• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור יין בקבוצה קטנה לסנט-אמיליון ופומרול מבורדו

דף הבית » סיור יין בקבוצה קטנה לסנט-אמיליון ופומרול מבורדו

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

הצטרפו לטיול בקבוצה קטנה לאזור היין סנט-אמיליון ופומרול בצרפת. סיור יום מלא ומודרך מבורדו מציע נוף ציורי, ביקור באתרים תיירותיים ויינות משובחים – יום מושלם מחוץ לעיר! תוכלו לטעום יינות בורדו בשתי טירות מרתקות ולחקור את הכפר הקדוש המקסים של אונסק”ו סנט-אמיליון (Saint-Emilion).

המקומות מוגבלים למקסימום של שמונה אנשים, הסיור מבטיח תשומת לב אישית מהמדריך המקומי המומחה שלכם.

עיקרי הדברים

  • קבוצה קטנה המבטיחה שירות אישי
  • סיור בקבוצות קטנות במיניבוס
  • סקירה כללית מעולה של העיר

תצאו לדרך צפונה מבורדו לאזור היין סנט-אמיליון ופומרול באוטובוס מפואר ממוזג, באזור זה ממוקם הכפר המקסים סנט-אמיליון. הכפר הוא לא אחד המקומות הציוריים ביותר בצרפת, הוא גם אחד האזורים העיקריים לייצור יין אדום באזור היין של בורדו.

הטירות בהן מייצרים את היינות המפורסמים של האזור נמצאים בשני אזורים גיאוגרפיים נפרדים, הידועים ככינויי מקור. הטירות בכפרים הסמוכים לסנט-אמיליון מייצרים יינות עבור כינוי מקור סנט-אמיליון, ואילו טירות באזור ליבורנאיס המערבי (אזור המכונה פומרול) מייצרים יינות צמיחה מסווגת שאטו עבור הכינוי פומרול.

הסיור היומי שלכם מתחיל עם ביקור בטירה בסנט-אמיליון, שם תוכלו ליהנות מטעימות יין בורדו עם המדריך המקומי שלכם. במהלך הטעימות, תוכלו ללמוד על הענבים הדומיננטיים המשמשים להכנת היין בכינוי המקור, ואיך גורמים כגון אקלים ואדמה יכולים לשפר ולהשפיע על טעמו של היין.

בכפר היושב על ראש גבעה סנט-אמיליון, תוכלו ליהנות מטיול רגלי של 45 דקות סביב הרחובות הבלתי רגילים והיפים. יהיה לכם זמן חופשי לבלות בכפר, אז תנצלו את ההזדמנות כדי לאכול ארוחת צהריים, לראות את הבניינים המיועדים להיות במורשת העולמית של אונסק”ו או ליהנות מחוויית הקנייה בבוטיקים המקומיים.

לאחר מכן, אתם תעזבו את סנט-אמיליון ותצאו לדרך לאחוזת יין בקרבת כיכר פומרול, שם תוכלו ליהנות מטעימות יין בטירת גראנד קרוס קלאסה. שם יציגו בפניכם את האמנות והטכניקות המעורבות בתהליך קבלת היין ולאחר מכן, תצאו לסיור בבית מכל ובמרתפים לפני חזרתכם לבורדו.

לפרטים נוספים על סיור יום בקבוצה קטנה לסנט-אמיליון ופומרול מבורדו, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם