סיור יין בקבוצה קטנה לסנט-אמיליון ופומרול מבורדו

הצטרפו לטיול בקבוצה קטנה לאזור היין סנט-אמיליון ופומרול בצרפת. סיור יום מלא ומודרך מבורדו מציע נוף ציורי, ביקור באתרים תיירותיים ויינות משובחים – יום מושלם מחוץ לעיר! תוכלו לטעום יינות בורדו בשתי טירות מרתקות ולחקור את הכפר הקדוש המקסים של אונסק"ו סנט-אמיליון (Saint-Emilion).

המקומות מוגבלים למקסימום של שמונה אנשים, הסיור מבטיח תשומת לב אישית מהמדריך המקומי המומחה שלכם.

עיקרי הדברים

  • קבוצה קטנה המבטיחה שירות אישי
  • סיור בקבוצות קטנות במיניבוס
  • סקירה כללית מעולה של העיר

תצאו לדרך צפונה מבורדו לאזור היין סנט-אמיליון ופומרול באוטובוס מפואר ממוזג, באזור זה ממוקם הכפר המקסים סנט-אמיליון. הכפר הוא לא אחד המקומות הציוריים ביותר בצרפת, הוא גם אחד האזורים העיקריים לייצור יין אדום באזור היין של בורדו.

הטירות בהן מייצרים את היינות המפורסמים של האזור נמצאים בשני אזורים גיאוגרפיים נפרדים, הידועים ככינויי מקור. הטירות בכפרים הסמוכים לסנט-אמיליון מייצרים יינות עבור כינוי מקור סנט-אמיליון, ואילו טירות באזור ליבורנאיס המערבי (אזור המכונה פומרול) מייצרים יינות צמיחה מסווגת שאטו עבור הכינוי פומרול.

הסיור היומי שלכם מתחיל עם ביקור בטירה בסנט-אמיליון, שם תוכלו ליהנות מטעימות יין בורדו עם המדריך המקומי שלכם. במהלך הטעימות, תוכלו ללמוד על הענבים הדומיננטיים המשמשים להכנת היין בכינוי המקור, ואיך גורמים כגון אקלים ואדמה יכולים לשפר ולהשפיע על טעמו של היין.

בכפר היושב על ראש גבעה סנט-אמיליון, תוכלו ליהנות מטיול רגלי של 45 דקות סביב הרחובות הבלתי רגילים והיפים. יהיה לכם זמן חופשי לבלות בכפר, אז תנצלו את ההזדמנות כדי לאכול ארוחת צהריים, לראות את הבניינים המיועדים להיות במורשת העולמית של אונסק"ו או ליהנות מחוויית הקנייה בבוטיקים המקומיים.

לאחר מכן, אתם תעזבו את סנט-אמיליון ותצאו לדרך לאחוזת יין בקרבת כיכר פומרול, שם תוכלו ליהנות מטעימות יין בטירת גראנד קרוס קלאסה. שם יציגו בפניכם את האמנות והטכניקות המעורבות בתהליך קבלת היין ולאחר מכן, תצאו לסיור בבית מכל ובמרתפים לפני חזרתכם לבורדו.

לפרטים נוספים על סיור יום בקבוצה קטנה לסנט-אמיליון ופומרול מבורדו, תמחור וביטולים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות צרפת בורדו, יין, סנט-אמיליון, פומרול

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות