק. בבוקר, אתם תעברו בדרך הטירה לבקר בכמה יקבים מפורסם של מאדוק.

הביקור הראשון שלכם של חוויית טעימות היין יתקיים בטירת גידול מסווג של מארגו או בסנט ז'וליין. כאן, היין מיוצר כשילוב של אלגנטיות וקלאס. לאחר מכן, תצאו לפילאק, שם יהיה ברשותכם זמן פנוי ליהנות מארוחת צהריים ולטעום עוד יינות.

זה הזמן לביקור השני שלכם ולטעימות היין בטירת גידול מסווג של כינוי מקור פילאק או סן אסטף. כאן, היינות הם קצת יותר עשירים ומרוכזים, מיוצרים בסגנון חושני יותר של יין.

הסיור שלכם מסתיים בטירה נוספת של גידול מסווג עם טעימה אחרונה של יין ליום זה. במהלך הביקורים, תוכלו ללמוד על ההיסטוריה של הנכסים השונים, כמו גם את תהליך ייצור היין. הנכסים בהם תבקרו יהיו מסוג גידול מסווג או כינוי מקור של קרוז בורג'אויס.

לפרטים נוספים על סיור יין במאדוק יום מלא בקבוצה קטנה מבורדו, תמחור וביטולים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות צרפת בורדו, יין

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות